Kočka se divně chová

1
13.1.20 18:36

kočka se špatně chová

Dobrý den.

Obracím se zde s prosbou o pomoc… V pátek 10.01.20 jsem byl s kocourem u veterináře protože měl nějaké divné chování kýval hlavou do stran jak dělá sova u vet mi bylo řečeno že se mohl někde praštit jak šel zamnou tak se vybulil no tak jsem ho vzal do přepravky a odnesl jsem ho k veterináři a on mu dal tak 6 injekcí + zkoušel jestli nemá cukrovku… ani jedno žadný zánět močáku nemá… tak jsem ho dal z5 do přepravky a bylo mi doporučeno ať ho nechám v přepravce přes noc. tak jsem to tak udělal… Ráno 11.01.20 jsem ho pustil ven a už to bylo lepší a lepší… v neděli 12.01.20 jsem ho chtěl pohladit a šíleně na mě vrčel tak až jsem se bál. Dnes 13.01.20 jsem přišel z práce otevřel jsem si pokoj dal jsem kočkám granule + kapsičku… no jenže on ani jedno nechtěl takže se dá říct že nežere ani nepije… tak jsem to tak nechal a šel jsem si lehnout on šel zamnou ale nemohl vyskočit přitom normálně vždy skákal nevíte co by to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
760
13.1.20 18:41

Je to dost zvlastni, jela bych hned na veterinu, pokud nezere, tak neni na co cekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1141
13.1.20 18:48

Něco ho bolí, okamžitě na veterinu a udělat kompletní rozbor krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
13.1.20 18:51

Něco je šeredně špatně. Okamžitě na veterinu a nenechat se odbýt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25234
13.1.20 19:10

Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5611
13.1.20 19:11

@denda98 Gratuluji, jste idiot. Tohle máte hnedka řešit s veterinářem. Co si asi myslíte, že se tady dozvíte? Fakt „inteligenci“ některých jedinců nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2344
13.1.20 23:52

Co je kocourkovi nevím, potřebuje akutně vyšetření a po tobě číst, to je teda věc..,co je Z5? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5900
13.5.20 22:17

Obnovuji diskuzi

Máme 12ti letou kočičku, která žije jen v bytě. Je to „salámistka“, miluje děti atd.
Zhruba před hodinou se začala chovat divně.
Vyvalené, vyděšené oči, přilepená k podlaze, ocas dolů… Takhle chodí z místnosti do místnosti. Obešla a spočítala si všechny v bytě a je ostražitá. Prostě vyděšená. Přitom doma je klid, koukáme na TV… Jako by něco viděla. Máte někdo podobnou zkušenost???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.5.20 22:27

Radši bych s ni jela na pohotovost, pokud mate tu možnost. Nebo tam aspoň zavolejte. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.5.20 22:30

Mohlo ji jen něco vyplašit nebo něco špatného snedla, ale asi bych to neriskovala, pak bych si zo vyčítala. Zkuste ji prohmatat bříško, pohladit, kouknout do tlamičky… Jedla a pila normálně? Byla na záchodě? Může to být banalita, ale taky se mohla otrávit nějakou kytkou, sežrat něco plastového, či cokoli jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5900
13.5.20 22:36
@fyziowomen píše:
Mohlo ji jen něco vyplašit nebo něco špatného snedla, ale asi bych to neriskovala, pak bych si zo vyčítala. Zkuste ji prohmatat bříško, pohladit, kouknout do tlamičky… Jedla a pila normálně? Byla na záchodě? Může to být banalita, ale taky se mohla otrávit nějakou kytkou, sežrat něco plastového, či cokoli jiného

Bříško normální, v tlamicce nic. Jedla i pila.
Přiběhla do obýváku, jako když měla zálusk na nějakou mouchu… Taková jakoby když se chystá skočit po motylovi. Už se pohybuje normálně. Ale oči pořád dokořán. Dokonce jsem musela otevřít vchodové dveře, zkontrolovala si to…
Asi třeba něco slyšela. Uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14618
13.5.20 22:47

Na pohotovost s ní nejezdi, zejména když se to stalo poprvé a jednou. Stává se to u koček, které nemají dostatek příležitostí vybít energii - pak je potřeba zařadit do programu více hraní s intenzivnějším pohybem. Takže ukazovátko a nebo udici se střapcem a hezky ji utahat - tedy hrát si s ní alespoň 15-20 minut v kuse, nechat ji běhat přes celý pokoj, ideálně byt a pak nakrmit.

Kromě toho že se proběhne, tak to taky zvýší její pohodu a posílí pocit, tady je moje teritorium, tady lovím a pak to ulovené sežeru.

jestli jste doma v karanténě tak ji může taky hrabat z toho, že jste furt doma ;-D

Uvidíš jak na tom bude zítra. Kdyby se to opakovalo a hlavně kdyby se k tomu přidaly třeba nějaké věci typu že nedoskočí, divně chodí, třepe hlavou, padá na jednu stranu - prostě neurologické problémy, tak to chce veterináře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5900
13.5.20 22:54
@Ou píše:
Na pohotovost s ní nejezdi, zejména když se to stalo poprvé a jednou. Stává se to u koček, které nemají dostatek příležitostí vybít energii - pak je potřeba zařadit do programu více hraní s intenzivnějším pohybem. Takže ukazovátko a nebo udici se střapcem a hezky ji utahat - tedy hrát si s ní alespoň 15-20 minut v kuse, nechat ji běhat přes celý pokoj, ideálně byt a pak nakrmit.

Kromě toho že se proběhne, tak to taky zvýší její pohodu a posílí pocit, tady je moje teritorium, tady lovím a pak to ulovené sežeru.

jestli jste doma v karanténě tak ji může taky hrabat z toho, že jste furt doma ;-D

Uvidíš jak na tom bude zítra. Kdyby se to opakovalo a hlavně kdyby se k tomu přidaly třeba nějaké věci typu že nedoskočí, divně chodí, třepe hlavou, padá na jednu stranu - prostě neurologické problémy, tak to chce veterináře.

Teď si přišla lehnout ke mě do postele. Už i vrní, ale oči pořád na stopce a každou chvíli se rozhlíží a poslouchá - dává uši dozadu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.5.20 23:08

Tak to asi jenom něco divného slyšela, to bude ok. Kočky někdy mají divné nálady. Z prvního příspěvku jsem si myslela, že je to vážnější, ale tohle spíš vypadá na kočičí náladovost :D Třeba něco slyšela z ulice. Naše kočka treba takhle reaguje, když se kocky venku mrouskají, vy to ani slyšet nemusíte, ale ony mají skvělý sluch a pak se takhle chová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.5.20 23:11

Mohla treba někde zahlédnout pavouka ci mouchu a to ji rozdovádělo. Kočkám někdy fakt hrabe :lol: :lol: to bude v pohodě, kdyby něco, tak se u veterináře stavíte zítra. Jsem na svoje kočky přehnaně opatrná :D za tohle by vás asi na pohotovosti neviděli rádi, to by bylo zbytečné. Rozhodně jsem tě nechtěla vyplašit, představila jsem si kočku ležící na zemi s vytřeštěnýma očima. Promiň, blbě jsem si to přečetla, jdu radši spát :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat