Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, je v Brně někde obchod, kde seženu kojící podprsenky? Teď jsem dojela z Olympie, kojící noční košile kolem 800kč, což teda ani náhodou nedám!!! A podprsenky nic
Copak to se opravdu nikde v Brně nesežene? To musím jen přes net? Ale jak to jako vyzkouším? Jsu 34tt a opravdu z toho začínám nervovat!!!!!!!!! ![]()
Já si koupila dobroi koj, podprsenku v Rossmanovi, byla tam na ní tehdá sleva 100 Kč, myslím, že stála 250 Kč. a fakt mi dobře sedí.
Viděla jsem nějakév C a A a vypadaly na obrázku slušně, cenu jsem zatím nestudovala
Já jsem jsem měla jednu „značkovou“ Anitu kupovanou ve Tveretu (obchso se te´d asi jmenuje jinak, je naproti vchodu do C&) ve Špalíčku, tam jsem dostala i pořádné „školení“, jak vybírat, jak by měla sedět…a pak jsem měla další už z netu…celkem slušně vypadající a za dobrou cenu mají na www.astratex.cz (a kojící noční košili jsem měla z www.leontyna.cz, prostě ulítlou s kravičkami a nápisy „moody moo“, což jsem přesně byla
)
Já kupovala v obchodu jak je pasáž omega na svobodáku..ale nevzpomenu si jak se ten obchod jmenuje..je to v prvním patře ![]()
Marks and Spencer´v olympii, CaA, Triumph - tam všude mají (tuším, že jsou taky v olympii), potom jsem měla velmi dobrou zkušenost v pasáži na orlí je tam malinkej obchůdek s těhu oblečkama a i se šprndama
Maji já doporučuji zajít si na Orlí do pasáže,paní je moc ochotná, poradí…a také rada, já nechtěla dát moc peněz, koupila si levnou v CaA, byla hrozná!!! Pak jednu v Tchibu, ta byla dobrá,ale stejně nevydržela, takže jsem nakonec koupila ANitu, která je fantastická!Ale stálo mně to zbytečné 2!
Ještě na Slovaňáku je prádýlko Bára a tam má paní také velmi slušný výběr a ceny okolo 400,–
Nejlepší kojící podprsenky jsem koupila na Tomkáči, jak je ten velkej obchod Chicco na tři patra, tak tam prodávají i tyhle věci, za 200Kč, bavlněný. ![]()
LenkaK… na Tomkáči myslíš na Tomkově náměstí? A mají i e-shop, nebo jen kamenný obchod? A najde se to tam lehce? Nevím, kde to tam je, nejsem z Brna, Brno známe, ale kde je přesně ten obchod? ![]()
je to Tomkovo náměstí na přelomu Husovic a Maloměic (šalina č.4), autobusy (44, 84, 45 ), trolejbus (25, 26). Velký kamenný obchod skoro na křižovatce, ale pozor myslím, že se nedá platit kartou
Ahoj holky, já koupila na Svoboďáku na rohu - je tam už roky rokoucí prodejna se spodním prádlem, myslím se to jmenuje „Centrum“ - jsou to dvě patra a v tom druhém je docela velký věšák s mateřským prádlem - nejlevnější podrdy za 280 myslím, klasika, české výrobky. Zkoušela jsem i v C&A a myslím, že to jsou hrozný šunty. Taky jsem jednu objednala na www.astratex.cz, ale nejsou tam nejlevnější (cca od 330kč a výš).
V té pasáži na Orlí jsem ještě nebyla, není to tam moc drahý?
Ahoj šla bych na Orlí do obchodu pro těhotné (jak píše Denulenka) a koupila bych si Anitu i když je drahá. Je tam opravdu zkušená paní a fakt mi vybrala takovou co mi sedla. Mám i ty levné na prostřídání, ale to se nedá porovnat.
Maji, Tveret a další „značkové mama shopy“ jsou zbytečně drahé… já jsem si vybrala v tescu kojící šprndu za sedmdesát, byla nějaká akce.. ale jinak spíš fakt bych prolezla obchodáky jako interspar,tesco nebo ty drogerky, rosman a tak.
Ahoj holky, kde v Brně koupit kojící noční košile, případně i podprsenky?
Ztovna toto se mi to přes internet kupovat nechce :/
Děkuji ![]()