Kočárek Monza Easy

15
4.4.16 19:41

Kočárek Monza Easy

Ahoj,

chtěla bych si pořídit kočárek Monza Easy. Prosím maminky, které ho máte, napište své poznatky a zkušenosti:-) Jste s ním spokojené? Co kolečka, dají se? A váha? Bohužel ho nikde v mém okolí nemají v obchodě, abych ho mohla omrknout, ale na netu se mi moc líbí:-) A co skladnost? Je po složení malý?

Díky za jakékoli info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Monza Monza Easy?

Přidejte zkušenost s Monza Monza Easy
Napsat příspěvek

Reakce:

1482
5.4.16 13:41

Taky se mi líbí na obrázku, ale tohle hodnocení jsem našla na heurece :?

http://kocarky.heureka.cz/…015/recenze/#…

plastová kola - rachot a drncání
velmi nesnadné brždění
velmi velmi(!) nesnadná aretace koleček
skládá se dopředu a ne dovnitř, takže se ušpiní předek kočárku.. špatné zatáční i odaretovaný (asi díky plasovým kolům)
nejde nastavit rukojeť
chtěla jsem kočár hlavně s velikou stříškou, ale celkový dojem byl strašný, na obrázku vypadá pěkně, ale ve skutečnost nefunkční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
5.4.16 13:42

@Gabřule jo a píšou váha 9,5 kg, to taky není úplně nejmín

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
5.4.16 19:40

Četla jsem nějaké starší diskuze i zde a právě že byli docela příznivé… Líbí se mi Valco, ale nechci za něj dát tolik peněz, nevím, jak dlouho ho ještě budeme používat… Tak teď nevím, zda do Monzy jít nebo ne:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
5.4.16 22:07

@Gabřule Já ted koupila kočár naslepo na netu, tak si říkám, že ho týden budu testovat, a pokud to nebude ono, prostě vrátím. Je to děs běs, vybrat golfky :mrgreen: Nejhorší jsou přesně ty protichůdné recenze! Co jiný vychvaluje do nebes, druhý shodí :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
7.4.16 13:18

Tak za mě je monza easy super kočárek. S recenzí naprosto nesouhlasím. Kočárek je lehoučký, skvěle jezdí, kolečka jsou tiché i když jsou plastové. Zvládnou i mírný terén, ale přece jen není to sporťák. Aretace je jednoduchá nemám s ní jediný problém ani nechápu, kde by měl být… Je tam jen páčka, která se přepíná jedním prstem. Brzdu nemá ruční ale normálně dole jednoduše a bez námahy se zabrzdí, zvládne to i má 4 letá dcera. Rukojeť sice nastavit nejde, ale výšku má dobrou mám 168 cm a manžel 183 cm a v klidu pro nás oba. Má velký koš dole, skvělou stříšku navíc na zip, takže malé nesvítí ani když leží. polohování do lehu. Skládání lehoučké, nešpiní se nám je maličký po složení taková placka do auta lepší než klasické golfky do deštníku. Jedinou výtku jsem měla k sundávání madla při skládání, ze začátku to šlo ztuha, ale teď už v pohodě. Za mě skvělý golfáček za super peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.17 13:08

PETIT & MARS EASY

A jak zvládne sníh?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.17 11:38

@dINA80 Můžu se zeptat už jste zkoušela kočárek v zimě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama