Kočárek pro 1. a 2. miminko???

7277
11.4.08 15:06

Kočárek pro 1. a 2. miminko???

Zdravím všechny maminky a prosím o radu. Máme 14ti měsíčního chlapečka, který má 85 cm a 13 kg. Vozím ho v kočárku Babyactive Breaker. Je to obyčejná trojimbinace za 6 tisíc. Jezdíme s ním od narození a už má nějaké mouchy. Omletá brzda, upadlý patent, rezatá kolečka, celkově rozvrzaný a když mám rukojeť jako u sporťáku, strašně težko se s ním jezdí. Ale co bych také čekala od levného kočárku, jinak se mi pořád líbí. Tak do roka až dvou bychom chtěli druhé miminko a já stále přemýšlím, jak to vyřešit s kočárkem. Jde mi o to, že tento náš stávající kočárek podle mě neuvozí dvě děti, ale za každou cenu se ho zbavovat nemusím, jsem na ty jeho mouchy zvyklá. Mám první odvozit v tomto a druhému koupit nový??? Mám první odvozit v tomto, druhé v tomto pouze jako v hlubokém a pak mu koupit sporťák??? Mám koupit sporťák hned a druhé odvozit pouze v hluboké verzi a pak dát do toho sporťáku??? Mám koupit nějaký ojetý kočár???
Golfky se mně osobně moc nelíbí, jezdím s kočárek hodně po špatných cestách. Líbí se mi kočárky s korbičkou, ale bojím se, že budeme mít zase obříka a korbička mu bude brzy malá. Jinak by ten kočárek neměl být ani moc drahý.
Milé maminky, věřím, že máte spousty zkušeností a že mi poradíte. již předem opravdu moooooooc děkuji 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2602
11.4.08 17:55

Ahoj,
ja teda nevim, ale planujes dite az za dva roky a ted mu chces kupovat kocar? 8O Nemas strach, ze se ti prestane libit?
Ja bych teda resila kocar pro soucasneho prcka. Kdyz ti tenhle vyhovuje, tak v nem jezdi dokud to jde a za dva roky uvidis. Tenhle si muzes nechat jako nouzovku a poridit jeste jeden. Kdo vi, jake kocary se budou prodavat.

jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7277
11.4.08 20:23

Jani, psala jsem do roka až dvou, protože nepočítám, že se to povede hned. A neřeším kočárek pro druhé mimi, ale pro obě. Sem jako myslela, jestli nemám sporťák koupit už teď. To jenom na upřesnění. Jinak děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
11.4.08 20:51

Šamotko já jsem měla 3kombinaci asi tak do roka, pak jsem koupila sporťák, a doteď maximálně vyhovoval. Před měsícem jsem koupila golfky Moon Kiss, jsou hodně lehké a dobře skladné, i když je fakt že mám trochu problémy na obrubníku nebo na kostkách, ale možná je to otázka zvyku. :lol: :lol: U druhého dítka, zadaří-li se, bych to udělala stejně, ale opravdu kdo ví s čím se výrobci za rok vytasí.

• Citovat
  • Upravit
andela
12.4.08 09:45

Tak já jsem asi kapánek jiná :wink: , ale na malého jsem měla kočár ojetý, odvozila ho a pak chtěla nový, a hlavně lehčí. Měla jsem vybráno, ale za ty prachy koupit kočár, který už by byl jen tak ani ne na rok mi přišlo dost.Takže já jsem koupila celý komplet (sporťák, korbičku a sedačku), malého od srpna vozím ve sporťáku a počítám že za chvíli s ježděním končíme. Pak kočár uklidím a vytáhnu až pro druhé mimi. Mmch, původně jsem měla být dle plánů už tak nějak těhotná, ovšem drahý si to kapánek rozmyslel, takže druhé plánujeme tak za rok (tedy početí), tudíž můj kočár bude teoreticky cca 2 roky starý … ale nevadí mi to vůbec.Mám Peg perego GT3.

No a v tvém případě … bych asi dojezdila s tím co máš a druhému koupila kočár nový. Si vem že koupíš nový teď, a on se porouchá nebo něco, než se druhé narodí a zas budeš namydlená … nebo bych teď koupila třeba nějaké golfky, a na mimi velký kočár.
No ono je těžké radit … vybrat něco je nadlidský výkon, a já jsem ráda že už fakt vybírat nebudu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama