Zpět na web

  • načítám...

IMG_20201117_115018.jpg

Maminky, synovi (1,5 roku) jsem našla na rukou tyhle stipance. Dva stipance má i na druhé ruce, jinak nikde jinde na těle nic. Starší syn nic nemá, spí spolu v pokoji. Myslíte, že by to mohly být stenice? Nebo blechy? Nebo obyčejný komár? Neslyším v noci nic bzucet, navíc jsem myslela, že v tomhle období komáři moc nejsou, proto se ptám na ty stenice nebo blechy. Děkuji za rady.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 17.11.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1086
17.11.20 12:28

Já jsem zabila dva komáry minulý týden. Taky jsem si myslela, že teď už nejsou.

  • načítám...
  • Zmínit