Levné trojkombinace

Anonymní
6.1.20 00:38

Levné trojkombinace

Ahoj mamči, poohlizim se po kočárku, chtěla bych trojkombinaci, ale ne drahou. Mám představu do 10.000,–..
Zajímá mě jaký takový jste měli vy, pro a proti?? Moc děkuji..

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11884
6.1.20 00:46

Je nesmysl kupovat trojkombinaci, protože mají nekvalitní sedačky. Lepší je dvojkombinace a adaptéry na kvalitní autosedačky jako Cybex, Romer a Maxicosi. Já byla nadmíru spokojená s Roanem Maritou, ale není to kočárek pro každého, záleží jestli chceš kočár lehký, houpací, s otočnými kolečky nebo s pevnými. Jestli potřebuješ kočár do terénu nebo do města. Jestli ho budeš někam vynášet a často skládat do auta…atd. To všechno hraje při výběru kočárku roli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2683
6.1.20 06:12

Trojkombinace do 10tis musi byt teda kvalita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
6.1.20 06:13

Dle dlouholetého prodejce kočárků jsou všechny polské trojkombinace ve stejné kvalitě. U těch, co jsou dražší cenu spíš vytahuje moderní vzhled. Trojkombinace mají opravdu nekvalitní a malé autosedačky, když, tak doporučuji dvojkombinaci a adaptéry s kvalitní autosedačkou. Ještě můžeš kouknout na německé značky Hauck a Kinderkraft, sice to designově nejsou nějaké bomby, ale do ceny by ses v pohodě vešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
6.1.20 06:15

@Cenarius to je otázka, já mám dvojkombinaci, která se prodává kolem 12k i se sedačkou, vozím v ní druhé dítě a bez jediného problému. Každý holt nemá na kočárek 40 tisíc. A hlavně, do těch se děti zase v půl roce už většinou nevejdou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3116
6.1.20 08:31

Brala bych dvojkombinaci a k tomu kvalitnější autosedacku a adaptéry na příslušný podvozek. Já mám aktuálně kocarek z bazaru za 2000, jako nový, bez jediné vady, nevysisovany, s veškerým příslušenstvím. Takže já radim poohlédnout se po bazarech. Ono totiž většina jezdí s hlubokou korbou max půl roku, sportak skoro nevytahnou a hned kupuju lehčí a menší sportaky. Takže ty kočár, pokud jsou jen po 1 dítěti, vypadají a fungují jako nové. Jen určitě osobní převzetí a důkladně zkontrolování. Jinak měla jsem Firkon balance a teď mám Xlander XA. Obojí dobrý, víc spokojená jsme byla s Firkonem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1649
6.1.20 08:49

Měla jsem Hauck trojkombinaci, cena byla do 10 tis. A odvozila jsem v něm 2 děti ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 09:02

Koukni se na bazar, když sháníš levně. Já mám Gmini Lord, kočár stojí kolem 7 000 nový a autosedačka plus cca 2 500. Já koupila vše dohromady i s pláštěnkou, síťkou za 4 000. Pokud budete jezdit autem tak autosedačku novou, my nejezdíme, takže ji máme jen kdyby náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2683
6.1.20 09:05

@Aduš8 tak ono dvojkombinace za 12tis. a trojkombinace do 10tis. je trochu rozdíl, nemyslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11884
6.1.20 09:58
@Cenarius píše:
Trojkombinace do 10tis musi byt teda kvalita.

Já sice nemám problém si koupit kočár za čtyřicet tisíc, ale přijde mi to jako zbytečnost. Mám levnou polskou dvojkombinaci a s vajíčkem z druhé ruky jsem se vešla do devíti tisíc. Kočár odvozil dvě děti a ještě zvládne třetí a to drandíme pole, louky, výkopy. Bez jediné závady. A takhle to mají všechny okolo s polskýma dvojkombinacema. Co potřebuješ od kočárku víc, než aby zvládnul dvě děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 11:15

@Janli prosím a značku kočárku?…
Přesně tak to myslím, ty peníze mám, ale radsi je dán za něco jiného než se chlubit tím že mám dráhy kočárek, zbytečnost.
Potřebuji aby odvozil 2 děti a nerozpadnul se :lol: :D

• Nahlásit
  • Citovat
11884
6.1.20 11:19
@Anonymní píše:
@Janli prosím a značku kočárku?…
Přesně tak to myslím, ty peníze mám, ale radsi je dán za něco jiného než se chlubit tím že mám dráhy kočárek, zbytečnost.
Potřebuji aby odvozil 2 děti a nerozpadnul se :lol: :D

Mám roan maritu, ale dnes bych spíš koupila roan emmu, má lepší sporťák. Ale je to těžší kočárek, není pro někoho, kdo ho potřebuje často někam vynášet. Jinak je skvělý, nejlepší kočár do terénu, velká korba a božsky houpe. Koukni tady v diskuzích, o kočárcích je jich tady spousta a určitě si v nich vybereš podle svých potřeb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
6.1.20 12:07

@Cenarius neřekla bych, kočár, který mám, byl modelem roku 2017. Dnes se dá za těch 10k sehnat i v trojkombinace. Jakmile další rok vyjde nová modelová řada, výrobci ceny snižují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama