Zábava na svatbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dominika81
Kecalka 122 příspěvků 14.03.18 09:32
Zábava na svatbě

Zdravím.
Chci se zeptat jakou jste měli na Vašich svatbách „zábavu“? Tím myslím takové ty věci jako dražení podvazku atd…?
Já sama jsem vdaná, o zábavu se mi postarali také kamarádi, ale slečna které se to nyní týká chce něco jiného. Takže přemýšlím co se dá vymyslet, tak aby to bylo vtipné, pobavilo to jak kamarády, rodinu tak i samotné novomanžele.
Děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 6862 příspěvků 14.03.18 09:40

Na poslední svatbě byla na podlaze ohromná hromada balónků, v některých z nich byla stovka nebo dvě, a nevěsta je musela rozšlapávat v ploutvích a s potápěčskými brýlemi.

Příspěvek upraven 14.03.18 v 09:43

Dominika81
Kecalka 122 příspěvků 14.03.18 09:42

@Emimin7 To je super, to jsem ještě neslyšela. :mrgreen:

elen-ka
Extra třída :D 11669 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 09:45

@Dominika81 promluvit si s nevěstou co by si představovala. Na naší svatbě se o tuto „zábavu“ postaraly manželova sestra s jeho sestřenicemi, ale bohužel se vůbec netrefily do „mého vkusu“ zábavy, takže já jsem v polovině zábavy odešla s brekem a s úplným pocitem znemožnění předevšemi na záchod. Pokračování zábavy po tomto už manžel zatrhl.

Hanka1
Extra třída :D 13206 příspěvků 14.03.18 09:46

No hlavne se domluvit s nevestou a zenichem, abyste jim neusporadali trapne veseli, ktere nikoho bavit nebude.

Na svatbe kamaradky nejaky rozsafny stryc vymyslel zabavu a la drazeni a vybirani do strevicku nevesty. Kdyz pominu, ze vsichni davali jako dary na prani novomanzelu jen penize, tak to bylo neuveritelne trapbe, pac vetsina u sebe mela zadnou hebo jen minimalni hotovost, neveste i zenichovi bylo ocividne trapne a svatebcanum taky, zvlast tem, co jeli osobni veci vcetne dokladu a kabelek schovane pod zamkem na recepci, vcetne mne…

Jinak sestrenice na svatbe mela takove ty polodebilni hry se zavazanyma ocima osahavat muzska lytka a poznavat novomanzela, no trapnost nad trapnost neco jako Homolkovi na horach, kdyz tancovali pres tyc :mrgreen: v tom filmu to vyzni aspon vtipne, v realu je to o dost horsi…

Hanka1
Extra třída :D 13206 příspěvků 14.03.18 09:48
@Emimin7 píše:
Na poslední svatbě byla na podlaze ohromná hromada balónků, v některých z nich byla stovka nebo dvě, a nevěsta je musela rozšlapávat v ploutvích a s potápěčskými brýlemi.Příspěvek upraven 14.03.18 v 09:43

K tomuhle bych chtela videt vyjadreni nevesty, ze mne trapnost. Pri predstave ze za uces, makeup, francouzskou manikuru a pedikuru za pet tisic minimalne mi nekdo na uzasny uces a dokonaly makeup cpe potapecke bryle, tak bych ho tou potapkoutvi majzla pres ksicht… :zed: :pocitac:

Emimin7
Kelišová 6862 příspěvků 14.03.18 09:50
@Hanka1 píše:
K tomuhle bych chtela videt vyjadreni nevesty, ze mne trapnost. Pri predstave ze za uces, makeup, francouzskou manikuru a pedikuru za pet tisic minimalne mi nekdo na uzasny uces a dokonaly makeup cpe potapecke bryle, tak bych ho tou potapkoutvi majzla pres ksicht… :zed: :pocitac:

Nahodou, tam se řehtali uplně všichni. Právě ten pohled na ni v šatech zároveň s brýlemi a ploutvemi. A hlavně ona s ženichem si to vymysleli.

vertunka
Závislačka 4143 příspěvků 14.03.18 09:51

My meli spoustu her. Zavazali mi oci a musela jsem poznavat manzela podle zadku, to byla zabava :mrgreen:. Pak svatebni tombola, takova ta vtipna. Pak drazba podvazku, hazeni kytice. Pak jsme hrali hru v parech, praskani balonku. Jeden mel privazany balonek na zadku a druhy ho musel prirazet, az balonek praskl - to je dobry uz v pokrocilejsich hodinach, za strizliva by se asi nikdo nesmal :mrgreen:. Pak novomanzelsky kviz - to je taky prca. Akorat nas se ptali Kdo je lepsi v sexu, coz na svatbe, kde je rodina neni uplne nejvhodnejsi :oops: :mrgreen:.

elen-ka
Extra třída :D 11669 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 09:51
@Emimin7 píše:
Nahodou, tam se řechtali uplně všichni. Právě ten pohled na ni v šatech zároveň s brýlemi a ploutvemi. A hlavně ona s ženichem si to vymysleli.

Tak pokud si to nevěsta s ženichem vymysleli, tak to je něco jiného.

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 14.03.18 09:52

Já si pamatuji, že na jedné svatbě, měli jako zábavu, že nevěsta s ženichem, si ko sobě sedli zády na židle, sundali boty, každý měl jednu její a jednu jeho a svěděk četl různý otázky typu :,,Kdo doma nosí kalhoty" a manželé zvedali botu jako odpověd… ae to chce hlavně fantazii na ty otázky :lol:

Hanka1
Extra třída :D 13206 příspěvků 14.03.18 09:54
@elen-ka píše:
@Dominika81 promluvit si s nevěstou co by si představovala. Na naší svatbě se o tuto „zábavu“ postaraly manželova sestra s jeho sestřenicemi, ale bohužel se vůbec netrefily do „mého vkusu“ zábavy, takže já jsem v polovině zábavy odešla s brekem a s úplným pocitem znemožnění předevšemi na záchod. Pokračování zábavy po tomto už manžel zatrhl.

Napodobne, kamaradka taky vymyslenou ubohou zabavu obrecela na wc, ja ji sla aspon upravit uslzeny makeup a pak jsme sly aspon v klidu na bar na panaka mimo spilecenskou mistnost…

Na me svatbe zpusobil rozkol muj unos, ac jsme dopredu vyslovne hlasili, ze unos nevesty si neprejeme a ze mne muz opravdu hledat nebude, tak mne dva moravstvi bratranci capli a vlaceli do auta tak, ze mi sedreli cele lytko a zlomili podpatek :zed: navic neznali okoli u Phy, tak mne odtahli do nejhorsi ctyrky v okoli, kde mne nastesti poznal priopily soused, tak jsem si mela aspon s kym povidat, pac ty dva jsem vzteky nemohla ani videt, natoz s nima mluvit a servirka mi jeste osetrovala odrenou nohu (polili jsme ji vodkou), celou lahev pak zacalovali oni.
V restaurace se jeste pohadal zbytek rodiny pac moravska cast tvrdila ze mne ma jit muz hledat a prazska cast, ze v zadnem pripade pac jsme to dopredu nechteli a meli recht… :zed:

Hanka1
Extra třída :D 13206 příspěvků 14.03.18 09:55
@Emimin7 píše:
Nahodou, tam se řehtali uplně všichni. Právě ten pohled na ni v šatech zároveň s brýlemi a ploutvemi. A hlavně ona s ženichem si to vymysleli.

Tak pokud to vymysleli novomanzele tak v poradku, o tom zadna…

smurfka
Nadpozemská drbna 28888 příspěvků 14.03.18 09:58

Tyto svatební hry jsou trapárny pro všechny, nejen novomanžele ale i svatebčany..
nejlépe jsem si užila svatby kde nic takového nebylo:o))
Jo,…na naši taky nic takového nebylo:o)

abby
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 14.03.18 10:00

Když objednáš dobrého dj, žádnou zábavu vymyslet nemusíš…

smurfka
Nadpozemská drbna 28888 příspěvků 14.03.18 10:01
@abby píše:
Když objednáš dobrého dj, žádnou zábavu vymyslet nemusíš…
:palec:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama