Sháním podvozky z kočárků na stavbu vláčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucynka_v
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 18.10.18 23:40
Sháním podvozky z kočárků na stavbu vláčku

Syn by si moc přál na zahradě postavit vláček, na kterém by se mohli s dětmi vozit. Bude to asi dost složité, tak nás napadlo si to zjednodušit použitím hotových podvozků, asi z kočárků. Nemáte někdo odepsany kočárek s funkčním podvozkem? Za nejake symbolické peníze, nejlépe z Prahy? Případně, máte někdo zkušenosti s podobným projektem? Děkuji!

Reakce:

Tableta
Závislačka 4065 příspěvků 19.10.18 07:11

Já mám, klidně bych darovala. Ale jsme z Brna.

bartoel1
Kecalka 147 příspěvků 19.10.18 08:02

Mám, ale neumím si představit, jak ho pouzijes. Je to mamas&papas mylo. Ale klidne daruji

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 2 inzeráty 19.10.18 08:26

@Lucynka_v také máme jeden starý, pokud chceš ozvy se.

andelinka1
Kecalka 134 příspěvků 19.10.18 08:29

Máme, starší Jané Muum. Praha 10 Záběhlice, předám zdarma prakticky kdykoli.
Pěnová kola.

Lucynka_v
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 19.10.18 09:04
@Tableta píše:
Já mám, klidně bych darovala. Ale jsme z Brna.

Děkuji za nabídku. Kdybychom měli cestu, ozveme se.

@bartoel1 píše:
Mám, ale neumím si představit, jak ho pouzijes. Je to mamas&papas mylo. Ale klidne daruji

Tento typ bohužel skutečně nepoužijeme, ale dík, alespoň jsem si uvědomila, že se mám soustředit také na typ kočárku.

@janickaIII píše:
@Lucynka_v také máme jeden starý, pokud chceš ozvy se.

Díky. Je to, prosím, typ, kde jsou kolečka spojená osami? Nebo nemáš foto? Odkud jsi?

@andelinka1 píše:
Máme, starší Jané Muum. Praha 10 Záběhlice, předám zdarma prakticky kdykoli.
Pěnová kola.

Díky. Ten se bude hodit. Mohu poprosit kontakt do SZ? Vyzvedával by ho asi manžel, tak by se ozval mainem nebo telefonicky.
Děkuji moc všem. Ještě by se hodily 1 - 2 kusy. Tak budu ráda za další nabídky.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 2 inzeráty 19.10.18 17:32

@Lucynka_v je to kočár abc design, fotku bohuzel nemám, místo předání praha.

Lucynka_v
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 19.10.18 17:50
@janickaIII píše:
@Lucynka_v je to kočár abc design, fotku bohuzel nemám, místo předání praha.

Ten vypadá, že by se měl dát použít. Mohla byste, prosím, poslat kontakt do SZ, na který bych se mohla ozvat já nebo manžel a domluvit detaily předání? Děkuji moc!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >