Kočárek X-lander XT

Anonymni
22.4.07 13:57

Kočárek X-lander XT

Dobrý den,mám dotaz máte některá X-lander XT.Mám několik otázek :Jak moc jsou odpružená kola,je to i do náročnějšího terénu?Korba - dokdy se Vám tam mimi vešlo?Zdá se mi docela malá.Nákupní košík - jak moc je velký?Zdá se mi malý.Jestli je kočárek dost stabilní,aby ho starší dcerka nepřevrhla,určitě na něj poleze atd.Budu vdečná za každou odpověď či radu,díky moc Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2226
22.4.07 15:56

ahoj, mám xa, tak jenom ke korbičce, stačila - barnaby v něm byl do půl roku (za chladu aj s fusakem), pak neviděl ven, tak sporťák, v půl roce měřil 69 a vážil necelých sedm kilo. nevím, jestli jsou nákupní košíky u xa a xt stejné, ale do toho, co mám se vejde hodně, povolenou zátěž několikanáseobně překračuju - jsou tam myslím 3 kila a uvezeto několik vod, brambory, mlíko… :D

dobře vyber

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8566
22.4.07 16:20

Ahoj, mam taky X-lander XT, jsem moc spokojena. Jezdime po chodnicich a taky po terenu, kola nejsou moc odpruzena, ale malemu to nevadi.
Stabilni je kazdopadne. Co se tyce korbicky, tak je mensi oproti jinym kocarkum, myslim, ze za mesic nebo maximalne dva presedlame do sportaku. Zalezi na velikosti ditete, vim, ze v nejake diskuzi holky psaly, ze vozily mimi do pul roku v korbicce, nektere zase jen 4 nebo 5 mesicu.

Nakupni taska je mala, to je pravda. To mi ale nevadi, protoze nenakupuju s kocarkem, ale spis jezdim autem do supermarketu. Zalezi, co ocekavas od toho kocarku. Muzes se na cokoliv zeptat - rada odpovim na SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
22.4.07 22:26

ahoj holky,chtěla jsem se jen zeptat,jestli je u sportovní sedačky polohování zádíček až do úplného lehu?
Kočárek se mi líbí,i cena takytu,pidi-hlubokou korbičku bych taky přešla,Ale na tom polohování dost trvám......Díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
22.4.07 22:39

ahoj, úplný leh tam není, asi 150 stupňů, nožičky polohovací jsou. ložná plocha velká, barnaby tam spí krásně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.4.07 18:46

Omlouvám se,jsem stále pod anonymní,zapomněla jsem přihl.údaje a zatím mi nové neposlaly,děkuji za info o X-landeru.Dnes jsem se rozhodla definitivně,že ho nekoupíme,byla jsem v obchodu s kočárky a ta korba by nám byla malá.Dcera měla v 5 měs. 70 cm a to by se mi tam nevešla,soudím že druhé mimi bude také větší.Polohování zad by nám taky nevyhovovalo,přece jen by to chtělo aby šla do úplného sedu a také nemá přehazovací rukojeť a to pak když svítí sluníčko je třeba.Designově vypadá super,ale nemá co potřebuji,tak jdu vybírat dál.Ještě jednou díky Hanka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama