Kočárek Joie litetrax 4 2017

411
15.6.17 19:18

Kočárek Joie litetrax 4 2017

Maminky, zakoupila jste některá tento kočárek? Nebo klidně i 2016, protože stejne nevím jakej je tam rozdíl :mrgreen: chtěla jsem britax Agile, ale ten nemá zas tu super boudičku prodlouženou. Ale Joie se mi moc líbí. Jen bych ráda znala spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.6.17 19:54

@Bizky kupovali jsme nedávno, za mě spokojenost. Co jsem očekávala, to plní. Původně jsem uvažovala nad Valcem, ale Joie vyhrál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
15.6.17 20:02

@citlivaduse děkuju za názor. Trochu se bojím těch koleček, jsem zvyklá na nafukovací, ale ty jsou už zas v dražší verzi. Ale je pravda, že jsem ještě neslyšela, že by si někdo stěžoval na plastáky. To bude asi jen můj prdlej předsudek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 20:11

@Bizky Je to o preferencích. Já zase nejsem zvyklá na nafukovací kolečka, takže nedokážu říct. My tedy bydlíme ve městě, ale nějakej normální terén zvládáme v pohodě. Pokud bych bydlela někde, kde nebudu jezdit převážně upravenýma cestama, volím asi verzi s nafukovačkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
22.3.18 08:35

Ahojky, sháním další novější recenze na tento kočárek, jak jste spokojené? I třeba po nějaké době používání? :) Nejvíce se děsím tedy těch,,rachtajících,, koleček co jsem tak vyčetla, je to opravdu tak hrozné? Teď mám bugaboo cam 2 a sháním něco skladnějšího :) Rozpočet jsem si dala do těch 6tis. Děkuju za každou reakci :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
22.3.18 09:12

Přidej se na FB do skupinky Joie, tam to žije ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2837
22.3.18 09:14

@hakna děkuju, čekám na schválení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu