Kolik toho berete k moři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Sára
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 11.06.19 11:17
Kolik toho berete k mori

Ahoj holky.Za 14 dni letime do Turecka se třemi dětmi věk 10,8,2 roky. Nevim co vše sebou brát. Beru lekarnicku léky krémy opalovaky něco na teplotu a na průjem. Co se týká oblečení tak netuším co kolik čeho. Mam v plánu ale něco tam nakoupit tak ať toho nemám z domu zbytečně moc. Zacinam mít cestovní horečku. co jsem se divala tak všichni toho berou strašně moc. prosim pomoc :pankac:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Natálka26
Kelišová 5813 příspěvků 11.06.19 11:35

@-Sára

Já obvykle beru každý troje šaty, kraťasy taky po 3,trika/tuniky podle toho na kolik dnů, ale většinou aby měly na každý den čisté (pravidelně půlku věci na sobě neměly ani jednou),spodní prádlo, jednu mikinu, klobouk. Zbytek buď dokoupim nebo bez nich přežijí. :lol:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28726 příspěvků 11.06.19 11:41

Každý rok toho na dovolenou bereme méně a méně… :D ;)
Většinou se po dovolené doma podívám, kolik jsme toho ani nevytáhli a příště zabalím z těchto nepoužitých věcí tak polovinu…

PupuP
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 11.06.19 11:49

Bud v klidu. My letame s nizkonakladovkama, takze se kazdy musime na tyden vejit do prirucniho zavazadla a 10 kg… :mrgreen: takze vetsinou nebereme ani rucniky ani deku ani mikinu xD a boty max dvoje. :mrgreen: vezmi si toho klidne vic a pak si rekni coa vubec nenosila a uvidis

neila
Extra třída :D 12495 příspěvků 11.06.19 11:50

Děti naplní každý svůj kufr (velikost kabinového zavazadla) vč. bot (16, 6, 3)… My s manželem do jednoho kufru střední velikosti (k odbavení).

Diggy
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 11.06.19 11:59

Tak jsem zvedava co kdo napise. Taky jedeme do turecka za par dni a cestovni horecku nemam. :P :P :P

Uživatel je onlineinkakřivák
Neúnavná pisatelka 19369 příspěvků 11.06.19 12:01
@Regina Hero píše:
Každý rok toho na dovolenou bereme méně a méně… :D ;)
Většinou se po dovolené doma podívám, kolik jsme toho ani nevytáhli a příště zabalím z těchto nepoužitých věcí tak polovinu…

Začínali jsme každý s jedním kufrem, pěkně velikým. A ted jezdíme s jedním a polovičním. Jezdíme sami. Vlastně jenom nějaké triko, rezervní kalhoty a mikinu do letadla, plavky, a hlavně dost peněz. Čím víc, tím menší zavazadlo.

Alyss1
Závislačka 3125 příspěvků 11.06.19 12:05

Z turecka jsme se vratili ted. Ja mela na sobe celou dobu plavky a plazove saty. Nic jineho netraba. Jen obleceni na cestu. Deti byly trisko a kratasy, jen 3 ks, premachla jsem a hned to uschlo. Spodni pradlo jsem nedavala nikomu. Byly jsme more a bazen, takze jen pantofle a crocsy. Samozrejme plavky cepice a tak. Urcite nic tepleho - ani dlouhy rukav netreba

Mirčulka
Kecalka 341 příspěvků 11.06.19 12:31

Dřív to u nás vypadalo jak v „tatínkovi do polepšovny - ty se snad chystáš na Bermudy“ tahala jsem s sebou celou letní garderobu :) dneska vytáhnu první den k moři jedny šaty a další dny je mi líto nasolovat čisté, tak v nich absolvuji na pláži skoro celý týden :) Na večer dvě tři věci na vystřídání, mikinu a dlouhé kalhoty na cestu na sebe a toť vše:)

Dlouhá punčoška
Kecalka 140 příspěvků 11.06.19 13:39

@-Sára
Koukni na internet, jsou tam seznamy veci, které by si clovek měl vzít s sebou. A taky do papírů k zájezdu, jakou váhu a kolik zavazadel si můžete vzít. Na youtoube byl pěkný návod co vzít a jak zabalit.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21283 příspěvků 9 inzerátů 11.06.19 15:04

Taky jedem v létě nízkonákladovkou na šest dní do Itálie s malým zavazadlem do 10 kg, takže budem hodně šetřit prostorem ;)
Mám v plánu dvoje plavky, já dvoje šaty /typ tuniky/, na večer pod to legíny, a případně mikinu.
Dítku tři trika, dvoje šortky, jedny dlouhý kalhoty a jednu mikinu + něco na hlavu.
Myslím, že s sebou budu mít víc těch serepetiček okolo (hygiena, opalováky, hřeben), než hadrů.
na nohy letní kecky, a do batohu huarache sandále a nazdááár ;)

Já se taky směju mojí kolegyni, která, když jede na týden do Turecka, tak s sebou táhne 20 kg loďák narvanej k prasknutí, aby dělala dvakrát denně parádu v báru 8)

nozu
Extra třída :D 12513 příspěvků 11.06.19 15:46

Já beru dvoje plavky každému, trička, kraťasy, šaty - většinou tak jeden kousek na dva dny. Pak něco lepšího na večeře (jezdíme All inclusive, kde jsou u pánů vyžadovány dlouhé kalhoty k večeři, takže jedny plážové šaty by mi fakt nestačily). No a na cestu kalhoty, tričko a slabá mikina. My toho teda vozíme docela dost. Odmítám cokoliv prát v průběhu dovolené…

Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 11.06.19 17:02

Zalezi taky kam. Do hotelu si beru obleceni vic, jinak mi staci plavky,2 tilka, kratasy, turisticky trictvrtaky, sarong, funkcni satek, dvoje boty, jedna sukne a rychleschnouci rucnik. S tim vydrzim v pohode mesic. Pro kluka beru 5× triko, 5× kratasy, 1× tilko, 2× plavky, sandaly a crocsy. My bychom se klidne vesli do jednoho kufru, tezsi mam jenom lekarnicku, z drogerky toho moc nevozim.

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 3421 příspěvků 11.06.19 21:47

Já se to letos chystám pojmout minimalisticky. Dva dospělí a dvě děti (6 a 4). Jedenáct dní. Každý své příruční zavazadlo. A odbavit necháme jen menší tašku s tekutinami (opalovací krémy apod.) a věcmi hlavně pro děti na pláž a do moře (osušky, lehátka, kruhy). Z lékárny beru dezinfekci, náplasti a možná živočišné uhlí. Hadrů minimum. Prací mýdlo.

milktea
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 12.06.19 11:54

My letos byli v penzionu, kde byla pračka a žehlička, takže jsme jeli opravdu nalehko :) Jinak jezdíme jen s příručákem, takže i ta kosmetika se zmenší.
Na pláž máme ty rychleschnoucí osušky z Decathlonu, zaberou minimum místa, stejně jako skládací tašku a baťůžek - navíc jsou z šusťáku, takže na pláž ideál. A skládací plastovou láhev.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama