Reklama

Ruční brzda na kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Finoplus
Nováček 1 příspěvek 14.09.18 11:09
Ruční brzda na kočárku

Ahoj všem,
chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s ruční brzdou na kočárcích?

edit adminem - reklama

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 427 příspěvků 14.09.18 11:20

my mame, na kocaru TFK. nemohu si vynachválit. oribrzdovani z kopce je k nezaplaceni :mrgreen:
a kdyz se zabrzdi, nic s kocarem nehne, coz se neda srovnat s brzdami vetdiny kocaru, ktere pres brzdu i jedou…

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7638 příspěvků 14.09.18 11:26

Na trojkombinaci máme dole - kočárek mi nikdy neujel zabržděný ani o píď ani při stání s kopce a s dítětem. Na sporťáku máme ruční brzdu a nevidím v tom rozdíl :) :nevim:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 14.09.18 11:51

Máme oboje, taktéž rozdíl nevidím, kočárky stojí bez problému i na spodní brzde. Pribrzdovani z kopce taky nepoužívám, za mne je rucni brzda vlastně úplná zbytecnost

Uživatel je onlineLucie_Sx
Závislačka 2973 příspěvků 14.09.18 12:15

Zaměňují se tady dvě věci.
Brzda na zabrždění zastaveného kočárku (viz článek), která je buď dole a ovládá se nohou nebo je nahoře na rukojeti („ruční“). Každý kočárek ji má, buď tu nebo tu.

A pak je ještě jedna brzda, kterou nemají všechny kočárky, a to je brzda jako na kole - páčka s bovdenem, kterou si přibrzďuješ např. při jízdě z kopce nebo na bruslích (pro mě velmi praktické).

Luca82
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 14.09.18 12:18

Ano, presne jak pise Lucie_Sx.
Prvni kocar jsem mela jen s brzdou dole. Brzda na rukojeti mi prisla zbytecna. Jak velmi jsem se mylila, jsem zjistila tehdy, kdyz jsem si poridila sportak s brzdou na rukojeti na pribrzdovani.
A najednou jsem mohla jit i z prudkeho kopce a drzet kocar jednou rukou, aniz bych za nim vlala jako blazen.
Za me take velmi prakticka vecicka.

xjuliax
Kecalka 253 příspěvků 14.09.18 12:26

Já mám jen klasickou brzdu dole, ale u druhého dítěte (jestli bude) budu kupovat sporťák s ruční brzdou (jak na kole). Při výletech, když se jde z kopce, je to k nezaplacení. Člověk musí dávat pozor, aby neuklouzl a ještě brzdit kočárek. S ruční brzdou je to přece jen lehčí. :palec:

zuzan
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 14.09.18 15:26

Tak já využila hodně používala jsem kočár na bruslení

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama