Kočárek Joie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jirma.i
Povídálka 13 příspěvků 24.01.19 22:48
Kočárek Joie

Zdravím nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Joie litetrax, mytrax? Chci kupovat sporťák a už 2měsíce hledám je jich spoustu.Budu vděčná za každou radu. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinePidulka1991
Závislačka 3145 příspěvků 24.01.19 23:04

Ahoj, mám Joie litetrax air, máme ho skoro dva roky a v něm dvouletá ku a tuto zimu už je pro ni malý… S tím fusakem už ji nestačí podpěra na nohy, ale zas na druhou stranu se mi s ním skvělé jezdí :) (porovnání se snapem)

twinkletwinkle
Kecalka 133 příspěvků 25.01.19 12:46

Mam mytrax, jsem spokojena. Malej je v nem od 4 mesicu, v korbe rval, protoze nic nevidel:) Jde dat do uplneho lehu, 3 polohy zadove operky, 2 polohy nozni, super zakryvaci striska, manipulace je fajn, jednodusse se sklada. Koukni na youtube na videa.
Ted je malymu 14 mesicu, vejde se v poho, i s fusakem.
Za sebe urcite doporucuji.

jirma.i
Povídálka 13 příspěvků 25.01.19 13:03

Holky děkuji a máte černou barvu? Prý se rychle mění ?

twinkletwinkle
Kecalka 133 příspěvků 25.01.19 13:10

Mam cernou (nebo tmave sedou?), pres leto barvu nezmenila. A i kdyby.. pro me je podstatny, ze se s nim dobre jezdi

jirma.i
Povídálka 13 příspěvků 25.01.19 13:17

Jo to je pravda tak děkuji

magraata
Kecalka 144 příspěvků 25.01.19 13:27

Ja vybirala par mesicu a litetrax nebo spis mytrax byli favority dlouho, ale nakonec jsem zvolila valco snap a jsem moc rada. Joie jsou docela kratke (hlavne nozni operka, ale ani zadova nic moc), nelibi se mi to viklani ve skladacim kloubu, hodne maminek si na to stezuje a posila na reklamace - nektere cvakaji min, ale vetsina vic :nevim: sklada se sedakem ven (coz se mi moc nelibi, muze se to zaspinit, zvlast kdyz je v tom fusak), takze ani vahou a skladnosti me nepresvedcil :roll: chtela jsem lehky, skladny kocar (ale ne golfky) do mesta, mhd, nakupaku…pro me zvitezilo valco snap s 6,2kg, super skladnosti a velmi dobrou ovladatelnosti :) ted nam nejel vytah, tak jsem maleho vzala na ruce, kocar na rameno (ma k tomu popruh) a sla v pohode po schodech a to jsem tehotna :lol: pridejte se na fb do skupiny joie cz a projedte prispevky a uvidite :)

twinkletwinkle
Kecalka 133 příspěvků 25.01.19 13:33

Je fakt, ze do panelaku to asi moc kocarek neni, je pomerne tezkej. Ja ho davam akorat do / z auta, tak mi to nevadi. A na to skladani jsem si zvykla, musim zaklepat, ze v kloubu drzim.

magraata
Kecalka 144 příspěvků 25.01.19 13:43

@twinkletwinkle ja to sledovala na fb ve skupine fakt par mesicu a prijde mi, ze tak 60-70% kocarku ma ten viklaci kloub :roll: pri mem stesti bych ho taky urcite chytla :lol: no ja si nakonec objednala z inzeratu od pani jeste v zaruce krasny, malo jety mytrax a pani mi pak psala, ze se pri skladani do krabice zasekl ten kloub a misto mne, ze ho posle na reklamaci :lol: takze to pro me bylo posledni znameni, ze tenhle ne :mrgreen: ale proste kazdy mame jine zkusenosti a pozadavky :) ja mam ted na druhe vybranou joie autosedacku a ta vypada fakt paradne dle testu, takze urcite nehanim celou znacku 8)

Závislačka 3145 příspěvků 25.01.19 13:57

Je pravda, že má každý jiné požadavky… Kdybych se měla rozhodnout znova koupím zase Joieho (mám Joieho i valco snap 4)

Uživatel je onlineK92
Kecalka 253 příspěvků 25.01.19 13:59

Přidám se s dotazem. Jak se s kočárkem jezdí po dlažebních kostkách? Někde jsem četla, že přední kolečka dost rachtaj? Bydlíme v centru historického města a kostky a vysoké obrubníky tu jsou všude. Uvažuji mezi britaxem, Joie a Valcem. Díky

Závislačka 3145 příspěvků 25.01.19 14:09

@K92 kolečka rachtala, když byla dcera malá a nebyla celou váhou ve předu. Co se týče kostek markantní rozdíl mezi joiem a snapem.joie má odpružení, takže člověk nemá vyklepany ruce. Joie je snadno ovladatelný jednou rukou., když dcera leží, u Joieho je brzda, jakoby nad kolečkem, tak se k ní dá lehce dostat už valca je na středu a když leží a je tam i taška, tak se mi blbě zabrzduje. Joie má delší stříšku, což je v létě výhoda. Zapínání je jednoduchý u obou. Valco má větší košík než Joie, ale má ho nižší a věci z něj i vypadávají. Valco má lepší zavírání a vetrani. Když dceru nezapnu, tak z valca mi vyleze z Joieho ne… Joie litetrax air je těžší a menší…

Uživatel je onlineK92
Kecalka 253 příspěvků 25.01.19 14:21

@Pidulka1991 děkuji za obsáhlou odpověď :) . Takže roční dítě (10kg) už by ten kočár mělo zatížit dostatečně? A co výlety do přírody, jak zvládá terén? Přes kořeny a bahnem nejezdime, ale za město chodíme rádi. V obchodě nám pravě taky doporučovali spíš Joie, Valco už prý tolik maminky nekupují…

Závislačka 3145 příspěvků 25.01.19 14:28

@K92 máme i nositko, takže, kde to nešlo projit jsme kočár složily, ale víceméně nebyl problém. První kočár jsme měli „retro“ ten projel úplně vše bezproblemu, takže ty zataceci menší kolečka byl zpočátku šok, ale zvyklá jsem si.
Kamarádka si chtěla koupit valco, ale nebyla si 100% jistá, tak si byla u mě zkusit a nakonec koupila Joieho. Ne hci valco hanit, kdyby se ty dva kocary spojily, tak by to bylo super :pankac:

jirma.i
Povídálka 13 příspěvků 25.01.19 14:45

My autosedacku Joie máme a je luxusní máme tu od narození takže jsem vajíčko vůbec nepoužívala :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >