Kojení a očkování vakcínou Johnson

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 13:15

Kojeni a ockovani vakcinou Johnson

Ahoj, je tu prosim nekdo, kdo se behem kojeni nechal naockovat touto vakcinou? Moje doktorka ockuje touto vakcinou, ockovani doporucila. Na internetu jsem se ale docetla, ze behem tehotenstvi a kojeni se spis doporucuji mRNA vakciny. Nema nekdo zkusenost? Dite uz kojim velmi sporadicky :palec: Diky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
368
5.11.21 14:09

Jsem naočkovaná touto vakcíno. V té době měl syn 4 měsíce, už začínal s oříkrmy, ale tak 90% jsem kojila. Nic jsem u něj nezpozorovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
5.11.21 15:40

@nikive dekuji za odpoved. taky do toho pujdu. Ja jsem objednana na pondeli :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5923
5.11.21 21:16

Taky jsem chtěla Johnson, ale MUDr. doporučila Pfizer. Prý dám lepší protilátky přes mliko miminku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20285
5.11.21 21:19

Já se chtěla očkovat touto vakcínou, ale ta má kojení v kontraindikacích resp. od cca července/srpna, předtím to tak nebylo. Pro kojící je v podstatě jen Pfizer, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 22:59

No, co jsem se docetla, tak jde o to, ze johnsonem by se nemela obecne ockovat mladsi populace kvuli tromboze a tehotne a kojici do teto kategorie spadaji :think: volala jsem i pediatricce-pry v pohode, moje prakticka mi to taky nevyvracela, koukla do pribaloveho letaku, kde udajne je, ze to ma byt jen zhodnoceno lekarem a dobry. Ja se prave radeji ptam, jestli nekdo ma zkusenost :think: vadi mi, ze se o tom clovek moc nedocte, jestli napriklad ta vektorova vakcina prechazi do mleka jinak nez mRna vakcina. Ale z logiky veci mi pripada tento mechanismus stejny, ze do mleka jdou jen protilatky, ne kompletne cela ta vakcina. 8o

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat