Recenze kočárek Adamex

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mis3
Kecalka 168 příspěvků 06.12.18 21:09
Recenze Kocarek Adamex

Hezký večer přeji :) máte prosím někdo zkušenosti s tímto kočárkem? :) Adamex Vicco kombinovaný kočárek - R4 choco/white koukám na kočárky na internetu dlouho ikdyz mám ještě čas :) ale tento mě uchvátil nejvíce předem děkuji :)

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 06.12.18 21:57

Máme Adamex Barletta, vypadá téměř stejně, používáme rok, zatím bez jediné opravy, jsem naprosto spokojená!

Dragonflyy
Stálice 53 příspěvků 07.12.18 06:56

Ahoj, mame uplne stejny, jen jine zbarveni… Vzhledove krasny, kazdy ho chvali, korbicka perfektni, sportak uz kvalitne horsi. Vcelku bych byla spokojena, jen nam zacaly asi po 5 mesicich vrzat(nebo spise zadrhavat se kolecka), takze kdybych se mela rozhodovat znova, zvolim jiny kocarek. Ale mozna to byla jen smula na kus :nevim:

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 08.12.18 14:44

Ahoj, budu ráda, když vaše zkušenosti ještě vložíte do recenzí , díky moc :kytka:

Mis3
Kecalka 168 příspěvků 10.12.18 12:50

a co je prosím na sporťáku horší? :) hodně jsem četla že nadávali na kolečka ale pouze ty kteří nakoupili v Polsku nevím jestli náhodou či co…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >