Kolik stojí Infanrix hexa?

860
27.10.05 13:29

Kolik stojí Infanrix hexa?

Ahoj holky, mam dotaz - kolik u vás stojí Infanrix hexa??? Tady 6800,–, respektive, to mi tvrdí doktorka, nechce se mi ani domyslet, že se na nás - na miminku chce nějak obohatit.

Radka

Jo a říkala, že akce 2+1 už není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2221
27.10.05 13:48

Ahoj
Myslím, že tady jedna stojí 1.500,– Kč, ale ona byla do začátku října nějaká akce na tyto vakcíny a jedna byla zdarma a asi byli levnější. Nevím, jak teď. A nám doktorka na to napsala recept a řekla, ať si obvoláme lékárny, že to můžou mít různě drahý a lékárnu, kde to měli nejlevnější, tak nám ji doporučila. Takže jsme zašli s receptem do lékárny, jednu zakoupili a druhou máme v lékárně uchovanou a jednu máme schovanou u doktorky, protože to je ta jedna zdarma a tu jí přivezla dealerka.

Jo, to má pravdu, že akce 2+1 zdarma už není, myslím, že byla do začátku října.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.05 13:49

Ahoj,
nám dr říkala, že 1 dávka stojí 1530 kč, tzn. celkem bez akce 4590 Kč. my jsme ty peníze raději „invetovali do plavání“ a udělali jsme dobře. Žádné potíže po očkování nebyly a plavání si užíváme.

Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
27.10.05 13:52

Jo a ještě jsem chtěla říct, že jsme měli při první zvýšenou teplotku, nožku měl teplejší a bolela ho, ale odeznělo to za 1 den - ale dalo se to, aspoň jsem dítko trochu ušetřila. Tak by mě zajímalo, jak by malý reagoval na tu normální. Uvidíme, jak bude reagovat na tu druhou.

Oluška a Martínek 20týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
27.10.05 15:16

Ahoj,
tak nevím, jak je to s tou akcí 2+1 zdarma. Mě naše Dr. říkala, že je do konce roku. Malá bude očkovaná hned na začátku příštího roku, takže nám Dr. vakcínu objednala, abychom o tu dávku zdarma nepřišli. Jedna dávka nás bude stát 1480,– Kč, takže celé nás to vyjde na necelé 3 tisíce.
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
27.10.05 15:20
VeraK píše:
Ahoj,
tak nevím, jak je to s tou akcí 2+1 zdarma. Mě naše Dr. říkala, že je do konce roku. Malá bude očkovaná hned na začátku příštího roku, takže nám Dr. vakcínu objednala, abychom o tu dávku zdarma nepřišli. Jedna dávka nás bude stát 1480,– Kč, takže celé nás to vyjde na necelé 3 tisíce.
Věrka

No nevím, my jsme z Plzně, akcínu +1 zdarma nám doktorka objednala dřív, protože říkala, že by to byla škoda o ní přijít, a říkala e to trvá do začátku října, mslím, nebo dřív. První jsme dostali v říjnu a akce už byla skončená, tak teď fakt nevím.

Jinak jsem slyšela, že by snad příští rok měly být tyto vakcíny zdarma, ale to nebvím jistě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
27.10.05 15:25

Ahoj, my jsme platili za jednu injekci 1800,–, zaplatili jsme dve, treti jsme meli zdarma a od OZP jsme dostali proplaceno 1200,–, ktere jsem dostala v ramci Kreditniho systemu - jde to prevest na dite a pouzit mimo jine prave na hexavakcinu.
Jeste budeme muset zaplatit jednu davku, ale to myslim az v 18 mesicich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.10.05 16:35

Radulko,a kolik aplikaci mela na mysli doktorka?-nemyslela ctyri vcetne ty v 18 mesicich?Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
1192
27.10.05 18:05

Ahojky,

my jsme platili za jednu vakcínu 1530,– Kč, třetí jsme dostali zdarma (objednala mi to přímo doktorka asi přes nějakou dealerku) a bylo mi řečeno že jsem byla poslední kdo tu třetí zdarma dostal že teď už budou muset hradit všechny tři dávky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
27.10.05 18:25

Radulko,
také si říkám, že těch 6800 (1700 za jednu)bude asi celková cena za všechna očkovánání, jsou tuším 4 .....
Lila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
27.10.05 18:58

ahoj holky, jedna tu stojí 1800,–… tu cenu mi spocetla asi doktorka od oka…
Jinak hrazena pojistovnou pry urcite nebude!
R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
27.10.05 20:26

Ahoj,my jsme za jednu dávku platili 1500 kč :roll:
Doktorka nám řekla,že druhou si platíme taky my ,třetí platí firma a čtvrtou už možná stát :?: Ale to není zaručené.Jedná se o tom,že by touhle vakcínou byli očkováni bezplatně všichni.Zatím se takhle používá v Německu,Rakousku a Itálii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
28.10.05 11:55

...

Ahojky,

je to tak, že jsou celkem 4 injekce, ale z toho 3 se aplikují, když je mimi malé a ta jedna až v těch 18 měsících (tudíž asi není rozumné ji kupovat takhle dopředu).

Jinak VŽDY je jedna od dealera ZDARMA a 2 si kupuješ… Ceny se pohybují od 1500,– do 1800,– Kč.

My jsme kupovali naše 2 dávky asi před měsícem a půl v Brně a stály 2× 1500,– Kč.

A skutečně by od příštího roku měly tyto vakcíny hradit pojišťovny, i když co je v tomhle státě jisté, že…? :roll: 8O :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
28.10.05 13:43

Ta cena určitě bude za 4 očkování.
Jinak nám doktor říkal, že od příštího roku bude stát platit Hexavac, ale pak se to používání hexavacu pozastavilo, takže logicky pokud měl stát platit hexavac a ten se nesmí, tak by měl platit ten infranrix hexa. Jsem zvědavá, jestli bude…aspoň jednu dávku bychom ušetřili
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
28.10.05 16:42

Ahoj všem,

právě jsme absolvovali 3. vakcínu. Tu jsme měli zdarma, ale za předchozí dvě jsem platila 1700Kč (Praha Barrandov). První očkování jsme měli absolvovat koncem května a mělo být ještě za 1500Kč, ale malý byl nemocný a o 2 měsíce později již byla dávka o ty 2 stovky dražší. Malý neměl vůbec žádnou reakci, nebyl ani podrážděný. Dokonce si ani nevšiml, že ho paní doktorka píchla.
Ahoj Jitka a Matýsek (7měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama