Kojenec a covid.

Anonymní
1.2.21 20:11

Kojenec a covid.

Mělo vaše miminko covid? Jak bylo staré? Jaký byl průběh? Ma následky, pozorujete nějakou zmenu ve zdraví?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.2.21 20:20

Ano, v druhé polovině prosince ve 21 měsících. Přestal mít chuť k jídlu, což jsme nikdy u něj nezažili a nechtěl moc jíst a přestal spát, a to přes den i v noci. Přes den nespal vůbec a v noci spal třeba strašně málo, např. jen od 23.30 do 1.00, potom běhal po bytě nebo plakal, potom usnul např. od 2.30 do 4.30 a od 5.00 do 7.00 a jinak nic. Takto to probíhalo asi 2 týdny a potom se postupně začal spánek zlepšovat, ale úplně dobrý stále není. Navíc také jako pozitivní na covid s horším průběhem jsme neměli šanci spát, což je fakt vyčerpávají. O žádných následcích nevíme, doufáme že nejsou.

• Citovat
  • Nahlásit
640
1.2.21 20:44

Osmiměsíční, nejdřív děsné nezastavitelné hysteráky ze spaní a zhoršený spánek, přikládali jsme to PMV, ale pak nastoupila rýma a kašlání, polykání hlenů a z toho následné zvracení, teploty střídavě, třeba dva dny 38, den nic, pak znova.. no mělo to stejný průběh jako u nás. Já mám teploty doteď a to je to od začátku příznaků už tři týdny :think: následky tak jako výše, ještě se nám úplně nezlepšil ten spánek, ale v tom může mít prsty bůh ví co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
1.2.21 21:42
@beneskat píše:
Osmiměsíční, nejdřív děsné nezastavitelné hysteráky ze spaní a zhoršený spánek, přikládali jsme to PMV, ale pak nastoupila rýma a kašlání, polykání hlenů a z toho následné zvracení, teploty střídavě, třeba dva dny 38, den nic, pak znova.. no mělo to stejný průběh jako u nás. Já mám teploty doteď a to je to od začátku příznaků už tři týdny :think: následky tak jako výše, ještě se nám úplně nezlepšil ten spánek, ale v tom může mít prsty bůh ví co.

A můžu se zeptat? Vy jste covid měli potvrzeny testem? A co čich a chuť?… Jen se ptám, protože se uvádí, že rýma a hleny u covidu nejsou… Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26199
1.2.21 21:47

Jeden noc a den horečka, pak trošku rýma ale neteklo z nosu a asi třikrát zakašlal. 14m. Testovany nebyl, ale za 4 dny jsem byla pozitivní já se stejnými příznaky, takže to bylo jasný.

Následky myslím nemá žádný. Je to 3 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
640
1.2.21 21:52
@siminek123 píše:
A můžu se zeptat? Vy jste covid měli potvrzeny testem? A co čich a chuť?… Jen se ptám, protože se uvádí, že rýma a hleny u covidu nejsou… Děkuji

aha, nene, neměli jsme test.. nicméně manžel je zdravotník a když popsal v práci příznaky těm, kteří ho měli potvrzený testem, shodovaly se na 95%.. začalo to takovým respiračním čímsi - suchej kašel, teploty. Kašel se postupně měnil na produktivní, horečky se pořád střídaly, chvíli byly, chvíli ne. To samé zimnice, někdy jsem ji měla celý den, někdy střídavě ob dvě hodiny. Popravdě my s manželem jsme rýmu neměli - malé lezou zuby, tak tam těžko říct. Čich i chuť jsme oba ztratili tak cca 5-6 dní po prvních příznacích. Po třech týdnech mám obojí stále otupěné, každý den je to lepší,, ale hódně pomalu. Tak nějak jsem automaticky brala, že to má malá taky, doteď se zuby takhle neozývaly a to už jich pár má :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 10:41

Malá měla tehdy 2 měsíce. Manzel, já i dcera pozitivni, odber z nosu. S dcerou jsme skoncily v nemocnici, mela horecky, byla apaticka, mela rymu. v nemocnici ji daly kapacky a hlidalo se kojeni kolik toho vypije a ja jestli neprichazim o mleko. Celou dobu jen spinkala a kojila se. Kdyz se obcas probudila byla hrozne vystrasena, mela jsem pocit, ze me nepoznava. Unava a strach, to zajiste…ale nakonec vse dobre dopadlo. Kazdopadne, dcera od malicka neni takove to spokojene miminko, pribiraly jsme hodne z kojeni, ale koliky nas neminuly. Trva to doted. Je vic uplakana. Nejvic co me mrzi je jeji spanek, porad se budi, neusne nikdy sama. Vstavame k ni v noci porad, kojim co chvili a uspavam co chvili, jsem vycerpana ale uz jsem si zvykla. Nevime, co zatim je, jestli je takova..nebo je to z covidu..ockovani. moc bych si prala, aby spokojene spinkala. Jinak celkove jeji imunita je nic moc, neustale pcika, rymu ma porad, jeste k tomu se nam rozjel atopicky ekzem.. no des. Tolikrat jsem chtela skoncit s kojenim, s tim ze na um bude lepe. kojime doted. Bude mit pul roku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat