Reklama

Kolik platíte za bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 11:39
kolik platíte za bydleni

Prosím -kolik platíte za byt na Ostravsku 2+1
3+1 a služby pro 2 dospěli a jedno dite. Děkuji Vam zvažují jestli jít do bytu či jak…Děkuji za jakou koliv odezvu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Katuskka
Závislačka 2776 příspěvků 06.03.17 11:40

2+1 na Ostravsku, najem včetně záloh na energie, internetu bez pár drobných 10.000 Kč

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 11:46

Pokud je to fond oprav (včetně výdajů za pojistku v baráku, společné osvětlení, teplo voda), 3.250,–Kč do toho extra elektriku a plyn. Čili cca 3.750,–Kč/na 1 osobu.
Ova- Zábřeh.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 11:47
@Katuskka píše:
2+1 na Ostravsku, najem včetně záloh na energie, internetu bez pár drobných 10.000 Kč

Ty jo 10 000,– to mi přijde docela hodně.
A to máte byt obecni- nebo soukromej

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 11:47
@Katuskka píše:

To je krásná cena :potlesk: plánujeme stěhování tak mrknu po okolí :lol:

My v Praze, 2+1, nájem včetně záloh 14 tis. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 11:49

9000 za zrekonstruovaný 3+1, ale 7 tisíc mám příspěvek na bydlení takže OK :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 11:52
@Anonymní píše:
9000 za zrekonstruovaný 3+1, ale 7 tisíc mám příspěvek na bydlení takže OK :palec:

A to jsi samoživitelka ze 7 tisíc získáš od státu?? PORADIS jak to chodi??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 11:54
@Anonymní píše:
A to jsi samoživitelka ze 7 tisíc získáš od státu?? PORADIS jak to chodi??

nejsem, manžel má trvalé bydliště jinde a já mám jen rodičák, máme byt od Residomo v Ostravě, pomůžou to vyřídit, neboj žádný podvod to není, jde opravdu jen o to kde má kdo trvalé bydliště, na úřadě přiznáš že bydlíte spolu

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 06.03.17 12:17
@Anonymní píše:
nejsem, manžel má trvalé bydliště jinde a já mám jen rodičák, máme byt od Residomo v Ostravě, pomůžou to vyřídit, neboj žádný podvod to není, jde opravdu jen o to kde má kdo trvalé bydliště, na úřadě přiznáš že bydlíte spolu

Nechápu. Takže na úřadě (asi myslíš magistrát), že sice bydlíte spolu, ale manžel má trvalé bydliště jinde. Tím pádem jdeš do Residomo, tam nahlásíš, že chceš byt, oni ti najdou byt, a ty jím řekneš, že chlap s tebou sice bydlí, ale trvalák má jinde. Oni v Residomo řeknou fajn, nevadí, vytáhneme ze státu dávky na bydlení. Čili za tebe na socku pošlou formuláře, že jsi na bytě ofiko sama s děckem (až vdaná) a získáváš příspěvek na bydlení. :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 12:19
@hudečice píše:
Nechápu. Takže na úřadě (asi myslíš magistrát), že sice bydlíte spolu, ale manžel má trvalé bydliště jinde. Tím pádem jdeš do Residomo, tam nahlásíš, že chceš byt, oni ti najdou byt, a ty jím řekneš, že chlap s tebou sice bydlí, ale trvalák má jinde. Oni v Residomo řeknou fajn, nevadí, vytáhneme ze státu dávky na bydlení. Čili za tebe na socku pošlou formuláře, že jsi na bytě ofiko sama s děckem (až vdaná) a získáváš příspěvek na bydlení. :pankac:

v nájemní smlouvě jsme oba dva, musíme mít stejné práva k bytu, pomohli mi vyplnit všechny formuláře, šla jsem tam pak sama, manžel má trvalé bydliště jinde takže se prostě nepočítá, jinak oni ví že tam bydlíme všichni je i v evidenčním listu, byt by mi bez něho asi ani nedali potřebují slušné příjmy

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33075 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 12:25

Residomo je rpg, přestřelené nájmy, normální nájemníci se stěhujou pryč, do baráků pak táhnou socky a vznikají ghetta

luciekvapilova
Povídálka 18 příspěvků 06.03.17 12:26

Za 2+1 11.000 téměř

Příspěvek upraven 13.03.17 v 10:58

Katuskka
Závislačka 2776 příspěvků 06.03.17 12:31
@Anonymní píše:
Ty jo 10 000,– to mi přijde docela hodně.
A to máte byt obecni- nebo soukromej

Soukromý..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 12:31

Nový Jičín - byt v os. vlastnictvi 3+1 10.000Kc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 12:49

Praha - byt v os. vlastnictví 3+1
10.500Kč hypotéka
6.500Kč - fond oprav, elektrika, tv+internet, pojištění

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama