Kojenecké oblečení Reserved

1588
22.12.20 09:25

Kojenecké oblečení Reserved

Ahoj holky, jaké mate zkušenosti, sedí velikosti bodycek, overalku Reserved? Je to velikostně jako Lidl nebo Lindex?

Rada bych si objednala on-line, ale ještě zadne nemám, tak úplně nevim a vracet se mi pokud možno nechce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
831
22.12.20 10:41

Pár věcí jsem měla a přišlo mi to srovnatelné s Lindex či HM ;) Bodyčka jsem tuším neměla, spíš pyžámka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
22.12.20 10:45

Kupuju v Reservedu bodyčka, syn je hrozná nudle a pasuje mi, že mají trochu štíhlejší střihy, jak po těle, tak v rukávech. Řekla bych, že velikostně jsou trochu menší než HM, ne na délku, ale na objem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19401
22.12.20 11:08

Lindex je preci velikostne uplne jinde nez HM, Next, Lidl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1588
22.12.20 13:18

Diky moc za odpovědi, mne šlo hlavně o to, aby to nebylo menší než by mělo, to se přes internet špatně odhaduje, a už mám taky tu zkušenost. Lindex, HM, Lidl mne osobně přijdou velikostne odpovídající nebo spis větší (ale i různý věci od nich můžou sedět různě, no, u všech jsem se s tím setkala). Takže jestli věci z Reserved jsou na tom podobně, tak pro me dobry :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25640
22.12.20 13:35

Za mě jsou body malá a tenká látka a úzký střih. Objednala jsem jen jednou a víckrát už ne. Ale za ty peníze zase ok ve výprodeji pokud máš hubenější dítě, což nás není :mrgreen: tomu sedí nejlíp hm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1588
22.12.20 14:19

Úzký střih nevadí, úplně hubený tedy není, ale některá body z HM mu děsně plandají :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat