Kočárky bebetto

109
18.8.06 09:06

Kočárky bebetto

Ahoj Holky ráda bych se vás zeptala zda máte zkušenosti s kočárky značky bebetto. Nejsme zrovna bohatí a tento kočárek má zatím všechny věci, které bysme od kočárku očekávali. Jen nějaké to doporučení chybí. Díky moc za vaše příspěvky. Radja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Bebetto Silvia?

Přidejte zkušenost s Bebetto Silvia
Napsat příspěvek

Reakce:

1077
18.8.06 09:07

podívej se do diskuze kočárky a tam to najdeš.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6153
18.8.06 10:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
18.8.06 10:55

Radja , mi jezdíme v Bebetto Joker a zatím jsem velice spokoená. I prodavač nám koupi schválil (místo aby jako správný obchodník se nám snažil vnutit dražší kočárek)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.2.07 20:13

Také se hlásím k bebetto joker. Nevýhodou - nejde sejmout a prát potah (jen otírat). Náš kus, nevím, jestli to je u všech, jede ke straně a člověk má dost problém udržet ho na chodníku.Špatně se skládá a na pravidelné skládání je zcela nevhodný, je s ním hrozná práce a je děsně těžký a velký narvat ho do auta a vůbec kamkoliv, je šíleně těžkopádný. Při špatném počasí je s ním ostuda jet třeba nakupovat, protože zanechává na chodbě blátivé stopy. Návštěva úřadu se tak může úplně znemožnit, když jsou kola od bláta nebo sněhobláta. Je to prostě terénní těžký kočár. Škvrčí při jízdě, něco v podvozku furt o sebe brnká. Přetočení rukojeti do směru jízdy je sice možné, ale neuskutečnitelné, pak se kočár skoro nedá zvedat a řídit.

Výhodou je dobré zakrytí i dítěte nad dva roky v zimě. Veškeré příslušenství v základní výbavě, kapsa s pláštěnkou na stříšce - velmi praktické. Pultík - úžasná věc.

• Nahlásit
  • Citovat
281
5.2.07 08:44

Zdravím. Měla jsem Bebetto Joker Soft 10 měsíců. Malý se narodil v září. Na zimu to byl super kočárek, i když např.vložná tažka vydržela jen 2 měsíce, protože dítko s fusakem se do ní prostě nenarve. Alespoň ne tak, aby tam nebylo totálně svázané. Na jaře se začala přehazovat rukojeť a začali problémy. Náš syn se narodil s 4,1kg a na jaře už měl deset. Po třetí reklamaci typu - zaseklá rukojeť, která nesedí v těch zaklikávacích čudlících a nejde ani tam ani zpátky, došlo tak daleko, že se mi kočárek při otočení syna proti mně, při nástupu do busu složil. Prostě praskl ten umělohmotný divný kousek u korbičky, v kterém se to skládá. Vše opravili a vrátili a doporučili, kočárek otáčet poponášením - neopírat se o rukojeť, pokud je syn proti a prý, že všechny tyhle kočárky jsou dělané na to, že od určitého věku a váhy (neřekli od jaké), se vozí jen jako sporťáky. Do měsíce šel z domu a koupila jsem si pořádný sporťák s otočnými koly. Dnes už bych do bebetta nešla. Máme auto Combi a přesto zabral celý kufr. zatočit s ním je posilovací cvičení a ten vychvalovaný pultík - jen se na něm strašně usazoval prach. Pořád jsem ho musela i za jízdy otírat, protože jsem to psych.nevydržela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama