Kolik CV jste poslali?

Anonymní
16.3.21 12:22

Kolik CV jste poslali?

Zajímalo by mě, kolik cca CV jste poslali během práce? Vedete si nějakou tabulku nebo přehled? A kolik lidí vám třeba odepsalo?
Hledala jsem práci kolem roku 2015 a to jsem měla docela úspěch, zvali mě na pohovory snad všude, kam jsem se hlásila (a že to byly různorodé pozice). teď si hledám práci znovu a docela se bojím, jak se situace změnila a kolik cv je vůbec dost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2778
16.3.21 12:38

Jsem ve svem 3.zamestnani, vzdy jsem poslala jeden zivotopis na pozici, kam jsem si prala nastoupit, pozvali me na pohovor a taky jsem tam nastoupila. Ale zalezi na jak moc kvalifikovane pozice se hlasis a kolik je na ni aktualne uchazecu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5766
16.3.21 13:14

Zalezi jakou praci a kde praci schanis. Ja si poslala pred par lety několik CV, postupne se mi ozvali ze vsech, pozvali na pohovor a ja si nakonec vybrala jednu, kde jsem do ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.3.21 13:19

Tak dříve jako mladší jsem posílala CV snad všude, kde jsem splňovala snad jen část požadovaných dovedností, ale pak jsem začala podnikat a musím říct, že i opačná strana - tzn. vybírat si zaměstnance není jednoduchá :-) Takže pokud Vám odpověď na každý Vaše CV nepřijde, tak určitě nezoufat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
16.3.21 13:22

Když jsem hledala první práci po škole, tak to byl průšvih, vrcholila krize a absolvent bez praxe neměl bez známosti šanci. Hledala jsem rok a plácala se po brigádách. Práci jsem dostala právě díky kontaktu z brigády po známosti, velmi šťastná náhoda, tam by mě ani nenapadlo se přihlásit, kdyby to bylo oficiální výběrko přes inzerát.
Teď jsem hledala po druhé a už mám praxi, kterou můžu v cv prodat. Poslala jsem jeden životopis, hned mi volali na pohovor, ale nevzali mě, byla to nižší pozice, než mám praxi, tak asi jsem byla překvalifikovaná. Poslala jsem druhý životopis na stejnou pozici, co mám praxi, a tady to nakonec klaplo, ačkoliv celé výběrko se táhlo přes měsíc a měsíc jsem byla v nervu, jak to dopadne. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
16.3.21 13:22

Tak záleží, co hledáš. Teď je to kvůli viru se vším těžký… Snad se to zlepší v létě 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
16.3.21 13:27

Jako mladou, po škole, mě zvali snad na všechny pohovory. Před 2 lety jsem si hledala místo po RD a fakt už jsem byla zoufalá, že jim ani za to pozvání na pohovor nestojím. Poslala jsem jich snad 15, z toho pohovory byly 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 13:29

Netuším. Tak desítky určitě, dost možná víc? Celou VŠ jsem v podstatě nedělala nic jiného. :lol: Teď už jen na vyžádání, když mě někdo osloví - nebo mi dá kolega echo, jestli by byla možná spolupráce, ale taky jich tak 10 ročně rozešlu i teď, ráda se angažuji :lol:… Úspěšnost mám tak 15-20 %. :mrgreen: Ale nějak mě to netrápí. Na pracáku jsem ještě nebyla. ;)

Spíš je to u mě komplikované tím, že mám několik různých odborností a na dost lidí to působí diletantsky, zas ale na druhou stranu, jakmile to v praxi vyvrátím, tak mi to vedení hodně kompenzuje, asi aby odčinili křivdu. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat