Kočárek trojkombinace - tipy

148
7.1.20 00:15

Kočárek trojkombinace - tipy

Ahoj, mám termín až na konci června, ale už koukáme na kočárky. Chtěli bychom trojkombinaci a ideálně s korbičkou 80 cm a víc. Moc by se nám líbil nějaký černozlatý, černomodrý nebo šedý a nějaký novější model. Budu ráda za jakékoliv odkazy. Nikde, ze stránek na které jsem koukala, jsem nenašla filtrování právě podle té korbičky :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11762
7.1.20 00:20

Nekupuj trojkombinaci, nemají kvalitní vajíčka. Kup dvojkombinaci, která umožňuje použití adaptérů na vajíčka jako cybex, romer nebo maxi cosi. A navíc je potřeba specifikovat kde a jak ten kočárek budeš používat. To je jaksi důležitější než barva. Jsi z vesnice nebo z města? Budeš jezdit do terénu, potřebuješ lehký kočár nebo váhu nemusíš řešit, potřebuješ skladný do auta? Jste vysocí nebo máte průměrnou výšku? Apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
7.1.20 00:25
@Janli píše:
Nekupuj trojkombinaci, nemají kvalitní vajíčka. Kup dvojkombinaci, která umožňuje použití adaptérů na vajíčka jako cybex, romer nebo maxi cosi. A navíc je potřeba specifikovat kde a jak ten kočárek budeš používat. To je jaksi důležitější než barva. Jsi z vesnice nebo z města? Budeš jezdit do terénu, potřebuješ lehký kočár nebo váhu nemusíš řešit, potřebuješ skladný do auta? Jste vysocí nebo máte průměrnou výšku? Apod.

Bydlíme ve městě, váhu bych asi úplně neřešila, ale asi čím lehčí tím lépe :) a skladný do auta samozřejmě a výška já mám 170 cm a přítel 180 cm zhruba :) jinak koukám na kočárky dost dopředu, takže i tu barvu bych si ráda vybrala takovou, aby se mi kočárek líbil a myslím, že času mám zatím dost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 06:47

@dement231 ahoj:slight_smile: my kočárek řešili teď a na první šup vyhrál nordic sole dvojkomninace a k tomu jsme vzali vajíčko cybex s adapterama. V trojkombinaci bylo vajíčko jako lehce vycpana skořápka. Ale to sama uvidíš až se pojedete někam podívat:slight_smile: úplná pecka byla, ze nám paní tak poradila, ze jsme i s vajíčkem od cybexu zaplatili skoro cenu jak u trojkombinace. Což je super. A jinak kočár je celkem dost vysoký. Moc recenzi není, protože je to novinka, ale provedením jsme uchváceni:joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama