Reklama

Poradíte tašku na kočárek, prosím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 24.08.18 18:45
Poradite tasku na kocarek, prosim?

Mame maxi cosi mura. Sportovni, otoceny zatim proti smeru jizdy.
Chci tasku, ktera bude dost velka(na pampersky, latk. plena, nejake to kousatko…penezenka mobil kapesnicky…a aby mela aspon 2 oddelene samostatne " vchody" :lol:
a moc se nehoupala :)

Dekuji!
barva hneda nebo cerna

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 24.08.18 19:00

Ahoj. A má Tvůj kočárek nějaké háčky, kam tu tašku připevníš?

Měla jsem Maked Lucky a ta taška víceméně odpovídá Tvým požadavkům - prostorná, vpředu dvě oddělené kapse (na pleny a ubrousky) a po boku ještě „síťovka na mobil“. Nehoupala se prakticky vůbec, ale byla jednoduše dělaná na ten kočárek, takže sedla jak hrnec na …

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 24.08.18 19:08

@tininas dekuji.nemam na poveseni nic.Musim to pridelat na rukojet.

Delira
Povídálka 19 příspěvků 24.08.18 19:19

Mám od Babymoove a je perfektní. *** edit admin - odstraněn odkaz

Jogrr
Závislačka 4236 příspěvků 24.08.18 19:19

Mela jsem soucasti kocarku, ve stejnem designu jako kocarek.

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 24.08.18 19:22

@Delira ta mi prijde obrovska.. :think:

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 24.08.18 19:24

@Delira vypada hezky, ale malemu je 7 mes.prebal.po­dl.nepotrebuji…o to mensi muze byt

dekuji

vaks
Kecalka 184 příspěvků 24.08.18 21:40

Mam zn.baby ono so city v sede barve a jsem s ni moc spokojena..je prostorna,hodne kapes,dobre se udrzuje(uz ji mam rok a pul a vypada stale jako nova i po vyprani drzi tvar(jen jsem vyndala kartonove dno,ktere bylo k nicemu a po prani by to udelalo neplechu a na tvaru tasky to nic nezmenilo)..dela se i v cerne barve a je za fajn cenu ;) hodne mamin mi ji chvalilo a pletlo si ji s mnohem drahsi znackou :)

Delira
Povídálka 19 příspěvků 27.08.18 13:36
@katuska1984 píše:
@Delira vypada hezky, ale malemu je 7 mes.prebal.po­dl.nepotrebuji…o to mensi muze bytdekuji

Ta přebalovací podložka se jen zepředu odepne. A navíc je taková omyvatelná, nosím jí sebou jako podložku pod zadek. :) A obrovská není, to ne.

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 10:08
@vaks píše:
Mam zn.baby ono so city v sede barve a jsem s ni moc spokojena..je prostorna,hodne kapes,dobre se udrzuje(uz ji mam rok a pul a vypada stale jako nova i po vyprani drzi tvar(jen jsem vyndala kartonove dno,ktere bylo k nicemu a po prani by to udelalo neplechu a na tvaru tasky to nic nezmenilo)..dela se i v cerne barve a je za fajn cenu ;) hodne mamin mi ji chvalilo a pletlo si ji s mnohem drahsi znackou :)

tak jsem si ji taky koupila a je uzasna.dekuji za tip

vaks
Kecalka 184 příspěvků 20.09.18 11:26

Tak to jsem rada,ze jsem poradila ke spokojenosti ;) jen pozor na to dno,pokud ji budes chtit nekdy vyprat(i kdyz je mozne,ze to mohli event.nahradit uz plastem)..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >