Kočárek pro panenku 43cm

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pešina
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 05.10.14 14:41
kočárek pro panenku 43cm

Holky, prosím poraďte nějaký kočárek pro panenku 43cm a 2 letou holčičku, ideálně 2 a více kombinaci…na ceně nezáleží…sháním aspoň trochu kvalitní kočárek a nemůžu nic najít…děkuji

Reakce:
Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 05.10.14 14:42

@pešina já kupovala tento, http://kocarky-pro-panenky.heureka.cz/…tik/galerie/ je úžasný. Ještě ho nemám vyzkoušený, malá ho dostane až na vánoce.

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 05.10.14 14:45

Kvalitni znacka je Bayer Chicc (tusim Nemecko), dvouletacce ted od nich kupuji typ Bellina. Taky jsem chtela kvalitni kocarek bez ohledu na penize a na lepsi jsem nenarazila :oops: ;) http://www.maxikovy-hracky.cz/…-rosy-pearls - nenech se tady zmast vekem od 3 let, vetsinou je uvaden 2-6 let. Je to ted mensi typ, ten vetsi pro holcicky 4-8 let se jmenuje Emotion ;)

kobližek5
Kecalka 117 příspěvků 05.10.14 14:48

@Lussye
Jé ten chci, taky kupovat. Viděla jsi ho na vlastní oči? Vypadá stabilně? Vejde se tam miminko 40cm?

pešina
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 05.10.14 14:50

@Lussye - ten se mi líbí moc, ale recenze jsou na něj špatné, takže jsem ho vyřadila :-(
@Aliik - také jsem na něj koukala, máš ho už doma nebo viděla jsi ho u někoho? děkuji

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 05.10.14 14:51

@kobližek5 Mne se take moc libil, ale po precteni teto diskuze https://www.emimino.cz/…icoo-166335/ jsem od nej upustila :oops:

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 05.10.14 14:52

@pešina Mame od stejne firmy uz jeden kocarek (takove vetsi golfky) a provedeni perfektni, jezdi uz tri roky ;) A presne typ Emotion (stejny, jen vetsi) ma kamaradka a take si ho moc chvali ;)

pešina
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 05.10.14 14:54

@Aliik - díky moc :hug:

Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 05.10.14 14:55
@kobližek5 píše:
@Lussye
Jé ten chci, taky kupovat. Viděla jsi ho na vlastní oči? Vypadá stabilně? Vejde se tam miminko 40cm?

Mám ho doma, a mě se teda líbí, je prostorný a nepříjde mi ani tak rozvrzaný, jako ty co jsem viděla za stejnou cenu. Navíc se mi líbilo, že tam je skoro vše. Panenku jsem do toho koupila 43cm

edit, šla jsem jí tam zkusit dát. vejde se v pohodě. Ano nesplňuje bezpečnostní podmínky autosedačky, ale myslím, že pro panenku dostačující. Dala jsem jí i do korby(sportáku) Myslím, že pro 2-3 letou holčičku dostačující. Dobře ovladatelný, a když ho porovnám s těmi co jsem koukala v hračkárně naživo, tak je stabilní až, až. :nevim:

kobližek5
Kecalka 117 příspěvků 05.10.14 20:09

@Lussye
Tak děkuji za informace.Chci ho k vánocům pro tříletou, tak ho teda taky objednám. :mrgreen:

Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 05.10.14 20:12
@kobližek5 píše:
@Lussye
Tak děkuji za informace.Chci ho k vánocům pro tříletou, tak ho teda taky objednám. :mrgreen:

My máme od Haucku i golfky, malá jim dává už přes rok zabrat a to tak, že si do nich i sedá, a zatím drží a fungují dobře.

Navíc, co si budeme povídat, jak dlouho s nimi budou jezdit, vidím to tak na rok max dva.
Mě příjde v pohodě. Když se ti nebude zdát tak ho pošleš zpět :lol:

Věřím, že malá z něj bude nadšená.

kobližek5
Kecalka 117 příspěvků 05.10.14 20:59

@Lussye
No já se do něj zamilovala hned na fotce ale pořád jsem váhala. Teď už jsem rozhodnutá, že ho objednám. Jestli bude tak užasnej i ve skutečnosti, tak nevim jak to do vánoc vydržim. A co to máte za panenku?

Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 05.10.14 21:14
@kobližek5 píše:
@Lussye
No já se do něj zamilovala hned na fotce ale pořád jsem váhala. Teď už jsem rozhodnutá, že ho objednám. Jestli bude tak užasnej i ve skutečnosti, tak nevim jak to do vánoc vydržim. A co to máte za panenku?

Já jsem se do něj taky zamilovala, hlavně nevypadá jak kočárek z 90let :lol:
Panenku jsem vzala tuto, přišla mi za dobrou cenu, s hodně příslušenstvím. Mě osobně se nelíbí babyborn, chou chou mi příjde předražené http://www.maxikovy-hracky.cz/…-43-cm-simba

popravdě, bych ho nejradši taky už vytáhla, mám ho doma už od srpna. brala jsem ho právě i v maxíkovi rovnou s panenkou a bez poštovnéhp

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >