Koho za svědka

Anonymní
30.3.18 08:55

Koho za svedka

Prosim o radu, koho by jste si vybrali za svedka, sourozence nemam, v uvahu pripadaji pouze tyto 4 kamaradky:

1. Zname se od 1.tridy, asi do 9. jsme byli nej kamosky..s nastupem na stredni jsme se asi 2 roky nevideli vubec, ted se pravidelne schazime tak.4× do roka na vinko a tak. Rozumime si super, verim ji.. jenze kamaradka se vdava asi 2m po me a za svedka uz ma vybraneho nekoho jineho…
  1. Od stredni nejlepsi kamosky, taky jsme meli mensi pauzu po maturite, kdyz kazda sla na jinou skolu a kdyz ja byla tehotna a narodil se mi syn, neni uz tolik casu (ona deti jeste nema). Obcas zajdeme na vinko nebo zacvicit.. jinak v kontaktu jsme v podstate kazdy den… problem je v tom, ze od stredni se nase pohledy na zivot zacli trosku ruznit, takze uz si tak jednoznacne ve vsem nerozumime a nejsem si uplne na 100% jista jestli by o me neco skaredeho treba nerekla, ale bylo soucasti dulezitych obdobi v zivote, vime o sobe v podstate skoro vse..

Kamarady 3 a 4 jsou z prace, zname se asi 3 roky, super holky, verim jim na 100% ze by nepomluvily, staly pri me a opravdu uprimne mi to praly, hodne si rozumime i v zivotnich tematech a i kdyz jsem na materske pravidelne se navstevujeme nebo zajdeme na vinko. Ale nevím kterou bych vybrala aby se druhá neurazila..

Kterou by jste vybrali vy? Prosim anonym, o svatbe jeste ne kazdy vi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4372
30.3.18 08:59

Urcite bych nevybrala 2. Jinak bych zvolila tu, ktera je mi pocitove nejblizsi. Mozna 1., aby to 3. nebo 4. nemrzelo, kdyz vyberes tu druhou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6187
30.3.18 09:02

Hoďte si korunou, když se vám ta volba nebude zamlouvat, tak to není ona. Já to měla jednodušší moje dvě nejlepší kamarádky jsou dost rozdílné, zatímco jedna miluje plánování a obstarávání, tak ta druhá je nejradši někde v pozadí jako pozorovatel. A hlavně se nebojte, že se některá urazí, pokud jsou zo opravdové kamarádky, budou vaši volbu podporovat nebo minimálně tolerovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18418
30.3.18 09:11

Vybrala bych 1. Být za svědka přece není podmíněno oplátkou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8870
30.3.18 09:19

Brala bych první.
Ale prosím tě, proč ti jako vadí, že ona nemá za svědka tebe? To je dost dětinské, ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.18 09:21

Holky, taky to tak nejak citim ze ta 2.neni uplne ono, ale porad citim jakoby nejakou „povinost“ protože jsme toho spolu prozily opravdu hodne a nechtela bych aby se urazila, sice uz to ted neni uplne ono, ale porad to v sobe nejak mam :think:.

Jinak vím, že svedectvi se nemusi oplacet, ale zase nechci aby se kvuli tomu citila nejak. blbě, ze mi pak taky musi rict nebo neco i kdyz uz driv mi rikala ze je domluvena s kamaradkou, ktere taky uz byla za svědka :think:

Kamaradky 2 a 3 jsou mi asi uplne nejblizsi, u jedne z nich vím, ze by na sve svatbe mela za svedka kamaradku z detstvi.. u druhe verim, ze by si vybrala me, ale ta je uz rozvedena a svatbu neplanuje, takze tak :mrgreen:. Mam z toho hlavu jak patraci balon :nevim:. Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.18 09:22

@Sany80s nee, vubec mi to nevadi, jen jak pisu o prispevek výš, nechci aby se kvuli tomu treba ona citila nejak blbě. Protože ja byt na jejim miste asi bych z toho byla docela na rozpacich a jsme docela podobné povahy, takze proto..zakl

• Citovat
  • Nahlásit
18418
30.3.18 09:23

Panebože proč furt řešíš koho si vezmou za svědka ostatní a jestli se náhodou někdo neurazí :roll: jste ve školní družině nebo co? Prostě si vyber toho, kdo ti je blízký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.18 09:29

@terien ja vim, jen uz nad tim az moc přemýšlím :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
16602
30.3.18 09:34

Vyber si toho, koho sama chceš. Na nějaké oplácení bych nehrála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12283
30.3.18 09:38

Dobreho kamarada chlapa nemas? Ja to tak udelala. Jako je to muj nej kamos to je jasny, ale byl to i trochu manevr jak neurazit zadnou kamaradku. Mam je rada a moc, ale nechtela jsem si mezi nimi vybirat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.18 09:46

@Šarlota4 praveze ne, opravdu pripadaji v uvahu jen tyto 4. Kdybych mela sourozence, je to vyresene :mrgreen:..asi se o tom otevrene pobavim v kamaradkou c.1, aby mi pomohla s rozhodovanim :D, ta je na to nej :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
16602
30.3.18 09:47

No a přítel nemá sourozence nebo nemáte společné kamarády??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5889
30.3.18 10:11

Mela jsem kamaradku a to mam bratra.
A kamaradka to byla uplne nova. Ale strašně jsme si sedly.
Tri kamosky od stredni se kteryma se vidame pravidelne a tak, jsem nejak nechtela. Sice si rozumime, ale prostě s tou novou to bylo na 150% a dost mi pomohla i se vsim okolo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
2.4.18 11:29

Vzala bych si kamaradku 3 nebo 4 a rekla bych jim narovinu ze nevim pro kterou z nich se mam rozhodnout a jestli se nechteji mezi sebou domluvit. Nebo bych si vybrala podle sveho pocitu. Ted jsem to taky resila a v uvahu prichazely dve kamaradky a bracha. Ale s brachou mame vztah jen z povinnosti (teda z jeho strany) kamaradce 1 jsem kdysi i rekla ze nam jednou pujde za svedka protoze nas s partnerem dala dohromady ale nakonec si vezmu kamaradku 2 protoze je pro me jako sestra a jsme si proste nejblizsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama