Kočárky Nurse

563
24.7.07 14:09

KOČÁRKY NURSE

Prosím Vás, nemáte někdo zkušenost s kočárkama Nurse a kde je možné je vidět (našla jsem jen internetové obchody). Hrozně se mi líbi Copper nebo Nekkoo, ale i Look, ale chtěla bych tam malého po:,–(it a zkusit si s ním manipulovat a složit atd.. Předem děkuju za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
24.7.07 16:16

ahoj-ja mam objednany NEKKO a prijde mi snad v patek-tady v Liberci ho maji v BABYRENKA teda ne NEKKO a ten ani nejsou schopmni sehnat ale maji ten COOPER a do toho jsem zkusila malou dat a popojet s nim a dobry-barvy bych rekla odpovidaji tomu co jsem vidfela na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
29.9.07 09:23

Ahoj holky, ktere jste si koupily kocarky Nurse. Nemuzete o nich neco napsat? Jak jste s nimi spokojene. Myslim, ze je to zajimava znacka, ale tezko rict, kdyz se o nich moc nevi. Tak nam ostatnim pomozte :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
29.9.07 10:05

cauky nekko mam doma jsem s nim nadmiru spokojena jen zlobilo skladani na jedne strane tak jsem to reklamovala a behem 14 dnu jsem mela kocarek zpatky a opraveny.takze ja hlasuju pro-tenkrat jsem tady nekomu slibovala fotky ale mezitim mi spadl PC takze jsem nemohla ani posilat a ani jsem pak uz nenasla mail komu to mam poslat -ale kocarek je na netu myslim nafoceny dobre,takze netreba posilat dalsi fotky-ja i mala jsme spokojene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
29.9.07 10:08

Ahoj holky, zřejmě těhulky…určitě se rozhodnete pro správnou koupi kočárku. Já ted čekám už druhý miimčo a přiznám se, že ve výběru kočárku už jsem byla neoblomná a přesně jsem věděla, co od něj očekávám a chci. Kočárek Nurse se mi taky moc líbil, ale jen do tý chvíle, než jsem zjistila, že nemá polohovací rukojet. To mám ted u sportáku a musím říct, že mi to opravdu chybí a manželovi nevyhovuje vůbec! Dále trvám na tom, aby byal otočná sportovní sedačka o 180st, což tady taky nejde.Takže rozhodnutí padli na jinej kočárek. Držím palce při výběru a hlavěnzdravý miminka a pohodovej porod.

Szelvicko, možná už je pozdě, ale jsou k vidění v obchodech Puntanela taky v nábytku Kika, tam ho mají asi o 2tisíce levnější. Tak papa.

• Nahlásit
  • Citovat
10813
29.9.07 10:17

mam nekko jako druhy kocarek tudiz jen jako sportak a rukojet je prehazovaci -je fakt ze na druhou stranu se hur ovlada a el to vsechny kocarky s prehazovaci rukojeti a zas moc sportaku je nema-je to neco za neco-ja chtela lehky kocarek s velkymy koly a je fajn skladny,prostorny-vzdycky najdes nejake ALE..
jo-polohovaci rukojet nema to je pravda ale jsem sama a tak staci ze vyhovuje me :wink: chce to vyzkusit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
4.10.07 10:44

Ja uz dite mam , ale ted se rozhoduju o golfaci. Libi se mi a vsechny moje vysnene pozadavky plni Market od Nurse, proto jsem se tak obecne ptala na tu znacku. U golface mi prijde, ze proste bud budu kopat do kolecek nebo chodit s rukama dopredu asi, at je to jakakoli znacka, takze mi nevadi, ze nema polohovaci rukojet. Ale je lehky a ma polohovaci operku nohou, coz je to, co jsem chtela. Ale rozhodne vam obema dekuju za nazory a taky urcite zkusim tu Puntanelu, v Kika uz jsem byla a meli tam jenom Nekko :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2437
14.1.08 09:40

Maminky co máte kočárek Nurse, jak jste na tom s kolečky? My máme Nurse Look 3 a už po pár procházkách jsou ty kolečka šíleně poškrábaný. Navíc jsem měla možnost projet se s dražším kočárkem Quinny a uvědomila jsem si jak ten Look šíleně drncá - tak teď fakt nevím jestli je to normální - Nurse nemá odpružení a kolečka nejsou z gumy, ale z nějakého bakelitu či co a nebo jestli zrovna my máme nějaký vadný kousek. Docela mám strach jestli malé nemůže to drncání nějak uškodit. Opravdu ve srovnání s tím Quinny se Look při jízdě celý klepe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
13.4.09 09:34

hezké Velikonoční dopoledne :)

chci obnovit téma - rozhoduji se mezi Demou Step Lux a Nurse Nekko - mohla bych poprosit o zkušenosti s Nurse Nekko? přece už jen nějaký ten měsíc jezdíte (podle stáří příspěvků), tak jestli byste mohly napsat klady a zápory tohoto kočárku :)

díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lollo2
11.7.12 22:47

nurse look

Nevie mi niekto poradť kde zohnať náhradné kolieská? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama