Kombinované studium UHK

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
16.6.22 22:53

Kombinované studium UHK

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli tu nemá někdo zkušenost s kombinovaným studie na UHK - konkrétně Management cestovního ruchu.
Mám obavy ohledně dnů, kdy probíhá výuka. Nikde se mi nepodařilo najít, kdy se vlastně do školy jezdí, jestli je povinná docházka nebo jestli jsou nějaké sankce pokud se rozhodnu nenastoupit.
Neporadil by někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
17.6.22 06:06

Zavolej si na Studijní oddělení, tam ti zodpoví všechny tvoje dotazy a odpovědi budou na 100%. Jako ptát se na toto na serveru pro matky 8o, ty odpovědi by byly stejně haluz..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4795
17.6.22 13:44

Jestli si to pamatuju dobře, tak výuka byla vždy v bloku pátek a sobota, další týden volno, pak zase škola. V pátek od zhruba jedné hodiny asi do šesti a v sobotu pak od rána nějak od půl deváté. Bohužel to znamenalo brát si každý druhý pátek dovolenou, takže brzy volno vyčerpáno a nezbývalo ho dost na zkoušky a zápočty. Záleží na vstřícnosti v práci, u nás nešlo si vzít neplacené volno. V kombinaci s povinnými služebními cestami to někdy prostě nešlo. Ještě tu mám plnou polici učebnic a skript, kdyby byl zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat