Jakou kojící košili jste si pořizovaly do porodnice?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 14.09.18 17:53
Kojící košile

Ahoj, jakou jste pořizovaly kojící košili do porodnice? Mám mít dvě, ale nevím jakou koupit. Normálně košile na spaní nenosím - max triko/tílko a kraťasy nebo kalhotky, takže nějaké pyžama. Musím tedy pořídit, ale nechci za ně vyloženě vyhodit moc peněz, když je pak třeba nebudu ani používat.

Díky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 14.09.18 17:55

Ja jsem si koupila z bazarku, vim ze ji vyuziju jen v porodníci, takze se mi nechtělo utracet za novou.

Příspěvek upraven 14.09.18 v 18:02

Martule Lukáš
Stálice 62 příspěvků 14.09.18 17:58

Ahojky,já si koupila takové bavlněné košilky pod prsy jako přestŕižené a zavinovací výstrřih do V. Byly moc pohodlné a nosím je i teď s to už dávno nekojím. Objednala jsem si je na www.naspani.cz. Mají tam velký výběr. :mavam:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 14.09.18 17:58

Na Bonprixu ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 14.09.18 17:59

Já měla klasické pyžamo,košile nesnáším. První den jsem měla stejně anděla,rodila jsem plánovanou sekcí. A když jsem kojila,jen jsem vyhrnula triko.

bloesty
Kecalka 289 příspěvků 14.09.18 18:00

@Anonym_kaO A jses si jista, ze v te porodnici neni moznost nafasovat erarni? Vetsinou byva a tenhleten pozadavek na vlastni je jen proto, aby se zensky citily lip „ve svym“ (nebo aby toho nemuseli tolik prat, tezko rict)…

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 14.09.18 18:05

Díky za tipy.

@bloesty na seznamu porodnice, co si vzít sebou je napsáno: 2× vlastní košile vhodné na kojení.

bloesty
Kecalka 289 příspěvků 14.09.18 18:07

@Anonym_kaO Vsak to taky nutne nevylucuje tu moznost, ze ty erarni tam k dispozici maji ;-). Ale nevim, kde rodis, cili me ber s rezervou…

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 14.09.18 18:09

já jsem ze začátku měla v porodnici erární, abych si nešpinila svoje košile. Pak jsem používala bavlněné od vietnamců s rozepínací légou. Měla jsem i jednu značkovou kojící a byla strašně nepraktická…A nebo jsou pak super košile či tílka na špagetová ramínka.

lolink
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 14.09.18 18:10

Já si koupila takové rozepinaci. Spis domácí šaty. Na tchibu. Unosím je doma po porodu. Košile jsem po odstavení už nepotřebovala.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10863 příspěvků 14.09.18 18:10

Erarni mi nabízeli jen na porod. Pak vlastní. Jinak měla jsem zavinovaci přes prsa i rozepinaci na patenty a rozdíl v tom není. Nejvíc mi ale vyhovovala na špagetová raminka s takovou plastovou sponou na odepnuti. Tuším z astratexu jsem je brala

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 14.09.18 18:11

@bloesty jasně, zkusím se tam zeptat ;) jinak je to v Praze v Krči :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10863 příspěvků 14.09.18 18:12

@Anonym_kaO jo tak tam jsem zrovna rodila :lol: mají erar na porod, ale pak musíš mít svoje

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 14.09.18 18:19

@Tichošlápek díky za info :)

peta81
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 14.09.18 18:40

@Anonym_kaO taky jsem rodila v krci, dvakrat :mavam: na porod jejich, pak uz svoje.
resila jsem to same, drive jsem v nocni kosili take nespala. poridila jsem si do porodnice dve a muzu rict, ze jsem si je fakt oblibila, na kojeni super. jeste ted, po temer 5 letech jsou pekne, prijemne a daji se unosit i jako domaci saty ;)
 http://www.muzzy.cz/…em-na-ko.htm

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >