Kočárek Patron Bohemia

124
21.8.06 10:31

Kočárek Patron Bohemia

Čekám na jaře miminko a velmi se mi líbí kočárek Patron Bohemia Apollon alux nebo Patron Bohemia Athos. Máte někdo zkušenosti s těmito kočárky nebo celkově se značkou Patron Bohemia? Děkuji moc za odpovědi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

718
21.8.06 10:50

Magdi, mam vybrany uplne stejny. Mimco cekame taky na jare. :D

Kdyz jsem se tu divala na nazory, tak byl chvaleny. Snad nam nekdo napise a poradi, jestli jsou s nim nejake problemy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
21.8.06 10:55

Ahoj holky,

já mám kočárky PATRON v obchodě a zatím vše v pořádku. I když jsem četla diskuze, tak si ho holky chválí. Reklamace skoro nejsou.

Jarka a Nikolka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
21.8.06 11:57

Holky, mám Alux - a nemůžu si stěžovat. Se vším jsem spokojená, ale ohlídejte si, zda se vám vejde složit do auta -nám teda jen tak tak,ale nacpu ho tam :lol: a taky u starších typů - co měli širší podvozek - je problém dostat se do úzkého panelákového výtahu. Je problém se dostat, ale dstanete se:-)) Jen to chce trošku cviku - pak je to už pohoda :wink:

Jo a reklamaci jsem měla jednu - a to,že mi u vložné tašky neudělali otvory na pásy - tak jsem po dohodě tašku poslala zpět, do týdne byla doma a hotova a na účet podniku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
21.8.06 12:01

Holky, pátrala jsem po internetu a našla bohužel 2 špatné ohlasy značku Patron Bohemia, tak je se kopíruju :( To mě fakt mrzí. Okopírovala jsem to z www stránek Sdružení obrany spotřebitelů:

Dobrý den,jsem z Ostravy a v lednu tohoto roku jsem si objednávala od fa Bohemia Patron kočárek . Zaplatila jsem za něj 11000kč. Kočárek byl v tak katastrofální stavu, že se nedalo s ním ani jezdit. Uskutečnila jsem čtyři reklamace a až po těchto reklamacích mi byly vráceny peníze zpět ne v plné výši. Kočár byl celý vyviklaný,křivá konstrukce, roztáhnutá,odpružení bylo staré - údajně nově vyměněné,brzdy nebrzdily. Vždy po každé reklamaci nebylo do reklamačního papíru napsáno co bylo s kočárkem provedeno. Došlo to až tak daleko, že jsem musela volat na českou inspekci. Tak sprosté chování prodavačky jsem ještě nezažila a chování této firmy také ne.prodávají uležené šroty které nenají hodnotu tisícovky. udělala jsem takový kravál, že peníze byly vráceny zpět.Mimochodem, řádná reklamace trvá do 30 dnů. Bohemia Patron stihnul reklamaci za čtyři dny vyřídit z Ostravy do Mělníka a zpět.

Koupili jsme si dětský kočárek české značky Patron Bohemia. Po 3 měsících provozu nám přestal brdit, vypadávala ozubená kolečka z kol. Kočár jsme reklamovali, byl opraven. Po týdnu se objevila stejná závada znovu. Kočár byk opět zreklamován a opraven. Ale za necelý měsíc se to stalo znovu. Stejná závada, tentokrát výrobce ovšem reklamaci neuznal, aby nám nemusel vrátit peníze, které jsme pro naprostou ztrátu důvěry požadovali. Mimo tyto závady se z kočáru postupně ulamovali některé díly, jako například bouda, hrazda. Se zbožím jsme byli absolutně nespokojeni a naletěli jsme českému výrobci s českou kvalitou.

Tak co si o tom myslíte???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
21.8.06 12:30

Ahojky,

taky jsme měli původně vybraný kočárek od Patronu Bohemia - Apollon Alux. Jenže…kamarádky známý ho mají a nejsou s ním spokojení…dobrý, tak si říkám, že třeba narazili na vadný kus…ale od nás z říjňátek pracuje jedný mamči švagr přímo ve firmě a prý se každý 2 kus reklamuje. Máme u nás mamči, který si budou a nebo už koupili kočárek od týhle firmy, tak doufám, že budou spokojený.
Původně jsme ho chtěli taky z toho důvodu, že je to dobrá, česká výroba, ale tohle nás dost odradilo.
Tak se mějte pěkně a přeju šťastnou ruku při výběru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
21.8.06 12:36

Hm, tak to mě celkem překvapilo.. já bych řekla, že jsou tam v servisu docela ochotní, co jsem slyšela.. a co vím, o maminkách, které PATRON mají, tak si taky nestěžují..

Ale ono je to těžký, například na kočárek TAKO si tady stěžují skoro všichni a já jsem s ním maximálně spokojená!!!

Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1352
21.8.06 12:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
21.8.06 13:31

Patron si nechává vyrábět kočárky v Číně. Jediný kočárek, který je vyráběný v Mělníku, by měl být Delfy (hluboký kočár).
Na přímý dotaz na veletrhu pracovnice z Patronu, jestli to jsou české výrobky,jak prezentují, raději na otázku neodpovídala.
Máme doma zmíněný kočárek Delfy a jediná vada na kráse je ta, že přední kolečka (u hlavičky) mají tendenci se viklat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
21.8.06 13:39

Evko nevím že zrovna čína :lol: když jsem si u nich byla pro kočárek, viděla jsem dílnu kde šili potahy a smontovávali konstrukce atd. A byla jsem přímo v Mělníku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
21.8.06 13:48

A proč máme na krabicích made in China? Navíc nám to potvrdil i člověk, který je s firmou ve styku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
21.8.06 13:57

Mám několik kamarádek co mají kočárek Patron a i po prvním dítku jsou jak nový. Rozhodně je to lepší než koupit nějaký polák. Jinak na každý kočár se najde nějaká negativní reakce,ale nikdy nevíte,jestli ten člověk s ním má opravdu špatnou zkušenost, nebo si vymýšlí,protože propaguje jinou značku. Stejně tak to ale může být i s těmi dobrými.

Myslím že to je slušný kočár za slušnou cenu a pokud jde o veletrh, no, pochybuju že lidi co jsou u stánků mají (v některých případech ) s tou firmou cokoli společného. U některých totiž anio nevědli jak se daný kočárek skládá nebo co má za funkce a když se zeptám kterej kočár má nánožník a paní začne strašně přemýšlet a pak mi ukáže na jeden a nánožníkem myslím opěrku na nohy (kterou měli všechny) tak si o tom myslím svoje :wink: :roll:

kuste spíš napsat maminkám co je prodávají, z jekého je to důvodu. A kdo čeká mimi příští rok, tak v ldnu bývají dost slevy na loňskou kolekci :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1352
21.8.06 14:28

Musím se zastat Evky, já ten kočár sice miluju, ale na krabicích je opravdu napsané Made in China.
Já ho mám už po Ani a všichni se mě ptají proč jsme kupovali nový kočár. On je skutečně jako nový i když jsem s ním vlastně jezdila celou dobu, jen přehazuju hlubokou a sportovní nástavbu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
21.8.06 14:32

Blani, ze by krabice byly vyrobene v Cine? :lol: :lol: :lol:
Diky za odkazy a potesila jsi me. Porouchat se mi muze i „znackovy“ kocar za 15 a vice tis. a to by me pak stvalo mnohem vic. Asi zalezi kus od kusu a clovek pak muze mit holt „stesti“. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1352
21.8.06 21:21

A vidíš to, to bude vončo, krabice z Číny :lol: :lol: :lol: , já jsem jinak špatnej hodnotitel, protože my jsme to s tím kočárkem měli lásku na první pohled, já ho uviděla už půl roku před otěhotněním, chodila jsem si ho do obchodu drndat a pak ho koupila. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama