Kojení a solárium

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  22.04.03 21:25
Kojení a solárium

Ahoj, mám dotaz, kojím a mám 13 ti měsíčního syna, kterého chci nadále kojit. Zároveň bych se chtěla chodit opalovat do solárka, můžu když kojím? Mám strach aby to nemělo vliv na mléko a potom i na syna. Máte s tím někdo zkušenost? Můžete mi poradit? Eva

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  26.04.03 14:12
Kojení a solárium

To by mě také zajímalo, chtěla bych jít do solárka jen párkrát, než začne léto, ale zatím mi to každý rozmlouval.Moni ;-)

Anonymni  27.04.03 13:05
Kojení a solárium

A co si myslíte o solárku v těhotenství?

Anonymni  28.04.03 14:53
Kojení a solárium

Ahoj všechny maminy i nastávající, myslím, že se do solárka při těhotenství chodit nemá, při kojení bych se tak nebála. Já jsem se na to ptala (sice obsluhy v solárku), tam mi poradily vzít si podprsenku. Tak nevím. Už jsem s kojením přestala, takže si můžu vesele solárka užívat. Pavlína

Denisa.Stej
Nováček 2 příspěvky 29.12.14 15:46

Vliv na miminko to nema chodim dvakrat do mesice a stale z vesela kojim, jen nepouzivam kremy do solaria a mazu se az po mlekem kterym se mazu normalne;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve stáří nebude jen hůř. Osm pozitiv, která nás s věkem čekají

Bude už jen hůř, hekáme s přibývajícím věkem. I když žijeme pořád stejně,... číst dále >

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

Reklama