Kombinéza pidilidi, je nepromokavá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lussinka
Kecalka 302 příspěvků 17.10.14 14:29
Kombineza pidilidi,je nepromokavá?

Dobrý den všem, chci se zeptat zd máte někdo zkušenosti a to konrétně s touto http://www.nakupy-detem.cz/…a-pidilidi-3 ,kupovala jsem ji přes net a neosahala material.No a přijde mi že je to takové mikrovlákno a že bude asi hned durch…Když srovnám material se zminím kompletem HaM tak je to uplně něco jiného. Ještě mě napadlo koupit na to nějakou impregnaci. Mám to pro obě holky, jedna má 2,5 roku a druhá skoro šest, bude ji mít ve školce.

Reakce:
shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 14:35

@lussinka mam od pidilidi hodne veci jako jsou bundy, kalhoty, kombinezy a pod. Jsou perfektni a neni s nimi zadny problem co se tyka nepromokavosti. Uprimne s „igelitem“ z H&M bychto nesrovnavala. Je to kvalitni nepromokavy material s membranou. Mame je v rodine odzkousene uz par let. :palec:

pešina
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 17.10.14 14:35
@lussinka píše:
Dobrý den všem, chci se zeptat zd máte někdo zkušenosti a to konrétně s touto http://www.nakupy-detem.cz/…a-pidilidi-3 ,kupovala jsem ji přes net a neosahala material.No a přijde mi že je to takové mikrovlákno a že bude asi hned durch…Když srovnám material se zminím kompletem HaM tak je to uplně něco jiného. Ještě mě napadlo koupit na to nějakou impregnaci. Mám to pro obě holky, jedna má 2,5 roku a druhá skoro šest, bude ji mít ve školce.

ano, je nepromokavá :-) máme ji a je fajn

Liz
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 17.10.14 14:36

Máme jí už potřetí, je bezvazná, teplá a nepromokne :)

lussinka
Kecalka 302 příspěvků 17.10.14 15:50

@shellmyska Děkuji, jak to myslíš s tim jakože igelitem z HM? Podle tebe neni ten material dobry? Ja mela za to ze je prave bezva ta znacka a koupila jsem starší dcerce bundu a mladší cely komplet.

lussinka
Kecalka 302 příspěvků 17.10.14 15:50

Diky holky uklidnily jste me :hug:

shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 20:24

@lussinka trochu do toho vidim (v ramci sve druhe prace), a tak vim, ze se neda rict, ze jde o kvalitni material. Jde jen o znacku, nikoliv o vyber dobre racovanych latek z kvaalitnich vlaken. Mam zkusenost s ceskymi vyrobci detskeho obleceni daleko lepsi a navic cenove nekde srovnatelne a nekde lepsi. ;)

Lendík27
Závislačka 3929 příspěvků 04.01.15 17:05

Děvčata,,, potřebuji radu :-)

Chtěla bych dceři koupit kombinézu PIDILIDI :-) ale vůůůůbce nevím jakou velikost…-(((( jsem v koncích :DDDD

Dcera má 80 cm… a 19 měs… a rozhoduji se.. mezi 86-92,,,
86 - jí bude teď a to na úpár měsíců…
92 – jí bude větší, ale ještě možná příští rok

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 04.01.15 17:18

Určitě větší.

3HE
Generální žvanilka 22038 příspěvků 04.01.15 17:38

@Lendík27 to záleží i na tom, jak v té větší bude vypadat… já jsem Esterce kdysi koupila sice jinou komb, ale taky větší a plaval v ní… příští rok jí byla malá… tak to je těžko… nemůžeš získat od prodejce rozměry? Hlavní je ten zezadu od krku do rokroku… když tento rozměr sedí, tak potom rukávy a nohavice také.

lussinka
Kecalka 302 příspěvků 04.01.15 18:07

Dcera ma 98 velikost a je ji 2, 5 roku. Meri cca 89cm. Bezne nosi 98-104. A kombinezu ani jedna dcera nemela na 2 sezony.

Lendík27
Závislačka 3929 příspěvků 04.01.15 20:19

Díky.. jj mám míry 3HE, ale prostě mám strach to objednat přes net :D bez vyzkoušení… :D mám teda možnost to vrátit… nooo, ale stejně…

Měřila jsem to podle staré kombinézy… tak by to vypadalo na 92… zase bude mít dlouhé rukávy -… ale na délku by jí to mělo být a v rozkroku také..
s těmi rukávy bojujeme se vším

3HE
Generální žvanilka 22038 příspěvků 04.01.15 20:49

@Lendík27 potom záleží na tom, jak jsou dělané rukávy - některé jdou ohrnout, některé ne… apod. Esterka má taky u všeho dlouhé rukávy, dokonce má něco už i krátké - bundy, mikiny, ale rukávy pořád dlouhé :mrgreen:

Jedině to risknout, obj. a příp. vrátit… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >