Quinny Zapp Extra 2 nebo Nuna Pepp Luxx Plus

4
4.4.16 11:19

quinny zapp extra 2 nebo nuna pepp luxx plus

Krásný den maminky, prosím o radu, nemáte někdo zkušenosti z těmito dvěma kočáry? Máme ted camarero, je super, nafukovací kola, do terénu super, ale je hrozne těžký a široký, zabere nám celý kufr, ale hlavně musíme vytahovat jedno kolo, což je dost na nic. Hledáme tak nějaký kočár, který by byl lehký, skladny a vlezl by se v pohode do kufru fabie. Jsem zvykla na nafukovací kola, v současné době projedeme vse, tak mam trochu strach. Samozrejme na horší terén vezmu camarero, ale i on druhého kočáru bych ideálne chtěla zvládat hlavně kostky, protože ty jsou všude a nerada bych malou vyklepala :) Děkuji moc za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1482
5.4.16 14:01

@kahara Podle mě jsou to oba skvělé kočárky, tedy bych se rozhodovala, jestli chceš troj a nebo čtyřkolku. Teď jsem vybírala lehký sporťák/golfky a oba byly v užším výběru. Úplně nej nej mi teda připadá od Mamas and Papas Armadillo XT, váhově je asi o půl kila navíc, perfektně se skládá, kola upravená i do terénu (ne úplně drsného). Tady se prodává asi za 14 ale na anglickém amazonu se dá objednat za 10 tisíc Kč.
Nakonec jsem teda objednala Hartan i mini, velká kola, velký košík, velká bouda, sklopná záda i nohy, dobrá značka a cena 6 tis. Naživo jsem ho ale neviděla, tak doufám, že nebude trpké zklamání :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat