Komár, stěnice, blecha?

Anonymní
17.11.20 12:00

Komár, stenice, blecha?

Maminky, synovi (1,5 roku) jsem našla na rukou tyhle stipance. Dva stipance má i na druhé ruce, jinak nikde jinde na těle nic. Starší syn nic nemá, spí spolu v pokoji.
Myslíte, že by to mohly být stenice? Nebo blechy? Nebo obyčejný komár? Neslyším v noci nic bzucet, navíc jsem myslela, že v tomhle období komáři moc nejsou, proto se ptám na ty stenice nebo blechy.

Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
607
17.11.20 12:30

Já jsem zabila dva komáry minulý týden. Taky jsem si myslela, že teď už nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
17.11.20 12:47

Jak dlouho to ma a svedi ho to? Me se takhle projevuje alergicka reakce..teda dle fotky to tak vypada, jen me se to dela na obliceji a na krku, ma dloujy rukav na spani? vetsinou to za den zmizi…muzes na to urcite dat fenistil, ja bych nemyslela na nejhorsi, ty blechy a stenice, to byste meli vsichni a daly by se asi i vypatrat v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 13:47
@Melodie91 píše:
Jak dlouho to ma a svedi ho to? Me se takhle projevuje alergicka reakce..teda dle fotky to tak vypada, jen me se to dela na obliceji a na krku, ma dloujy rukav na spani? vetsinou to za den zmizi…muzes na to urcite dat fenistil, ja bych nemyslela na nejhorsi, ty blechy a stenice, to byste meli vsichni a daly by se asi i vypatrat v posteli.

Nedokáže ještě říct a že by si to nějak skrabal, to mi nepřijde, spíš to neřeší. Mazla jsem mu to před spaním, tak teď uvidím jestli to zmizí. Na spaní má dlouhý overal, ale rukávy se mu vyhnout můžou celkem snadno :(

• Citovat
  • Nahlásit
1175
17.11.20 14:09
@Anonymní píše:
Nedokáže ještě říct a že by si to nějak skrabal, to mi nepřijde, spíš to neřeší. Mazla jsem mu to před spaním, tak teď uvidím jestli to zmizí. Na spaní má dlouhý overal, ale rukávy se mu vyhnout můžou celkem snadno :(

Tak uvidis, jestli to zmizi..,ale pak spis nez komar, bych rekla ty stenice..daji se koupit nejake pasti, na kterych si overis, jestli tam jsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
17.11.20 18:08

Štěnice. Na 100 %. Ty koušou v řadě, anebo do trojúhelníku. Mrkněte na net jak vypadají v různých fázích, jak vypadá trus atd. Začněte hledat zdroj. Sami nederatizujte. Nepovede se vám to. My na hotelu na ně musíme ozonovou čističkou, jelikož ta zabíjí absolutně všechno živé… Běžně dostupný pesticid vám je spíš rozežene všude okolo a vybuduje jim imunitu vůči těmhle věcem.

Vy jste si je vůbec nemuseli přinést odnikud. Pravděpodobně je má někdo v domě, pokud bydlíte tam, kde je víc bytů. Takže nejlépe oznámit i sousedům, budou je mít taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 19:01

Podle fotky odmítá cokoliv řešit i moje kožní (je ve svým oboru dobrá). Myslíš že ti tady někdo poradí něco víc? Vem ho ke kožní a uvidíš co ti řekne tam…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama