Poradíte tašku na kočárek, prosím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katuska1984
Kecalka 382 příspěvků 24.08.18 18:45
Poradite tasku na kocarek, prosim?

Mame maxi cosi mura. Sportovni, otoceny zatim proti smeru jizdy.
Chci tasku, ktera bude dost velka(na pampersky, latk. plena, nejake to kousatko…penezenka mobil kapesnicky…a aby mela aspon 2 oddelene samostatne " vchody" :lol:
a moc se nehoupala :)

Dekuji!
barva hneda nebo cerna

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 24.08.18 19:00

Ahoj. A má Tvůj kočárek nějaké háčky, kam tu tašku připevníš?

Měla jsem Maked Lucky a ta taška víceméně odpovídá Tvým požadavkům - prostorná, vpředu dvě oddělené kapse (na pleny a ubrousky) a po boku ještě „síťovka na mobil“. Nehoupala se prakticky vůbec, ale byla jednoduše dělaná na ten kočárek, takže sedla jak hrnec na …

katuska1984
Kecalka 382 příspěvků 24.08.18 19:08

@tininas dekuji.nemam na poveseni nic.Musim to pridelat na rukojet.

Delira
Povídálka 31 příspěvků 24.08.18 19:19

Mám od Babymoove a je perfektní. *** edit admin - odstraněn odkaz

Jogrr
Závislačka 4340 příspěvků 24.08.18 19:19

Mela jsem soucasti kocarku, ve stejnem designu jako kocarek.

katuska1984
Kecalka 382 příspěvků 24.08.18 19:22

@Delira ta mi prijde obrovska.. :think:

katuska1984
Kecalka 382 příspěvků 24.08.18 19:24

@Delira vypada hezky, ale malemu je 7 mes.prebal.po­dl.nepotrebuji…o to mensi muze byt

dekuji

vaks
Kecalka 207 příspěvků 24.08.18 21:40

Mam zn.baby ono so city v sede barve a jsem s ni moc spokojena..je prostorna,hodne kapes,dobre se udrzuje(uz ji mam rok a pul a vypada stale jako nova i po vyprani drzi tvar(jen jsem vyndala kartonove dno,ktere bylo k nicemu a po prani by to udelalo neplechu a na tvaru tasky to nic nezmenilo)..dela se i v cerne barve a je za fajn cenu ;) hodne mamin mi ji chvalilo a pletlo si ji s mnohem drahsi znackou :)

Delira
Povídálka 31 příspěvků 27.08.18 13:36
@katuska1984 píše:
@Delira vypada hezky, ale malemu je 7 mes.prebal.po­dl.nepotrebuji…o to mensi muze bytdekuji

Ta přebalovací podložka se jen zepředu odepne. A navíc je taková omyvatelná, nosím jí sebou jako podložku pod zadek. :) A obrovská není, to ne.

katuska1984
Kecalka 382 příspěvků 20.09.18 10:08
@vaks píše:
Mam zn.baby ono so city v sede barve a jsem s ni moc spokojena..je prostorna,hodne kapes,dobre se udrzuje(uz ji mam rok a pul a vypada stale jako nova i po vyprani drzi tvar(jen jsem vyndala kartonove dno,ktere bylo k nicemu a po prani by to udelalo neplechu a na tvaru tasky to nic nezmenilo)..dela se i v cerne barve a je za fajn cenu ;) hodne mamin mi ji chvalilo a pletlo si ji s mnohem drahsi znackou :)

tak jsem si ji taky koupila a je uzasna.dekuji za tip

vaks
Kecalka 207 příspěvků 20.09.18 11:26

Tak to jsem rada,ze jsem poradila ke spokojenosti ;) jen pozor na to dno,pokud ji budes chtit nekdy vyprat(i kdyz je mozne,ze to mohli event.nahradit uz plastem)..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >