Kolísání tělesné teploty

5859
7.12.19 20:24

Kolísání tělesné teploty

Zdravím :mavam:
Můj syn (10 let) si už cca, 3 dny stěžuje, že mu není úplně dobře. Dnes ráno se probudil se zvýšenou teplotou 37.5. Byla mu zima, ani nevylezl z postele. Za cca 3 hodiny se mu ulevilo, vypadal čile, měl chuť k jídlu. Po zhruba 2 hodinách opět teplota a celý den se to takto opakuje. Momentálně zase bez teploty. Začíná pokašlávat a pokouší se ho už i trochu rýma.
Nemám s takovými výkyvy bez podání léků zkušenosti. Napadá vás, čím to a co to? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

17802
7.12.19 20:26

Nachlazení, chřipčička je toho hromada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16866
7.12.19 20:35

Tak na 37,5 se léky ani nedávají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5542
7.12.19 21:06

Nejspíš nějaká viróza. Moje děti to tak mají. U virózy jako na houpačce, nahoru a dolů, u bakt. infekce zatopí a drží do té doby než zaberou ATB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21521
7.12.19 21:46
@Janča1212 píše:
Zdravím :mavam:
Můj syn (10 let) si už cca, 3 dny stěžuje, že mu není úplně dobře. Dnes ráno se probudil se zvýšenou teplotou 37.5. Byla mu zima, ani nevylezl z postele. Za cca 3 hodiny se mu ulevilo, vypadal čile, měl chuť k jídlu. Po zhruba 2 hodinách opět teplota a celý den se to takto opakuje. Momentálně zase bez teploty. Začíná pokašlávat a pokouší se ho už i trochu rýma.
Nemám s takovými výkyvy bez podání léků zkušenosti. Napadá vás, čím to a co to? :roll:

Dokud nebude mít 38 a víc, nic bych nepodávala a nechala bych ho jen doma, pil by čaj a odpočíval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama