Kočárek ve "starém stylu"

20.11.18 19:08

kočárek ve "starém stylu"

Ahoj, vždy byl můj sen mít jednou pro své miminko kočárek s velkými koly, něco podobného, v čem jsme se vozily i my před 25 lety :mrgreen: zatím jsem se dívala na Bebecar Stylo Class a Baby Merc Classic proutěný. Ale ráda bych se zeptala maminek, které zvolily podobný kočárek, zda s ním byly spokojené a taky jestli existuje třeba i nějaká další značka, která vyrábí kočárky v podobném stylu. Děkuji všem za rady a doporučení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1757
20.11.18 19:25

Ještě ROAN marita a Navington Caravel :palec: My máme na dítě nachystaný Bebecar, i když se mi naživo o něco více zdál Navington (úžasně zatáčí). Ten ROAN mi z těchto tří přišel nejslabší, chce si to ohmatat a projet, co se bude zdát tobě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
20.11.18 19:26
@Smoulinka21 píše:
Ahoj, vždy byl můj sen mít jednou pro své miminko kočárek s velkými koly, něco podobného, v čem jsme se vozily i my před 25 lety :mrgreen: zatím jsem se dívala na Bebecar Stylo Class a Baby Merc Classic proutěný. Ale ráda bych se zeptala maminek, které zvolily podobný kočárek, zda s ním byly spokojené a taky jestli existuje třeba i nějaká další značka, která vyrábí kočárky v podobném stylu. Děkuji všem za rady a doporučení ;)

A neláká tě pořídit si nějaký zachovalý retro kousek ? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1757
20.11.18 19:32

Ještě jsem si vzpomněla na značku Inglesina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15139
20.11.18 19:45

Chci taky takový, ty proutěný jsou krásný :dance: zatím sem viděla jeden z těch moderních, já bych si koupila ten retro ale zas se bojím jak moc bude zachovalý, jaké mívali odpružení apod, :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15139
20.11.18 19:48

Jinak se mi líbí třeba Lonex classic retro :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
20.11.18 19:53
@Kriss Tina píše:
Chci taky takový, ty proutěný jsou krásný :dance: zatím sem viděla jeden z těch moderních, já bych si koupila ten retro ale zas se bojím jak moc bude zachovalý, jaké mívali odpružení apod, :think:

Určitě souhlas, tohle by mě zajímalo taky… Třeba najdete :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
20.11.18 20:01

Mam novy navhystany Silver Cross sleepover :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13445
20.11.18 20:04

Mám roam maritu, koupila jsem si k ní velká kola, mají je v nabídce, a je dokonalá. Velká, krásná, úžasně houpe a je neskutečný držák. Pro mě je to srdcovka. Taky mě ty moderní hrkací kočárky neberou. Až budeš vybírat dávej pozor i na hloubku korby, některý bývají celkem mělký. Takhle jsem vzdala pár kočárků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13445
20.11.18 20:06

@Kriss Tina já na těch starších objevila vesměs plíseň na proutěné košatině. Chce je to vidět v reálu a nekupovat jen podle fotky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15139
20.11.18 20:10

@Janli no podle fotky bych nekoupila ani nový kočárek, musím si to osahat, prohlédnout, projet, zjistit jestli ho narvu do auta (což u toho fakt retro taky nebude asi zrovna snadné)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13445
20.11.18 20:13

@Kriss Tina oni byly taky skládací. Sundala se korba, složil se podvozek a korba položila na něj. Do kombíku úplně v pohodě. Marita má stejný systém skládání jako retro kočárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12487
20.11.18 20:16

ty staré krásné repliky vyráběla nějaká paní v Mariánských Lázních, měla od ní kočár i Lucka Bílá, ale nepamatuju se, jak se ta paní jmenovala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15139
20.11.18 20:19

@Janli já spis mam na mysli takové ty kočárky ve kterých se vozily jeste babičky :mrgreen: ty fakt celoproutěné co sahají téměř na zem ;) ale to je spíš takový sen, nakonec bych na něj jenom koukala :lol: už sem sem házela název kočárku co se mi líbí z těch nových, běžně dostupných :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12487
20.11.18 20:26

Našla jsem to :dance: http://nostalgie.sweb.cz/nabidka.html
dodnes mě mrzí, že jsem si ho nepořídila :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...