Strava při kojení

Anonymní
8.5.20 22:07

Kojení strava

Poslední dobou mi miminko křičí a přemýšlím co je špatně, asi prdíky. Co jíte prosím maminky co kojíte za stravu? Jsem závislá na kravském mléce a četla jsem že se nemá pít. Co by se vše nemělo a co jíte? Dá mi někdo příklad jídelníčku? Děkuji :andel: Nevíte proč se mimko může odtrhávat od prsu? Nevím kam dávat spodní ručičku, jestli ho nepřikládám blbě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27205
8.5.20 22:18

Jim normálně úplně všechno :nevim:
Odtrhávání je normální bojkot kojení, prostě vydržet. Spodní ruku v náručí dávám pod svojí ruku, jakoby na záda míří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14845
8.5.20 22:20

Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
8.5.20 22:40

Tech duvodu, proc se odtrhava muze byt hodně. Jak stare mas miminko? Ja to resila teď nedávno, po druhem mesici veku. Taky to vypadalo, ze mu nestaci mliko, ale prekonali jsme to. Chce to zkusit a nevzdavat. U nas to je asi tim, ze je zvedavy, vic vnima a je vyrusovan, takze jak zacne řádit, tak ho prikryju peřinkou, udelam mu takovy domeček, aby videl jen na mě. Nebo kombinuju dudana, ten ho zklidni, a prso. Nebo proste delam šššš.

U prvniho jsem delala psi kusy se stravou, pila jsem vic, jedla vajicka, pila caje, Gravimilk, homeopatika atd. Vysledek +6kilo a efekt myslim 0.

Ted jim zdrave, rozmanite, nastesti nema koliky, takze vsechno, da se rict dietne, a mliko v cajku. Zalezi, jak si ho to mimino natahá ;)

Drzim palce a preju pevne nervy :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 22:40

@Lucie_Sx

Teprve měsíc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 22:42

@pikola zkoušela jsem dávat ruku před něj takže když kojím vidím obě ruce. Bojím se, že když ji nechám pod ním tam si ruku vykloubí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 22:45

@PaníKadrnožková

Občas utěšovat nestačí a to že má dudlík nebo mě vidí je mu jedno, občas ho to uklidní, ale většinou křičí že mu něco vadí a já už nevím co. Asi to bude stravou.

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
8.5.20 22:46
@Anonymní píše:
@pikola zkoušela jsem dávat ruku před něj takže když kojím vidím obě ruce. Bojím se, že když ji nechám pod ním tam si ruku vykloubí.

Kojis v leze? Jo, tu rucicku dat pred nej, abys ji prsem nezatizila

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
8.5.20 22:50
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožkováObčas utěšovat nestačí a to že má dudlík nebo mě vidí je mu jedno, občas ho to uklidní, ale většinou křičí že mu něco vadí a já už nevím co. Asi to bude stravou.

A on se zacne kojit a pak se odtrhava nebo rovnou? Muj se jakoby ani nepricvaknul, tak jsem naznala, ze v mliku to neni. A jinak hystercil tak, ze jsem jeden den, kdy bojkotoval od rana do odpoledne, uz vyrazila a koupila flasku a Bebu. Jakoby to vycitil a trochu se uklidnil. Od te doby se to zlepsuje…

U nas to akutne trvalo 2 tydny, od te doby se to zlepšuje. Vydrž. Nakonec se naji nebo zacal ubývat nebo necura?

• Citovat
  • Nahlásit
27205
8.5.20 23:10
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožkováObčas utěšovat nestačí a to že má dudlík nebo mě vidí je mu jedno, občas ho to uklidní, ale většinou křičí že mu něco vadí a já už nevím co. Asi to bude stravou.

Nebo prdy, dáváš nějaké kapky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
8.5.20 23:45

Já malou při kojení otočím břichem ke mně a ručičku dávám dolů. Pokud kojím v tureckém sedu, tak ručičku nahoru. Odtrhávat se může i proto, že při kojení se rozpohybuji střeva a může ho bolet břicho. Nebo mléko teče pomalu, případně ani kojit nechce (to jsem nakonec zjistila u starší, že byly dny, kdy ani třeba po 3 hodinách nechtěla a po 4 se napila normálně). Určitě dávat nějaká probiotika, případně kapičky na prdíky. S tím vynecháním mléka to vyzkoušej, mladší byla normální málo uřvané miminko, a když jsem zkusila vysadit mléko kvůli ekzému, bylo z ní vysmáté miminko. A určitě si dávej pozor na nadýmavé potraviny, starší nic nevadilo, mladší jo. Chce to zkoušet no. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
9.5.20 06:31

@Vernika15 souhlas se vsim snad jen, ze v jednom mesici dite jeste neni ten vysavac, a rychlost mleka mu stačí (u mych obou teda jo). To az později ;)

• Citovat
  • Nahlásit
274
9.5.20 10:31
@PaníKadrnožková píše:
@Vernika15 souhlas se vsim snad jen, ze v jednom mesici dite jeste neni ten vysavac, a rychlost mleka mu stačí (u mych obou teda jo). To az později ;)

To je pravda, že v jednom měsíci jsem prsa ještě měla dost nalitá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3301
9.5.20 15:28

Jedla sem úplně normálně jak jindy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 16:06

@PaníKadrnožková

Já je občas mám nalitá občas ne, podle psychického rozpoložení, tak doufám že se mi ještě nalijou víc časem, že to nebude horší :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat