Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Mám, ale neumím si představit, jak ho pouzijes. Je to mamas&papas mylo. Ale klidne daruji
Máme, starší Jané Muum. Praha 10 Záběhlice, předám zdarma prakticky kdykoli.
Pěnová kola.
@Tableta píše:
Já mám, klidně bych darovala. Ale jsme z Brna.
Děkuji za nabídku. Kdybychom měli cestu, ozveme se.
@bartoel1 píše:
Mám, ale neumím si představit, jak ho pouzijes. Je to mamas&papas mylo. Ale klidne daruji
Tento typ bohužel skutečně nepoužijeme, ale dík, alespoň jsem si uvědomila, že se mám soustředit také na typ kočárku.
@janickaIII píše:
@Lucynka_v také máme jeden starý, pokud chceš ozvy se.
Díky. Je to, prosím, typ, kde jsou kolečka spojená osami? Nebo nemáš foto? Odkud jsi?
@andelinka1 píše:
Máme, starší Jané Muum. Praha 10 Záběhlice, předám zdarma prakticky kdykoli.
Pěnová kola.
Díky. Ten se bude hodit. Mohu poprosit kontakt do SZ? Vyzvedával by ho asi manžel, tak by se ozval mainem nebo telefonicky.
Děkuji moc všem. Ještě by se hodily 1 - 2 kusy. Tak budu ráda za další nabídky.
@Lucynka_v je to kočár abc design, fotku bohuzel nemám, místo předání praha.
@janickaIII píše:
@Lucynka_v je to kočár abc design, fotku bohuzel nemám, místo předání praha.
Ten vypadá, že by se měl dát použít. Mohla byste, prosím, poslat kontakt do SZ, na který bych se mohla ozvat já nebo manžel a domluvit detaily předání? Děkuji moc!