Koho za svědka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  30.03.18 08:55
Koho za svedka

Prosim o radu, koho by jste si vybrali za svedka, sourozence nemam, v uvahu pripadaji pouze tyto 4 kamaradky:

1. Zname se od 1.tridy, asi do 9. jsme byli nej kamosky..s nastupem na stredni jsme se asi 2 roky nevideli vubec, ted se pravidelne schazime tak.4× do roka na vinko a tak. Rozumime si super, verim ji.. jenze kamaradka se vdava asi 2m po me a za svedka uz ma vybraneho nekoho jineho…
  1. Od stredni nejlepsi kamosky, taky jsme meli mensi pauzu po maturite, kdyz kazda sla na jinou skolu a kdyz ja byla tehotna a narodil se mi syn, neni uz tolik casu (ona deti jeste nema). Obcas zajdeme na vinko nebo zacvicit.. jinak v kontaktu jsme v podstate kazdy den… problem je v tom, ze od stredni se nase pohledy na zivot zacli trosku ruznit, takze uz si tak jednoznacne ve vsem nerozumime a nejsem si uplne na 100% jista jestli by o me neco skaredeho treba nerekla, ale bylo soucasti dulezitych obdobi v zivote, vime o sobe v podstate skoro vse..

Kamarady 3 a 4 jsou z prace, zname se asi 3 roky, super holky, verim jim na 100% ze by nepomluvily, staly pri me a opravdu uprimne mi to praly, hodne si rozumime i v zivotnich tematech a i kdyz jsem na materske pravidelne se navstevujeme nebo zajdeme na vinko. Ale nevím kterou bych vybrala aby se druhá neurazila..

Kterou by jste vybrali vy? Prosim anonym, o svatbe jeste ne kazdy vi :)

Reklama

Reakce:

Limi123
Ukecaná baba ;) 2360 příspěvků 30.03.18 08:59

Urcite bych nevybrala 2. Jinak bych zvolila tu, ktera je mi pocitove nejblizsi. Mozna 1., aby to 3. nebo 4. nemrzelo, kdyz vyberes tu druhou.

Heivka
Závislačka 2874 příspěvků 30.03.18 09:02

Hoďte si korunou, když se vám ta volba nebude zamlouvat, tak to není ona. Já to měla jednodušší moje dvě nejlepší kamarádky jsou dost rozdílné, zatímco jedna miluje plánování a obstarávání, tak ta druhá je nejradši někde v pozadí jako pozorovatel. A hlavně se nebojte, že se některá urazí, pokud jsou zo opravdové kamarádky, budou vaši volbu podporovat nebo minimálně tolerovat.

terien
Kelišová 6914 příspěvků 30.03.18 09:11

Vybrala bych 1. Být za svědka přece není podmíněno oplátkou :nevim:

Sany80s
Kelišová 6027 příspěvků 30.03.18 09:19

Brala bych první.
Ale prosím tě, proč ti jako vadí, že ona nemá za svědka tebe? To je dost dětinské, ne.

Anonymní  30.03.18 09:21

Holky, taky to tak nejak citim ze ta 2.neni uplne ono, ale porad citim jakoby nejakou „povinost“ protože jsme toho spolu prozily opravdu hodne a nechtela bych aby se urazila, sice uz to ted neni uplne ono, ale porad to v sobe nejak mam :think:.

Jinak vím, že svedectvi se nemusi oplacet, ale zase nechci aby se kvuli tomu citila nejak. blbě, ze mi pak taky musi rict nebo neco i kdyz uz driv mi rikala ze je domluvena s kamaradkou, ktere taky uz byla za svědka :think:

Kamaradky 2 a 3 jsou mi asi uplne nejblizsi, u jedne z nich vím, ze by na sve svatbe mela za svedka kamaradku z detstvi.. u druhe verim, ze by si vybrala me, ale ta je uz rozvedena a svatbu neplanuje, takze tak :mrgreen:. Mam z toho hlavu jak patraci balon :nevim:. Zakl.

Anonymní  30.03.18 09:22

@Sany80s nee, vubec mi to nevadi, jen jak pisu o prispevek výš, nechci aby se kvuli tomu treba ona citila nejak blbě. Protože ja byt na jejim miste asi bych z toho byla docela na rozpacich a jsme docela podobné povahy, takze proto..zakl

terien
Kelišová 6914 příspěvků 30.03.18 09:23

Panebože proč furt řešíš koho si vezmou za svědka ostatní a jestli se náhodou někdo neurazí :roll: jste ve školní družině nebo co? Prostě si vyber toho, kdo ti je blízký.

Anonymní  30.03.18 09:29

@terien ja vim, jen uz nad tim az moc přemýšlím :roll:

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 30.03.18 09:34

Vyber si toho, koho sama chceš. Na nějaké oplácení bych nehrála.

Šarlota4
Echt Kelišová 9444 příspěvků 30.03.18 09:38

Dobreho kamarada chlapa nemas? Ja to tak udelala. Jako je to muj nej kamos to je jasny, ale byl to i trochu manevr jak neurazit zadnou kamaradku. Mam je rada a moc, ale nechtela jsem si mezi nimi vybirat.

Anonymní  30.03.18 09:46

@Šarlota4 praveze ne, opravdu pripadaji v uvahu jen tyto 4. Kdybych mela sourozence, je to vyresene :mrgreen:..asi se o tom otevrene pobavim v kamaradkou c.1, aby mi pomohla s rozhodovanim :D, ta je na to nej :lol:

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 30.03.18 09:47

No a přítel nemá sourozence nebo nemáte společné kamarády??

Ornwen
Závislačka 3905 příspěvků 1 inzerát 30.03.18 10:11

Mela jsem kamaradku a to mam bratra.
A kamaradka to byla uplne nova. Ale strašně jsme si sedly.
Tri kamosky od stredni se kteryma se vidame pravidelne a tak, jsem nejak nechtela. Sice si rozumime, ale prostě s tou novou to bylo na 150% a dost mi pomohla i se vsim okolo

zuzik321
Povídálka 38 příspěvků 02.04.18 11:29

Vzala bych si kamaradku 3 nebo 4 a rekla bych jim narovinu ze nevim pro kterou z nich se mam rozhodnout a jestli se nechteji mezi sebou domluvit. Nebo bych si vybrala podle sveho pocitu. Ted jsem to taky resila a v uvahu prichazely dve kamaradky a bracha. Ale s brachou mame vztah jen z povinnosti (teda z jeho strany) kamaradce 1 jsem kdysi i rekla ze nam jednou pujde za svedka protoze nas s partnerem dala dohromady ale nakonec si vezmu kamaradku 2 protoze je pro me jako sestra a jsme si proste nejblizsi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama