Kočka se divně chová

13.1.20 18:36

kočka se špatně chová

Dobrý den.

Obracím se zde s prosbou o pomoc… V pátek 10.01.20 jsem byl s kocourem u veterináře protože měl nějaké divné chování kýval hlavou do stran jak dělá sova u vet mi bylo řečeno že se mohl někde praštit jak šel zamnou tak se vybulil no tak jsem ho vzal do přepravky a odnesl jsem ho k veterináři a on mu dal tak 6 injekcí + zkoušel jestli nemá cukrovku… ani jedno žadný zánět močáku nemá… tak jsem ho dal z5 do přepravky a bylo mi doporučeno ať ho nechám v přepravce přes noc. tak jsem to tak udělal… Ráno 11.01.20 jsem ho pustil ven a už to bylo lepší a lepší… v neděli 12.01.20 jsem ho chtěl pohladit a šíleně na mě vrčel tak až jsem se bál. Dnes 13.01.20 jsem přišel z práce otevřel jsem si pokoj dal jsem kočkám granule + kapsičku… no jenže on ani jedno nechtěl takže se dá říct že nežere ani nepije… tak jsem to tak nechal a šel jsem si lehnout on šel zamnou ale nemohl vyskočit přitom normálně vždy skákal nevíte co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

696
13.1.20 18:41

Je to dost zvlastni, jela bych hned na veterinu, pokud nezere, tak neni na co cekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
13.1.20 18:48

Něco ho bolí, okamžitě na veterinu a udělat kompletní rozbor krve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
13.1.20 18:51

Něco je šeredně špatně. Okamžitě na veterinu a nenechat se odbýt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
13.1.20 19:10

Kolik mu je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2682
13.1.20 19:11

@denda98 Gratuluji, jste idiot. Tohle máte hnedka řešit s veterinářem. Co si asi myslíte, že se tady dozvíte? Fakt „inteligenci“ některých jedinců nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
387
13.1.20 23:52

Co je kocourkovi nevím, potřebuje akutně vyšetření a po tobě číst, to je teda věc..,co je Z5? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama