Koho čeká v nejblížších dnech císař?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 28.02.18 19:48
Koho čeká v nejblížších dnech císař ?

Jak se cítíte?

Já jdu pod kudličku v pondělí. Bojím se abych to do té doby vydržela…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 28.02.18 19:54

@Luciet2 já mám čerstvě po.. Byla to 3.sekce a za mě asi nejlepší.. Ale před tím to b, lo už takové náročné, děti marodily, jizva táhla, jsem ráda, že to mám za sebou…

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 28.02.18 19:57

@lentilka248 to vám závídím, mě čeká druhý a poslední. Už to taky chci mít za sebou:) Hlavně ty první dny:(

Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 28.02.18 20:13

Já jsem 6. týden po. 2. císař bolí víc :? :,( tak to zvládni. Já snášela vše v druhém těhotenství celkově hůř. Fit jsem byla až tak po 10-14 dnech.

halflive
Stálice 70 příspěvků 6 inzerátů 28.02.18 20:17

Já byla naopak po 2. císaři velmi rychle v kondici, už 3.den jsem vstala z postele bez bolesti

Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 28.02.18 20:20

@halflive tak to závidím. Já jeste ted po delším lezeni vstávám bolestivé.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 28.02.18 20:20

@Mallorka @halflive ty jo holky jsem zvědavá teda…u prvního jsem ještě 5den lezla okolo zdi… tak třeba bude lepší

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 28.02.18 20:21

@Luciet2 rodila jsem odpoledne, od rána normálně chodím.. Žádný predklonu, o jizve nevím.. Jen mě po spinalu bolí hlava :-(

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 28.02.18 20:22

@lentilka248 já chci celkovou. spinal bych nedala

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 28.02.18 20:32

@Luciet2 držím palce!

Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 28.02.18 20:33

@Luciet2 já měla spinal a ted hrůza. Spadl mi tlak, byla jsem mimo. Manžel se o mě bal. Pak mi něco pripichli a lepší. Jak jsem potom viděla malou, bylo to už lepší. Ale tak nějak víc jsem citila to tahání i bolest po probuzení. Pořád jsem skemrala o léky. Ale jak hsem psala. Celé druhé tehu jsem snášela hur., jak s malým. Měla jsem i málo železa. Dávali mi kapacku s minerály, ta mi pomohla. Držím pesti

lolink
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 28.02.18 20:34

Spinal si uz nikdy v zivote nenecham dat. Vlitlo mi to nahoru, necitila jsem ruce, dychat jsem mohla jen povrchne. Malyho si asi nepohladila, jen nosem. Myslela jsem, ze je to moje posledni. Jsem po urazu patere, byla jsem blba, ze jsem anezteziologovi ustoupila a sla do spinalu. Stava se to ve velmi malem procentu, ale stava. Byla jsem totalne vydesena. Jinak druhy den jsem uz chodila. Zadny behani, ale chodila :).

Lucias241
Kecalka 220 příspěvků 28.02.18 21:01

Mam za sebou tri CS v celkove narkoze a musim rict, ze cisar od cisare byl lepsi. Posledni jsem zvladala nejlip.

Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 3 inzeráty 28.02.18 21:12

Me to ceka asi za 14dni, pokud se prcek nepretoci. Prvni dve jsem rodila prirozene a mam teda z cs bobky, ptz mam i vyhrezlou plotynku a pujdu pod celkovou. Vubec se mi do toho nechce, ale zase tlacit s plotynkou by bylo psycho

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 28.02.18 23:41

@lolink no já se taky nechala ukecat do spinalu, že tam není rozdíl.. Ake epidural mi vyhovoval mnohem víc..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >