Kočárek Espiro next avenue 2019

189
25.4.19 22:43

Kočárek Espiro next avenue 2019

Ahoj, máte někdo tento nový kočárek? Na prodejně nám byl doporučován. Prý to vyrábí stejná firma jako kočárky Baby design. Váhám mezi tímto a kočárkem Roan esso 2018. Je pravda, že Espiro je víc odpružený, má vbudovanou síťku proti hmyzu, kokosovou matraci, větší košík a lepší přístup do něj, ale designově se mi víc líbí Roan…
viz. fotky, první Roan, druhý Espiro. Řešil jste to někdo? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

17983
26.4.19 16:05

@Kacabacka kočárky vypadají dost podobně, oba jsou polské. Ale jsou to ty lepší značky, takže bych se nebála ;)

https://www.emimino.cz/…enze-327254/
https://www.emimino.cz/…i/roan/esso/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
1.5.19 23:22

@Káťa19 díky, v té první diskuzi už jsem se ptala a na recenzi od jednoho člověka se nedá moc hledět, ale děkuju za odkazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
30.5.19 14:23

Jezdim s Espirem uz rok a jsem nadsena. Je to krasny a prakticky kocarek, promysleny do detailu. A nase mala je v nem velice spokojena. Na prvni dite jsem mela kocarek drazsi a musim rict, ze Espiro je srovnatelny, jestli ne lepsi nez ten prvni. Byt Vami beru Espiro. U Roanu se Vam poskrabe cerna konstrukce a bile siti na madle hned zaspini od rukou..a za me je Espiro Avenue proste Top ve vsech smerech! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
10.6.19 22:37

Ahoj, uz jsem ti v jedne diskusi psala, ze s Espirem jezdime od unora, tak to rozvedu, kdyby ti to pomohlo. Nejvic ocenuju a hojne pouzivam moznost zvetsit rozepnutim zipu boudu na korbe (proti slunicku i vetru), vyborny je velky a zapinaci ulozny prostor pod kocarkem, v terenu vyzkouseny uz nekolikrat a hezky pruzi. Dobre se sklada i rozklada a je vyssi, takze se k miminku nemusis tak ohybat. Nase mala je v nem spokojena a ja bych zatim nemenila. Chtela jsem puvodne na doporuceni kamaradek Baby design, ale jak pises, je to stejny vyrobce a mne se Espiro libil nakonec vic. Mame ho taky v te sede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
11.7.19 11:09
@Lauret píše:
Jezdim s Espirem uz rok a jsem nadsena. Je to krasny a prakticky kocarek, promysleny do detailu. A nase mala je v nem velice spokojena. Na prvni dite jsem mela kocarek drazsi a musim rict, ze Espiro je srovnatelny, jestli ne lepsi nez ten prvni. Byt Vami beru Espiro. U Roanu se Vam poskrabe cerna konstrukce a bile siti na madle hned zaspini od rukou..a za me je Espiro Avenue proste Top ve vsech smerech! :srdce:

Dobrý den, chtěla bych si ho také koupit- konkrétně tento, ale jak jsem viděla naživo tak se mi zdá ta korbička taková menší- i málo hluboká. Miminko se nám narodit napodzim. Myslíte že je to ok? Myslím jestli bude větší aby se tam vešelo i s fusakem… :relaxed:️ Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
15.7.19 13:12

Já ho rozhodně nedoporučuji..Nemám s ním dobré zkušenosti. A co jsem se dala do řeči s maminkami v obchodě, tak ani ony ne..https://2emte.blogspot.com/2019/07/recenze-kocarek-espiro-next-avenue.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
15.7.19 17:25

My nakonec zvolili Husky 2018 a jsem z nej nadsena. Je urcite lip odpruzeny nez espiro a ma lepsi pristup do kosiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.7.19 19:15
@majbary píše:
Já ho rozhodně nedoporučuji..Nemám s ním dobré zkušenosti. A co jsem se dala do řeči s maminkami v obchodě, tak ani ony ne..https://2emte.blogspot.com/2019/07/recenze-kocarek-espiro-next-avenue.html

Tak to je hrozný achjo :confused: já fakt už ale nevím kterou značku teda vybrat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
15.7.19 20:37

@Kachnivka já vybrala Espiro Next Manhattan, protože se mi líbí koženkový spodek, než látka na Avenue :) a nepřijde mi, že má malou korbu, takovou normální, sice ještě nevozím, malej se narodí až v září, ale už teď jsem s výběrem spokojená, hezky skladný, integrovaná síťka proti hmyzu, trošku odpružený, ale ne moc :palec: a to jsem vybírala kočárek přes půl roku :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
15.7.19 22:08
@Kachnivka píše:
Tak to je hrozný achjo :confused: já fakt už ale nevím kterou značku teda vybrat?

A proc ne Husky? Je dost podobny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
16.7.19 16:44

@majbary To teda nerada čtu.. před týdnem jsme jej objednali…V Polsku mi taky říkali, že jde o nejprodávanější kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
16.7.19 19:56

@renorejnz no ale každému vyhovuje něco jiného, takže klid, co nevyhovuje někomu, může vyhovovat tobě :palec: já ho kupovala v bejbycentru a když jsem se bavila s prodavačkou, tak říkala, že je to nejprodávanější polský kočárek, ale že je to lepší kvalita, než ostatní polský kočárky a pro mě poměr cena, kvalita top :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
16.7.19 20:12

@Claree Děkuju za info, to jsem ráda, že tobě vyhovuje. No mi se na něm líbilo, že je skladný a celkově takový ne moc mohutný, uvidíme ;) Jezdit budeme hlavně ve městě, ale občas i nějaký ten lehčí terén, tak snad bude vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
16.7.19 20:54
@Kacabacka píše:
A proc ne Husky? Je dost podobny…

No na ten husky jsem našla obdobnou recenzi takže asi tam teda moc rozdíl nebude, spíš smůla nebo co :) jakože někdo totálně spokojen a někdo vubec, musí se to asi risknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama