Kolik vás stála výmalba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnnaLejchova
Stálice 88 příspěvků 08.11.18 11:04
kolik vás stála výmalba?

Kolik vás prosím stála výmalba bytu v Praze a jakou má cca. rozlohu a výšku stropů?
Jde nám o bílou barvu, asi Primalex.

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 08.11.18 11:46

Ideální je poptat více firem a podle ceny se rozhodnete…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 08.11.18 11:48

dej poptavku na supersoused a nejremeslnici a vyber si

AnnaLejchova
Stálice 88 příspěvků 08.11.18 11:53
@sediza píše:
Ideální je poptat více firem a podle ceny se rozhodnete…

Raději dám na reference či doporučení.

AnnaLejchova
Stálice 88 příspěvků 08.11.18 11:55
@maskovak píše:
dej poptavku na supersoused a nejremeslnici a vyber si

Tak to už nikdy, dvakrát mi tihle fušéři stačili a muselo se to po nich předělávat. Nešlo o malování ale stejnak.
Znám dost lidí kteří je měli doma a nespokojenost. Na druhou stranu jsem našla v diskuzích že ani ten portál neplatí pracovníkům kteří se tam registrovali včas a některým vůbec. Takže tohle už domu nechci. Máme byt, který pronajímáme a nemáme čas tam s nimi strávit celý týden a neustále je kontrolovat. Nicméně jsem se ptala na ceny, kolik to tu lidi asi tak stálo.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 08.11.18 13:11

@AnnaLejchova no a co ja s tim?cenu ti nikdo nepovi,ta je trzni,vsude jina…asi jsi nepochopila,ze pres uvedene portaly si nemusis objednavku pak realizovat,umis­tenim poptavky ale zjistis realne ceny za kolik kdo maluje :zed: to jsem tim myslela.kdyz se ti to nelibi,tak obvolavej a obepisuj firmy…nebo treba ti tu nekdo odpovi…

AnnaLejchova
Stálice 88 příspěvků 08.11.18 13:58
@maskovak píše:
@AnnaLejchova no a co ja s tim?cenu ti nikdo nepovi,ta je trzni,vsude jina…asi jsi nepochopila,ze pres uvedene portaly si nemusis objednavku pak realizovat,umis­tenim poptavky ale zjistis realne ceny za kolik kdo maluje :zed: to jsem tim myslela.kdyz se ti to nelibi,tak obvolavej a obepisuj firmy…nebo treba ti tu nekdo odpovi…

Ano, třeba mi tu někdo odpoví, proto se zde ptám.

AnnaLejchova
Stálice 88 příspěvků 10.11.18 16:27

Asi se tu vážně nic nedozvím :D
Asi nikdo nemaluje 8o

Fofrník
Závislačka 3487 příspěvků 10.11.18 16:53
@AnnaLejchova píše:
Asi se tu vážně nic nedozvím :D
Asi nikdo nemaluje 8o

Stojí mě to 10,–Kč/m2 (materiál) + trochu práce. :D :D

samá práce
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 10.11.18 17:17
@maskovak píše:
dej poptavku na supersoused a nejremeslnici a vyber si

Na ty poptávky fakt někdo reaguje? Kdybych měl dělat rozpočty na všechny kraviny od lidí, co chtějí všechno a nejlépe zadarmo co mě přijde na email, tak nedělám nic jiného. ;)

Rokoja
Nováček 7 příspěvků 12.11.18 22:14

Pro představu u nás teď v říjnu, byt 40m2, místy seškrábání, pár oprav, zejména okolo futer, oken, kde praskalo, malba bytu komplet 8.000,– včetně materiálu. Barva bílá, jeden pokoj byl původně barevný.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >