Kocarek Roan bass - autosedačka?

Anonymní
19.10.19 18:09

Kocarek Roan bass - autosedačka?

Dobrý den, měla bych dotaz.. Pořídili jsme si kočárek Roan bass, ale bohužel bez autosedačky.. Univerzální adaptery k tomu máme, ale nejak nemohu na internetu dohledat, co všechno na to sedí. Našla jsem akorát autosedačky maxi-cisi a kybex. Nemá někdo zkušenost? Koukala jsem, že autosedačka od casuaplay má upevnění podobné, možná stejné.. Nejsem si jistá, ale nemám odvahu koupit bez vyzkoušení ????

Děkuji za případné vlastní zkušenosti ????????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.10.19 18:11

Takto vypadají adaptery

• Nahlásit
  • Citovat
846
19.10.19 18:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych dotaz.. Pořídili jsme si kočárek Roan bass, ale bohužel bez autosedačky.. Univerzální adaptery k tomu máme, ale nejak nemohu na internetu dohledat, co všechno na to sedí. Našla jsem akorát autosedačky maxi-cisi a kybex. Nemá někdo zkušenost? Koukala jsem, že autosedačka od casuaplay má upevnění podobné, možná stejné.. Nejsem si jistá, ale nemám odvahu koupit bez vyzkoušení ????Děkuji za případné vlastní zkušenosti ????????

Tak Maxi Cosi a Cybex vajíčkem nic nezkazíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15291
21.10.19 09:49
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych dotaz.. Pořídili jsme si kočárek Roan bass, ale bohužel bez autosedačky.. Univerzální adaptery k tomu máme, ale nejak nemohu na internetu dohledat, co všechno na to sedí. Našla jsem akorát autosedačky maxi-cisi a kybex. Nemá někdo zkušenost? Koukala jsem, že autosedačka od casuaplay má upevnění podobné, možná stejné.. Nejsem si jistá, ale nemám odvahu koupit bez vyzkoušení ????Děkuji za případné vlastní zkušenosti ????????

koupila bych Cybex nebo Maxi cosi, jsou to kvalitní vajíčka…
jestli na to pasují jiné, to se musíte zeptat prodejce ;)

zřejmě sedačka Kiddy ještě: https://www.babyplace.cz/…n-bass-esso/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama