Kolik dávat mlíčka

741
16.8.06 21:06

Kolik dávat mlíčka

Ahoj mamky :o)

Prosím o radu. Anička je na UM (Nutrilon). Dostává jednu lahvičku ráno a jednu večer. Mám starost, jestli má dostatečný přísun mlíka. Zajímalo by mě, kolik mlíčka dáváte dětem vy.
A ještě jedna věc - odkdy jste přešly z UM na kravské mlíko?

Bibina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tattiana
16.8.06 21:19

:D :D ahojky :D :D při roční poradně mi MUDr. řekla, že 2× mlíko je akorát a může být i 1× mlíko UM a 1× jogurt. To kravské jsem už 1× dala, když jsem zapomněla koupit Sunar, jinak čekám tak do nejméně 2let věku malého. Nemělo by se dávát do 3let, ale záleží na nás, ne? ahojky I.

• Nahlásit
  • Citovat
879
16.8.06 21:37

Ahoj, já jsem někde četla,že by dítě mezi 1 -2 rokem mělo vypít zhruba 500ml dětského mléka.Kravské prý zbytečně zatěžuje ledviny, a hlavně v něm není tolik vitamínů jako v UM.Ale znám hooodně maminek,co od roku kravské dávají a děti nijak nestrádají.
Já taky plánuji dávat zhruba do 2let UM, i starší syn ho tak pil.Ale když se stane a máme kravské,tak jsem také malému už dala.
Jogurty jíme ještě navíc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
16.8.06 21:57

Malá taky pije Nutrilon, od jednoho roku dostává ráno 210ml+cereálie s kravským mlíkem. A večer dostává 270ml kravského mlíka s kaší. Kravské mlíko pije od 10m. Ranní Nutrilon chci dávat do 3l.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
17.8.06 01:36

Mě taky dr. řekla, že kolem 500ml mléka (teda počítají se toho i jogurty a další mléčné výrobky).. Taky dáváme Nutrilon, ale HA.. Tu normu, tak nějak krajně splňujeme..

Oluska a Martínek

http://tickers.TickerFactory.com/…1bf8/age.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
17.8.06 11:08

Tedýsek ráno vypije 250ml Nutrilonu, pak mívá přes den povětšinou na dopolední sváču jogurt nebo Activii tvarohovou a večer 250ml kaše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama