Kolik platíte za bydlení

Anonymní
6.3.17 11:39

kolik platíte za bydleni

Prosím -kolik platíte za byt na Ostravsku 2+1
3+1 a služby pro 2 dospěli a jedno dite. Děkuji Vam zvažují jestli jít do bytu či jak…Děkuji za jakou koliv odezvu

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2865
6.3.17 11:40

2+1 na Ostravsku, najem včetně záloh na energie, internetu bez pár drobných 10.000 Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.17 11:46

Pokud je to fond oprav (včetně výdajů za pojistku v baráku, společné osvětlení, teplo voda), 3.250,–Kč do toho extra elektriku a plyn. Čili cca 3.750,–Kč/na 1 osobu.
Ova- Zábřeh.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.3.17 11:47
@Katuskka píše:
2+1 na Ostravsku, najem včetně záloh na energie, internetu bez pár drobných 10.000 Kč

Ty jo 10 000,– to mi přijde docela hodně.
A to máte byt obecni- nebo soukromej

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.3.17 11:47
@Katuskka píše:

To je krásná cena :potlesk: plánujeme stěhování tak mrknu po okolí :lol:

My v Praze, 2+1, nájem včetně záloh 14 tis. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.3.17 11:49

9000 za zrekonstruovaný 3+1, ale 7 tisíc mám příspěvek na bydlení takže OK :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.3.17 11:52
@Anonymní píše:
9000 za zrekonstruovaný 3+1, ale 7 tisíc mám příspěvek na bydlení takže OK :palec:

A to jsi samoživitelka ze 7 tisíc získáš od státu?? PORADIS jak to chodi??

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.3.17 11:54
@Anonymní píše:
A to jsi samoživitelka ze 7 tisíc získáš od státu?? PORADIS jak to chodi??

nejsem, manžel má trvalé bydliště jinde a já mám jen rodičák, máme byt od Residomo v Ostravě, pomůžou to vyřídit, neboj žádný podvod to není, jde opravdu jen o to kde má kdo trvalé bydliště, na úřadě přiznáš že bydlíte spolu

• Nahlásit
  • Citovat
6.3.17 12:17
@Anonymní píše:
nejsem, manžel má trvalé bydliště jinde a já mám jen rodičák, máme byt od Residomo v Ostravě, pomůžou to vyřídit, neboj žádný podvod to není, jde opravdu jen o to kde má kdo trvalé bydliště, na úřadě přiznáš že bydlíte spolu

Nechápu. Takže na úřadě (asi myslíš magistrát), že sice bydlíte spolu, ale manžel má trvalé bydliště jinde. Tím pádem jdeš do Residomo, tam nahlásíš, že chceš byt, oni ti najdou byt, a ty jím řekneš, že chlap s tebou sice bydlí, ale trvalák má jinde. Oni v Residomo řeknou fajn, nevadí, vytáhneme ze státu dávky na bydlení. Čili za tebe na socku pošlou formuláře, že jsi na bytě ofiko sama s děckem (až vdaná) a získáváš příspěvek na bydlení. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.17 12:19
@hudečice píše:
Nechápu. Takže na úřadě (asi myslíš magistrát), že sice bydlíte spolu, ale manžel má trvalé bydliště jinde. Tím pádem jdeš do Residomo, tam nahlásíš, že chceš byt, oni ti najdou byt, a ty jím řekneš, že chlap s tebou sice bydlí, ale trvalák má jinde. Oni v Residomo řeknou fajn, nevadí, vytáhneme ze státu dávky na bydlení. Čili za tebe na socku pošlou formuláře, že jsi na bytě ofiko sama s děckem (až vdaná) a získáváš příspěvek na bydlení. :pankac:

v nájemní smlouvě jsme oba dva, musíme mít stejné práva k bytu, pomohli mi vyplnit všechny formuláře, šla jsem tam pak sama, manžel má trvalé bydliště jinde takže se prostě nepočítá, jinak oni ví že tam bydlíme všichni je i v evidenčním listu, byt by mi bez něho asi ani nedali potřebují slušné příjmy

• Nahlásit
  • Citovat
6.3.17 12:25

Residomo je rpg, přestřelené nájmy, normální nájemníci se stěhujou pryč, do baráků pak táhnou socky a vznikají ghetta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luciekvapilova
6.3.17 12:26

Za 2+1 11.000 téměř

Příspěvek upraven 13.03.17 v 10:58

• Nahlásit
  • Citovat
2865
6.3.17 12:31
@Anonymní píše:
Ty jo 10 000,– to mi přijde docela hodně.
A to máte byt obecni- nebo soukromej

Soukromý..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.17 12:31

Nový Jičín - byt v os. vlastnictvi 3+1 10.000Kc.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.3.17 12:49

Praha - byt v os. vlastnictví 3+1
10.500Kč hypotéka
6.500Kč - fond oprav, elektrika, tv+internet, pojištění

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu