Kočárek Roan

195
15.9.06 08:14

Kočárek Roan

A holky a co Roan? Zatim jsem o nem neslysela, ale videla jsem ho na ulici a docela pekny. Mate nejake zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

486
15.9.06 08:52

ahoj akrim. s kocarkem roan nemam osobni zkusenost,ale co jsem tak slysela od kamaradek, tak jsou vetsinou mensi, pulrocni ditko od znamych z nej naprosto vyrostlo :? a taky ty kocarky nemivaji brzdu na prednich kolech, jenom na zadnich, coz by mi osobne hodne vadilo. jinak o nich moc nevim,snad ti nekdo poradi vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
15.9.06 08:53

Ahojky

co vím, tak celkem velký je i DELTIM FOKUS

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
15.9.06 09:14

Mám Roan Marita, kožená vanička, světlehnědý manžest bouda a taška. Je fakt, že čtyřměsíční holčička mi z něho začně za chvilku vykukovat, ale to proto, že je dlouhá a že jí nedávám hlavičku úplně na konec. Dobrých 20 cm jí ještě zbývá. Protože se jedná o klasickou hlubokou vaničku, tak je krásně prostorná. Navíc tento typ Marity vypadá nádherně. Viděla jsem zatím jen 3 exempláře (kromě našeho) a pokaždé mi přitáhnul zrak. Vypadá moc elegantně, daleko elegantněj než Inglesina, nad kterou jsem taky přemýšlela. Nic proti, ale nemám ráda takové ty „pojízdné stany“. Klasika je klasika.

Bebet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
15.9.06 09:28

Ahoj
Já jsezdila s Roanem u prvního dítka a byla jsem maximálně spokojená. Samozřejmně že nemá vymoženosti jako jiné kočárky ale službu udělá skvělou. Vanička je krásně prostorná , syn měl při narození 56cm, narodil se v červenci a do března jsem jezdila s vaničkou a fusakem a krásně se tam vlezl.
Takže můžu doporučit.
Anni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
15.9.06 11:26

Ahoj Akrim.

Já jsem kupovala loni v listopadu Roan Hugo (tmavě vínovo-béžový) v olomouci.Tadeášek se narodl 2.12.05 a do letošního července jsme v kočárku jezdili.Měla jsem ho do května ve vložené tašce a v té jsem měla ještě kombifusak do kočárku i do autosedačky(v zimě).Kočárek je perfektně zateplený takže už jsme nepotřebovala žádnou další deku.S kočárkem jsem byla opravdu spokojená
Co se týče velikosti tak oporoti klasice patří mezi nejdelší kočárky.Vnitřní lúžko je 92cm.Tadeáškovi jsem k nohám klidně ještě dávala tašku a vůbec tam nepřekážele.Na boudičce má velikou kapsu kde jsem měla pořád pláštěnku a sítku proti hmyzu.Déšť nás tak nikdy nepřekvapil.
Nákupní košík je dost prostorný a vešel se mi tam i jumbobalík pempersek bez problému.K těm nevýhodám trošku patří že brzda je opravdu jen na jedné straně takže když máš kočárek jako hluboký tak musíš obcházet aby jsi zabrzdila.Jako další nevýhoda je že když máš rukojeť jako na sportovní straně a chceš s kočárkem najet na chodník tak musíš víc zabrat protože mušíš nejdřív překonat pérování.
S kočárkem jsem byla ale opravdu spokojená.Teď v létě jsem ale začala vybírat golfky a nakonec jsem koupila sporťák Jané Slalom pro.Jízdní vlastnosti má opravdu perfektní.Záleží na tom kolik jste ochotní investovat.Roana jsme si zatím uložili na půdu a pokud někdo v rodině nebude čekat další mimi tak ho asi prodám.

Martina a Tadeášek ze Zimňátek 05/06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
15.9.06 13:42

Ahoj
Mám Roan Marita a sem zatím spokojena. Je velký, prostorný. Nádherně se houpe. Co sem ocenila, že je vysoký, při mé výšce 176 a manželových 195 je to super, nemusíme se příliš sklánět, dát drobkovi dudel, když vypadne s pusiny. Má ale brzdu jen vpředu, zatím je to jedno používám jen hlubokou korbičku a taky nemá přehazovatelnou rukojeť.
Takže záleží co od kočárku očekáváš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama