Reklama

Jakou kojící košili jste si pořizovaly do porodnice?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 14.09.18 17:53
Kojící košile

Ahoj, jakou jste pořizovaly kojící košili do porodnice? Mám mít dvě, ale nevím jakou koupit. Normálně košile na spaní nenosím - max triko/tílko a kraťasy nebo kalhotky, takže nějaké pyžama. Musím tedy pořídit, ale nechci za ně vyloženě vyhodit moc peněz, když je pak třeba nebudu ani používat.

Díky :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 14.09.18 17:55

Ja jsem si koupila z bazarku, vim ze ji vyuziju jen v porodníci, takze se mi nechtělo utracet za novou.

Příspěvek upraven 14.09.18 v 18:02

Martule Lukáš
Stálice 53 příspěvků 14.09.18 17:58

Ahojky,já si koupila takové bavlněné košilky pod prsy jako přestŕižené a zavinovací výstrřih do V. Byly moc pohodlné a nosím je i teď s to už dávno nekojím. Objednala jsem si je na www.naspani.cz. Mají tam velký výběr. :mavam:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 14.09.18 17:58

Na Bonprixu ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 14.09.18 17:59

Já měla klasické pyžamo,košile nesnáším. První den jsem měla stejně anděla,rodila jsem plánovanou sekcí. A když jsem kojila,jen jsem vyhrnula triko.

bloesty
Kecalka 216 příspěvků 14.09.18 18:00

@Anonym_kaO A jses si jista, ze v te porodnici neni moznost nafasovat erarni? Vetsinou byva a tenhleten pozadavek na vlastni je jen proto, aby se zensky citily lip „ve svym“ (nebo aby toho nemuseli tolik prat, tezko rict)…

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 14.09.18 18:05

Díky za tipy.

@bloesty na seznamu porodnice, co si vzít sebou je napsáno: 2× vlastní košile vhodné na kojení.

bloesty
Kecalka 216 příspěvků 14.09.18 18:07

@Anonym_kaO Vsak to taky nutne nevylucuje tu moznost, ze ty erarni tam k dispozici maji ;-). Ale nevim, kde rodis, cili me ber s rezervou…

nozu
Extra třída :D 11577 příspěvků 14.09.18 18:09

já jsem ze začátku měla v porodnici erární, abych si nešpinila svoje košile. Pak jsem používala bavlněné od vietnamců s rozepínací légou. Měla jsem i jednu značkovou kojící a byla strašně nepraktická…A nebo jsou pak super košile či tílka na špagetová ramínka.

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 14.09.18 18:10

Já si koupila takové rozepinaci. Spis domácí šaty. Na tchibu. Unosím je doma po porodu. Košile jsem po odstavení už nepotřebovala.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 14.09.18 18:10

Erarni mi nabízeli jen na porod. Pak vlastní. Jinak měla jsem zavinovaci přes prsa i rozepinaci na patenty a rozdíl v tom není. Nejvíc mi ale vyhovovala na špagetová raminka s takovou plastovou sponou na odepnuti. Tuším z astratexu jsem je brala

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 14.09.18 18:11

@bloesty jasně, zkusím se tam zeptat ;) jinak je to v Praze v Krči :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 14.09.18 18:12

@Anonym_kaO jo tak tam jsem zrovna rodila :lol: mají erar na porod, ale pak musíš mít svoje

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 14.09.18 18:19

@Tichošlápek díky za info :)

peta81
Ukecaná baba ;) 2048 příspěvků 14.09.18 18:40

@Anonym_kaO taky jsem rodila v krci, dvakrat :mavam: na porod jejich, pak uz svoje.
resila jsem to same, drive jsem v nocni kosili take nespala. poridila jsem si do porodnice dve a muzu rict, ze jsem si je fakt oblibila, na kojeni super. jeste ted, po temer 5 letech jsou pekne, prijemne a daji se unosit i jako domaci saty ;)
 http://www.muzzy.cz/…em-na-ko.htm

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >