Kombinované studium na VŠ - mateřská

1220
11.8.15 13:23

kombinované studium na VŠ - mateřská

Ahoj, chtěla jsem se zeptat těch co studovali kombinovaně na VŠ při mateřské. Jsem soustavně zaměstnaná již několik let a nárok na PPM mám, před tím než nastoupím na mateřskou započnu studium na VŠ v kombinované formě. Chtěla jsem se zeptat, zda to bude mít nějaký vliv na nárok na PPM či na výši mateřské a co a kam ještě budu muset dokládat. Předem děkuji za odpovědi :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

68986
11.8.15 13:25

Ne, a nic to vliv nemá a nic nedokládáš, jakého máš „koníčka“ je tvoje věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
11.8.15 13:26

Nevím, jak u vas, u nas se kombinovane bere tak, e muzes byt i na pracaku u toho, takze nic nedokladas. Ja mam prezencni pri rodicovske a byla jsem akorat na pojistovne rict, ze jsem student, jinak nic:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
11.8.15 13:54

Dekuji za info :hug: uz mam ze vseho hlavu v pejru, prace, doktori ted jsem si do toho jeste vymyslela skolu :mrgreen: tak se bojim abych na neco nezapomnela :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
11.8.15 14:08
@Dianela píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat těch co studovali kombinovaně na VŠ při mateřské. Jsem soustavně zaměstnaná již několik let a nárok na PPM mám, před tím než nastoupím na mateřskou započnu studium na VŠ v kombinované formě. Chtěla jsem se zeptat, zda to bude mít nějaký vliv na nárok na PPM či na výši mateřské a co a kam ještě budu muset dokládat. Předem děkuji za odpovědi :) :mavam:

Při kombinovaném studiu obvykle není statut studenta, takže není potřeba nikde nic hlásit a nejsou z toho žádná omezení :) Pojištění hradí při tom práce, pracák,… Ne škola :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
11.8.15 14:46

@Dianela na nic to vliv nemá, pokud budeš chtít, máme soukromou skupinku studujících mamin, rádi tě přivítáme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
7385
11.8.15 14:49
@verulicek píše:
@Dianela na nic to vliv nemá, pokud budeš chtít, máme soukromou skupinku studujících mamin, rádi tě přivítáme ;)

to bych se taky rada pridala:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
11.8.15 14:52

@MarieOVMUC máš tam pozvánku :-) hej neměnila jsi nick? ten obrázek znám od jiné uživatelky myslím.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1220
11.8.15 14:56

@verulicek Take bych se rada pridala, dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
11.8.15 15:02
@verulicek píše:
@MarieOVMUC máš tam pozvánku :-) hej neměnila jsi nick? ten obrázek znám od jiné uživatelky myslím.. :think:

nemenila, picard je vecny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2729
11.8.15 15:13

Je hele, další (budoucí) studující mamina :) mě teda to mimino teprve čeká až v říjnu, ale budu přitom dodělávat poslední ročník ve škole. Takže jestli je tu skupina studentů s miminem, ráda bych se přidala :)

zakladatelko - rady ti daly už kolegyně přede mnou, takže za mě ti akorát popřeju pevné nervy. Tuhle jsem říkala mamce, že aspoň nemusím kupovat knížku s pohádkama, protože malej bude usínat u četby ze script :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 15:14
@verulicek píše:
@Dianela na nic to vliv nemá, pokud budeš chtít, máme soukromou skupinku studujících mamin, rádi tě přivítáme ;)

Pokud by to šlo, taky bych se ráda přidala :) školu začínám v září, rodím v říjnu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
11.8.15 15:41
@terabitka29 píše:
Pokud by to šlo, taky bych se ráda přidala :) školu začínám v září, rodím v říjnu ;)

ty jo, jak to udelas pak s hlidanim?:))jak jsem se divala na napr muj podzimni rozvrh, tak budu ve skole furt:DD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2729
11.8.15 15:45

@MarieOVMUC

záleží na škole - u nás je to tak, že u kombinovaného studia není nutné chodit na přednášky. Musíš jen udělat zápočet a zkoušku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
11.8.15 15:49
@Modesta píše:
@MarieOVMUCzáleží na škole - u nás je to tak, že u kombinovaného studia není nutné chodit na přednášky. Musíš jen udělat zápočet a zkoušku.

tak to jo, ja mam prezencni a hlavne plno cviceni, laboratore, exkurze.. :)navic ja mam lepsi pocit, kdyz na ty prednasky chodim, uci se to pak samo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama