Kojení.... kojení kojení zaseeeeee

Anonymní
27.7.19 13:11

Kojení.... kojení kojení zaseeeeee

Ahoj všem kdo má zkušenosti s tím, že když jste začaly postupně prestavat kojit přibírali jste? A za jak dlouho? 8o děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
872
27.7.19 13:18

Pred tehotenstvim 58, v tehotenstvi +6kg, po porodu 58, po odstavu v 18 mesicich 57 a
dotahla jsem to behem par mesicu na 60 kg. 2,5 roku po odstaveni mam kolisave kolem 58 kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
27.7.19 13:19

Já ne, naopak sem ještě neco zhubla, během kojení váha dolů nešla, až po odstavení sem byla schopna něco shodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
27.7.19 13:20

Ja mám teda i v kojení porad moji standartní váhu :lol: 58kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
27.7.19 13:23

U mě byla váha během i po kojení stejná. Během kojení jsem ulítávala na sladkém, po odstavu jsem si na sladké ani nevzdechla. Kojila jsem 9 respektive 10 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.19 13:24

Já přestávám postupne tak doufám že :roll: nepriberu i když za den jsem už nabrala skoro kilo a to nic vtom vedru míč nejím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.19 13:24
@Anonymní píše:
Já přestávám postupne tak doufám že :roll: nepriberu i když za den jsem už nabrala skoro kilo a to nic vtom vedru skoro nejím 8o
  • Citovat
  • Nahlásit
5998
27.7.19 13:49
@Anonymní píše:
Já přestávám postupne tak doufám že :roll: nepriberu i když za den jsem už nabrala skoro kilo a to nic vtom vedru míč nejím

Kilo :mrgreen: prosimte zitra rano ho muzes mit dole ;) jedno kilo neni vubec orientacni ;) ja kojenim nehubnu, ale nepribiram a to fakt jako zeru :lol: jsem teprve v druhe polovine sestinedeli ale. Uz ted zarazuji zpatky lehce sport, protoze az nebudu kojit, roztazeny zaludek a chute zustanou. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
27.7.19 14:20

Ja pri kojeni nic nehubnu, i kdyz jim sladky jak magor. Ale pri odstaveni u prvniho jsem postupne nabrala asi 4kg, i kdyz uz jsem to sladky nejedla.
Tak jsem zvedava jak to bude ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50806
27.7.19 14:24

Já se pokaždé při kojení dostala pár kilo pod svou předtěhotenskou váhu. Po odstavení prvního jsem se postupně na „svou“ váhu zas dostala zpět. U druhého nevím, zatím plně kojím. Ale plus minus kilo lítám normálně, to není tloustnutí, jen běžné výkyvy váhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3089
27.7.19 14:25
@Anonymní píše:
Já přestávám postupne tak doufám že :roll: nepriberu i když za den jsem už nabrala skoro kilo a to nic vtom vedru míč nejím

A to se bojis, ze jsi pribrala kilo speku? Z okoli vim, ze po odstavu pribraly jen hodne stihle zeny, ktere se behem kojeni popsaly jako „kyselina“. Proste na obycejny zivot pak tech kalorii bylo moc. Ja naopak moc nehubnu behem kojeni a po odstavu minus 4 kila bez prace. Ted kojim, a pozoruji, ze kilo-dve lita podle toho, jak (ne)piju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10016
27.7.19 21:13

No teď jste mě teda dostaly…plánuju výhledově odstavit a jako mě kojením váha vůbec nejde dolů, spíš naopak. Mám pocti, že jím stejně, možná i o něco míň než před těhotesntvím a stejně mám váhu cca o 6 kg výš než tomu bylo u druhé dcery. Jako jestli po tom odstavu ještě přiberu, tak to už fakt budu jak vorvaň :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 12:13

@KKatka23 možný to je já spíš pribiram hodně c bocích :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama