Kočárky ROYAN

855
22.6.08 10:30

Kočárky ROYAN

Ahoj holky,
dostala jsem tip od kamarádky na kočárky Royan, akorát je nemůžu nikde na internetu najít. Nemáte náhodou nějaké info o internetové adrese a jaké s těmito kočárky máte zkušenosti??? Děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3329
22.6.08 11:43

A není to spíš ROAN? Ten má kamarádka, ale mně se vůbec nelíbí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
22.6.08 23:03

určitě myslela ROAN (dej si to vyhledat) je to polský kočárek a já jsem v něm odvozila obě děti a byl naprosto super, bez jediné chybičky(proto jsem ho po prvním neprodala). Velice praktický… ovšem super gesign za kupu peněz to není…Záleží na tobě jestli jsi praktická, nebo marnivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
23.6.08 12:24

ja ho mam taky a uplna spokojenost. je sice po dvou detech,ale vubec to neni znat, jako novy. ma obrovskou korbu plus sportak. nedam na nej dopustit. sice je neznackovy´,ale je to kopie znackove Inglesiny a prijde mi dokonce hezci. hlavne se ti tam vejde dlouho mimco, hluboka korba je fakt velka, jedna z nejvetsich na trhu. ty drahe znackove maji desne male korby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
23.6.08 12:30

jo a mam Roan Maritu. jeste je myslim HUgo, tam zkusenost nemam. ale myslim, ze je docela dost diskuzi na tenhle kocar tady na emiminu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
23.6.08 23:05

Ahoj, máme Roan Hugo. Malá má teď už 3 roky a jezdila v něm do 1,5 roku. Je stabilní, sice těžší, ale snad nezničitelný - i po dceři vypadá skoro jako nový - a to je malá pěkný drak. Máme ho schovaný pro druhé dítko :D Takže my jsme spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama