Kojení.... kojení kojení zaseeeeee

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 13:11
Kojení.... kojení kojení zaseeeeee

Ahoj všem kdo má zkušenosti s tím, že když jste začaly postupně prestavat kojit přibírali jste? A za jak dlouho? 8o děkuji

Reakce:
Teresa.p
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 27.07.19 13:18

Pred tehotenstvim 58, v tehotenstvi +6kg, po porodu 58, po odstavu v 18 mesicich 57 a
dotahla jsem to behem par mesicu na 60 kg. 2,5 roku po odstaveni mam kolisave kolem 58 kg.

Kriss Tina
Extra třída :D 11678 příspěvků 27.07.19 13:19

Já ne, naopak sem ještě neco zhubla, během kojení váha dolů nešla, až po odstavení sem byla schopna něco shodit.

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2044 příspěvků 27.07.19 13:20

Ja mám teda i v kojení porad moji standartní váhu :lol: 58kg

Janakatabara
Kecalka 291 příspěvků 27.07.19 13:23

U mě byla váha během i po kojení stejná. Během kojení jsem ulítávala na sladkém, po odstavu jsem si na sladké ani nevzdechla. Kojila jsem 9 respektive 10 měsíců.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 13:24

Já přestávám postupne tak doufám že :roll: nepriberu i když za den jsem už nabrala skoro kilo a to nic vtom vedru míč nejím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 13:24
@Anonymní píše:
Já přestávám postupne tak doufám že :roll: nepriberu i když za den jsem už nabrala skoro kilo a to nic vtom vedru skoro nejím 8o
kve-tinka
Kelišová 5263 příspěvků 27.07.19 13:49
@Anonymní píše:
Já přestávám postupne tak doufám že :roll: nepriberu i když za den jsem už nabrala skoro kilo a to nic vtom vedru míč nejím

Kilo :mrgreen: prosimte zitra rano ho muzes mit dole ;) jedno kilo neni vubec orientacni ;) ja kojenim nehubnu, ale nepribiram a to fakt jako zeru :lol: jsem teprve v druhe polovine sestinedeli ale. Uz ted zarazuji zpatky lehce sport, protoze az nebudu kojit, roztazeny zaludek a chute zustanou. :roll:

Anna85
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 27.07.19 14:20

Ja pri kojeni nic nehubnu, i kdyz jim sladky jak magor. Ale pri odstaveni u prvniho jsem postupne nabrala asi 4kg, i kdyz uz jsem to sladky nejedla.
Tak jsem zvedava jak to bude ted.

ugluk
Hvězda diskuse 47349 příspěvků 27.07.19 14:24

Já se pokaždé při kojení dostala pár kilo pod svou předtěhotenskou váhu. Po odstavení prvního jsem se postupně na „svou“ váhu zas dostala zpět. U druhého nevím, zatím plně kojím. Ale plus minus kilo lítám normálně, to není tloustnutí, jen běžné výkyvy váhy.

kacakaca
Závislačka 2804 příspěvků 27.07.19 14:25
@Anonymní píše:
Já přestávám postupne tak doufám že :roll: nepriberu i když za den jsem už nabrala skoro kilo a to nic vtom vedru míč nejím

A to se bojis, ze jsi pribrala kilo speku? Z okoli vim, ze po odstavu pribraly jen hodne stihle zeny, ktere se behem kojeni popsaly jako „kyselina“. Proste na obycejny zivot pak tech kalorii bylo moc. Ja naopak moc nehubnu behem kojeni a po odstavu minus 4 kila bez prace. Ted kojim, a pozoruji, ze kilo-dve lita podle toho, jak (ne)piju.

KKatka23
Echt Kelišová 9329 příspěvků 27.07.19 21:13

No teď jste mě teda dostaly…plánuju výhledově odstavit a jako mě kojením váha vůbec nejde dolů, spíš naopak. Mám pocti, že jím stejně, možná i o něco míň než před těhotesntvím a stejně mám váhu cca o 6 kg výš než tomu bylo u druhé dcery. Jako jestli po tom odstavu ještě přiberu, tak to už fakt budu jak vorvaň :pocitac: :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 12:13

@KKatka23 možný to je já spíš pribiram hodně c bocích :?

Váš příspěvek
Reklama