Kojení a vakcína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jasy19
Nováček 5 příspěvků 08.06.19 19:28
Kojeni a vakcina

Zdravim, chci se zeptat jestli nekdo kojil po ockovani vakcinou proti nestovicim ( Varicella) dekuji

Reakce:
janickaIII
Závislačka 4121 příspěvků 08.06.19 20:41

@Jasy19 mela jsem jit na preockovani proti vztekline, kdyz jsem kojila a v ockovacim centru mi doporucili ockovani odlozit. Zavolej doktorovi.

Pety2
Závislačka 2691 příspěvků 08.06.19 20:48

@janickaIII
Fakt? A proč? Mám jít na podzim taky na vzteklinu po 5 letech a nevím, jestli nebudu ještě kojit…

janickaIII
Závislačka 4121 příspěvků 08.06.19 22:10

@Pety2 mela jsem to podobne, ale mela jsem jit na preockovani po roce, nevim proc vy mate po peti letech? Psala jsem do ockovaciho centra, kde mi prvni vakcinu davali a odpovedeli mi, ze je lepsi pockat az po kojeni, pokud to preockovani neni nezbytne nutne a protoze nebylo, tak jsem na nej radeji nesla. Presny duvod bohuzel nevim.

Pety2
Závislačka 2691 příspěvků 08.06.19 22:19

@janickaIII
Děkuji za odpověď, raději se dopředu taky doinformuji. První rok byla primovakcinace a dva boostery, poté revakcinace po roce, a pak každých 5 let…koukam, že pro zaklafatelku odpověď nikdo nemá, asi bych zavolala do ockocaciho centra a zeptala se přímo jich…

janickaIII
Závislačka 4121 příspěvků 08.06.19 22:40

@Pety2 jj taky bych raději volala do očkovacího centra. Možná raději přímo do centra než se ptát obvoďáka, protože mě třeba dětská doktorka řekla rovnou, že neví jestli je vhodné při kojení očkovat matku.

Váš příspěvek
Reklama