Reklama

Kočárek Junama Impulse Street - recenze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 07.12.17 10:46
Kočárek Junama Impulse Street

Chci se zeptat na tento kočárek jestli máte někdo zkušenost? Rozhoduji se mezi britax b-motion 4 plus (z důvodu auta do kterého se vejde parádně) O britaxu mám zjistěno nateno vše, ale na kočárky junama Impulse street jsem žádné recenze nenašla… :)

Reklama

Reakce:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 07.12.17 11:47

@Sofie92 Junama je strašně velká, neskladná a těžká. kup si Peg-pérego Book Cross ten je lepší než Britax i Junama :) Mám osobně vyzkoušeno :D

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 07.12.17 13:57

@Pavla087 tak to je docela blbý, že je velká a těžká mám Fabii 2 :D tak tam ji asi nenarvu jenže zase měřím 180 cm tak nechci vypadat jako s kočákem z hračkárny.. :D

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 07.12.17 18:10

@Sofie92 tak Peg-pérego Book Cross je celkem vysoký a do fábky se vleze :-)

Uživatel je onlinechs.jasmin
Kelišová 7408 příspěvků 28.12.17 16:42

@Sofie92

Ahoj,
měla jsem jak klasickou Junama Impulse, tak Junama Colors - jsou v uplně stejné, jen colors nevyšisovala stříška.

Osobně mám tyto kočárky velmi ráda, vrátila jsem se k němu u druhého dítěte obklikou přes Bugaboo donkey, Bugaboo cam2, Anex a nedám na ně dopustit. Jsou poměrně velké, stabilní, krásně vypadají, houpou jako žádné jiné s otočnými koly. V hluboké korbičce nebyl problém do roku vč. fusaku. Je pravda, že třeba ted jsem prodala a za sporták jsem si vybrala Mutsy - kvůli skladnosti a váze.

Nicméně pokud neřešíš časté skládání a poponášení, tak určitě neprohloupíš. Pokud budeš kočárek nosit do 4patra bez výtahu tak se ti hodně pronese.

Kdyby tě něco zajímalo, tak se ptej. Vše ráda zodpovím, nebo si vyjed Tako junama Impulse - dávala jsem podrobnější recenzi.

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 28.12.17 18:09

@chs.jasmin Takže junama je vlastně tako? měl jsem tako laret na prvního a byla jsem moc spokojená… Teď se mi líbi invictus od junamy

Uživatel je onlinechs.jasmin
Kelišová 7408 příspěvků 28.12.17 18:48

@Sofie92 Ano, přesně tak :) ty Junamy jsou akorát houpající řada s vajičkovou skořepinou.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 28.12.17 19:02

Junamu vyrábí Tako. Odpružení nastavitelný, ale stále houpák jako Laret. Vlastně všechny tyhle PL kočárky jsou stejný. Jen Tako a X-lander mají nejlepší servis. Volila bych tak jak jsem napsala předchozí příspěvek. Tyhle kočárky jsou děsně těžké a neskladné.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >