Drahá dovolená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 12:41
Drahá dovolená?

Dovolenou jsme už letos vybrali - Řecko, menší krásné vyhlášené letovisko plné zeleně, klidný čtyřhvězdičkový hotel přímo na pláži. V ceně je bohatá bufetová polopenze, výhled na moře, klimatizace, lednička na pokoji a spoustu jiných příjemných maličkostí. Jedeme letos poprvé s malým dítětem, takže jsme chtěli něco na míru. Letiště je vzdálené pouze 5 km. Hotel má skvělé recenze, místo se nám moc líbí. Za tři osoby zaplatíme včetně pojištění apod. cca 64 tisíc korun.
Od rodiny jsem si vyslechla, že jsme se zbláznili, že je to drahé, když je tam jenom polopenze. Já si svůj názor uhájím, o to nejde, jen by mě zajímalo, jak to vnímají ostatní. Připadá vám to drahé, nebo normál? Kolik jste ochotni platit vy? Předesílám, že peníze na to samozřejmě máme. Celková částka je asi ve výši našeho jednoho rodinného měsíčního příjmu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:
kaja00
Extra třída :D 13577 příspěvků 10.06.19 12:44

Mě to přijde také drahé, ale když Vám to vyhovuje tak řeči rodiny neřeš. Vůbec nechápu proč jste jim to říkali. Přeji pěknou dovolenou.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 10.06.19 12:45

Ano přijde mi to drahé za Řecko a jen polopenzi.

arinecka
Kelišová 6556 příspěvků 10.06.19 12:46

No a proč to tedy řešíš? Každý dle svých možností ne? Pro někoho je to dost, pro někoho málo. Těžko říct. Pokud je to ale jen polopenze, tak mi to přide celkem dost, můj názor.

neila
Extra třída :D 12655 příspěvků 10.06.19 12:46
@Anonymní píše:
Dovolenou jsme už letos vybrali - Řecko, menší krásné vyhlášené letovisko plné zeleně, klidný čtyřhvězdičkový hotel přímo na pláži. V ceně je bohatá bufetová polopenze, výhled na moře, klimatizace, lednička na pokoji a spoustu jiných příjemných maličkostí. Jedeme letos poprvé s malým dítětem, takže jsme chtěli něco na míru. Letiště je vzdálené pouze 5 km. Hotel má skvělé recenze, místo se nám moc líbí. Za tři osoby zaplatíme včetně pojištění apod. cca 64 tisíc korun.
Od rodiny jsem si vyslechla, že jsme se zbláznili, že je to drahé, když je tam jenom polopenze. Já si svůj názor uhájím, o to nejde, jen by mě zajímalo, jak to vnímají ostatní. Připadá vám to drahé, nebo normál? Kolik jste ochotni platit vy? Předesílám, že peníze na to samozřejmě máme. Celková částka je asi ve výši našeho jednoho rodinného měsíčního příjmu.

Nepíšeš na jak dlouho jedete, ale předpokládám, že na víc než prodloužený víkend, takže z mého pohledu cena naprosto v pohodě :palec: Nás vyjde víc i týden v Chorvatsku :mrgreen:

unuděná
Echt Kelišová 8121 příspěvků 10.06.19 12:47

Taky mi to přijde drahé, za tuhle cenu bych koupila zájezd pro 4člennou rodinu a plnou penzí se stejnými podmínkami. Máte to alespoň na 11dní?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 12:47

Pokud na to máte peníze a nepujčili jste si na to tak je to asi vaše věc ne? My jedeme s ročním dítětem all inclusiv na Mallorcu a stálo nás to 45 :nevim:

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 10.06.19 12:47

Tak kdyby to bylo za polovic, tak by to ještě šlo, ale takhle… 8o

Lalelale
Závislačka 4973 příspěvků 10.06.19 12:48

Pro mě to je málo, nebyla bych schopna najít hotel ani pro dva za tyto peníze. Pokud jsou v tom i letenky nechápu. Rodinu neřeš. Kdo pojede klidně pod stan, logicky to pro něj je drahé.

subsomi
Kelišová 6763 příspěvků 11 inzerátů 10.06.19 12:48

Nenapsala jsi dost zásadní věc, jak dlouho tam budete?
Pokud je cena za víkend, je to drahé, pokud za měsíc není to drahé ( :mrgreen: jasně, že tuším, že to není ani 3 dny ani 30 dnů).
A taky jsi neuvedla dopravu, ale píšeš vzdálenost od letiště, tak asi letecky :think:

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 1 inzerát 10.06.19 12:49

Takže dva dospělí a jedno malé dítě? Tak to je dost drahé, tolik peněz bych za dovolenou nedala

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8311 příspěvků 10.06.19 12:49

Taky mi to přijde dost. Řecko a polopenze. Na jak dlouho to máte? Ale když ty jsi spokojená tak co řešíš?

unuděná
Echt Kelišová 8121 příspěvků 10.06.19 12:50

Tak já chápu, že se zakladatelka ptá, proč taky kupovat něco dražšího, než je nutné, že? :mavam: Třeba jako informaci pro příště, v jakých cenových relacích tak mají hledat. Kdyby měli platy v rámci stotisíců měsíčně, tak to asi řešit nemusí, ale takhle je celkem adekvátní si zjistit, kolik co stojí. Ovšem předem, ne když už je dovolená koupená a zaplacená :mrgreen: Zakladatelko, rada pro tebe: příště o ceně dovolené pomlč :P Někdo taky může být jen závistivý :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 12:51

Naprosta pohoda. My letos planujeme spanelsko s 2 malyma detma. Jedeme bez cestovky, hotel blizko plaze, od letiste nejakech 60-70 kilaku, nevim presne, takze transfer a samozrejme bez jidla. Plne vybavena kuchyn, dve oddelene loznice a obyvak. Vychazi to cca 70 tisic + jidlo. Varit moc nehodlam, to delam doma temer denne:smile: kdyz se vejdeme do 100 budu spokojena.

warita
Extra třída :D 11314 příspěvků 10.06.19 12:52
@Anonymní píše:

za stejnou cenu cca jedeme na Kretu, taky 4* ale all inclusive. To je jedno v konecnem dusledku. Podle mne je cena v cajku. Jedine, co by me znervoznovalo a to teda hodne, je vzdalenost od letiste. Z me zkusenosti byvaji letoviska blizko letist proflakle, spinave, hlucne a plne chlastajicich anglicaniu. Doufam tedy, ze mas okoli hotelu dobre nastudovane.

Příspěvek upraven 10.06.19 v 12:52

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama