Kočárek pro panenku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 09.06.09 18:23
Kočárek pro panenku

Nevím kam to zařadit.
Dcerka ještě nemá žádný kočárek pro panenku a tak jsem si říkala, že je nejvyšší čas nějaký koupit. Jenže jsem možná moc náročná. Když vidím, co se dnes vyrábí, tak je mi líto za to ty peníze dát :oops: :?
Mě se prostě žádný nelíbí a navíc mi připadají že nic nevydrží.
Můžete mi někdo poradit, jaký jste koupili, kde a za kolik? Já bych raději hluboký a aby trošku péroval, aby s tím nemusela tak zápasit.

Reakce:
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 10.06.09 07:11

Ahoj,

asi před měsícem a půl jsem řešila totéž. Nový jsem koupit odmítla, stejně cca za 2roky bude potřeboval nějaký větší typ, tak ten pak nový koupíme, když jí vydrží déle. Takže já koupila přes kamarádky kamarádku :) používaný hluboký za 300,–, je jako nový a naprostá spokojenost. Nemá tedy polohovací rukojeť, ale výškově ten rok vyhovovat bude, tak nám to stačí… zkus např. Aukro, tam jsem jich zahlédla dost.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 10.06.09 07:33

Ahoj. Tak my máme tenhle:
http://www.darovanek.cz/…3-557_51.jpg

Anežka ho má už víc jak půl roku a jsme spokojené (obě). Dostala ho od mých rodičů k Vánocům (ale koupili jí ho už na podzim, aby si ho užila), my jsme jen měli vybrat který chceme. Je to sporťák s vložnou taškou, takže v něm může panenka ležet nebo sedět. Má polohovací rukojeť (takže vydrží snad dlouho - shánělaj sem takový, kde byl uvedený věk od dvou let), polohovací opěrku nohou i zad, nákupní košík (v něm Anežka vozí hlavně svoje pití) a stříšku (s tou si vyhraje asi nejvíc, pořád ji zatahuje a roztahuje, „aby na miminko nesvítilo“ :) A jde skládat. Je vychytaný, skoro jako trojkombinace pro miminka :)

Předtím jsem na zkoušku koupila u vietnamců obyčejný kočárek typu golfky, který dlouho nevydržel, ale já díky němu poznala, že kupovat dceři kočárek má fakt smysl. Ten byl zase dobrý v tom, že byl lehoučký a velmi dobře se skládal, takže když to Anežku přestalo bavit, složila jsem ho a zastrčila do svého batohu.

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 10.06.09 08:28

ahojki, do tří let měla holka takové ty jednoduché golfky, ne úplně od Vietnamců, ale prostě něco na ten způsob. ve třech a půl letech jsem koupila sporťák s vložnou taškou, něco jak je na fotce, značku Zekiwa, maj supr kočárky, stál kolem 1600, ale ten jí už teda vydrží navždy — doufám !!! má polohovací rukojeť, zkrátka zmenšenina normálního kočárku. Akorát teda není houpací, to je jediná chybka. A.

petrusha
Závislačka 2748 příspěvků 10.06.09 14:21

ahoj Cancerko
tak my jsme také pořídili malé nejprve takové obyčejné golfky za pár kaček v tescu, ten jsme ale přestěhovali před vánocemi k babičce a Tinka dostala opravdický kočárek. Také na způsob 3kombinace od firmy Knorr, takže fakt kvalita. a myslím, že mají i atest na kočárky-ale tím si nejsem jista.
Pořídila jsem ho přes internet( i když jsem se toho z počátku bála), na mimibazaru, ale jako nový. Stál mne v jakési předvánoční akci 1100kč. Takže bych řekla, že je to bezkonkurenční cena. U nás v obchodech kočárky pod 1600kč opravdu neseženeš a tak jsem aspoň něco málo ušetřila. Jsme s ním moc spokojeni, jak dcera, tak my. Jde snadno složit. A 3kombinace má vložnou tašku na miminko a jinak je to sporťáček( polohování zádíček, nožiček), taška na věci pro panenku, vespod koš na nákup… jako dospělácký kočárek. Není teda odpružený , tak jak by sis představovala, ale malá s ním nemá problém. A jedná se o kočárek o d 1roku do 5 nebo 6let. Takže pro nejmenší.

Máme přesně i tento desén a ten nemá dle mého chybu!!! Tak šťastnou ruku při výběru, ať má Verunka radost :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.09 09:40

Já jsem pžed 2 lety koupila tento, sice jiný potah, ale je super, malá si s ním hraje doteď, v krmící židličce krmí pejsky(plyšové, u nás panenky nefrčí), v postýlce spí- fakt super, za ty roky se nic neroztrhalo, neupadalo, nezrezivělo, musím si pochválit. Stačí kliknout na ten obrázek a vyjede i příslušenství- pravda- lžičky a tak moc nevyužíváme. Ale za tu cenu je skvělý.
 http://www.neckermann.cz/…2/index.html

Katka.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.09 13:30

Ahoj, naše dcera má tento

http://www.obchudekuniky.cz/detail.php?…

a je s ním moc spokojená, je lehký, jednoduše si vymění nástavby, můžu jen doporučit.

Radka, nepřihlášená jjelena

Sati
Extra třída :D 11522 příspěvků 15.06.09 13:35

všem tvým požadavkům vyhovuje tento kočárek
http://www.kocarkyliberta.cz/?…

český, kovový, houpací a ceny poměrně příznivá

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 16.06.09 13:19

Holky díky moc za tipy, dala jsem na radu a prozatím koupila jen obyčejný golfáček, malá s ním drandí jak blázen a mám pocit, že jezdí spíš s kombajnem než s kočárkem :lol:
Až trošku vyroste, koupím hluboký, ten co doporučuje Sati vypadá dobře, snad bude i někde v kameném obchodě, ráda si věci co kupuju nejprve ošahám a „očně“ prohlídnu :)
Tak ještě jednou díky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >