Kombinované studium - Všeobecná sestra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kr.bez
Nováček 7 příspěvků 27.06.19 16:27
Kombinované studium - Všeobecná sestra

Dobrý den, zajímalo by mě jestli je tady někdo, kdo studoval Všeobecnou sestru na VOŠZ kombinovaně. (Jsem praktická sestra, teď budu nastupovat na standardní oddělení.) Zvládla bych toto studium na mateřské nebo raději při práci? Máte zkušenosti s tím jak to na škole chodí? Stojí to za to vůbec? Ráda uslyším cokoliv, co se tohoto tématu týče. Předem moc děkuji :*

Reakce:
89Luca
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 27.06.19 17:35

@kr.bez já teď dostudovala vysokou, s dítětem a dalším v břiše. Nebylo to hezký studování, jednodušší při práci, kdy se věnujes jen sobě, s dítětem si vybíráš a něco musí na druhou kolej. Jsem ráda že to mám hotový, teď bych potřebovala ještě pajdak ae to už se nedonutim.

kr.bez
Nováček 7 příspěvků 27.06.19 17:42

@89Luca moc děkuji za odpověď

eviku-miluna
Kelišová 6977 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 21:26

@kr.bez já mám také VŠ a studovala jsem to při práci jako bezdětná. Byl to mazec, ale rozhodně lepší bez dítěte než s ním. Jak píše @89Luca, něco musíš odrbat, aby jsi to všechno stihla. Nevím jak je to s VOŠkou, ale na VŠ musíš mít něco odpracováno u lůžka, aby jsi mohla jít studovat kombinovaně.

89Luca
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 27.06.19 21:58

@eviku-miluna to jsem si myslela taky, ae v jedné diskuzi mě jedna holčina vyvedla z omylu, ona jde taky studovat VŠ kombinovaně a nemá žádnou praxi :nevim: za mě to bylo jinak (před 5 lety).

eviku-miluna
Kelišová 6977 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 23:16
@89Luca píše:
@eviku-miluna to jsem si myslela taky, ae v jedné diskuzi mě jedna holčina vyvedla z omylu, ona jde taky studovat VŠ kombinovaně a nemá žádnou praxi :nevim: za mě to bylo jinak (před 5 lety).

Tak jestli ted nevyzaduji praxi u luzka, tak pak musi mit spoustu praxe behem studia. My meli tusim jen 40 hodin praxe ve spitale a zbytek se nam zapocital ze zamestnani :think:.

89Luca
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 28.06.19 06:19

@eviku-miluna ty brdo fakt jo, tak to my měli i tak kolem 600 hodin

kr.bez
Nováček 7 příspěvků 28.06.19 08:32

@eviku-miluna @89Luca díky, kdyžtak to zkusím, a když to nepůjde tak si budu muset vystačit s maturitou :?

89Luca
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 28.06.19 11:02

@kr.bez určitě půjde, zakousni se a bojuj, stejně je to kdo z koho, všude narazís na kantora kterej si na tobě bude honit ego. Jsou cedici předměty přes který se musíš nějak prokousat. Ae nezustavej praktickou sestrou, děláš tu stejnou práci za podstatně nižší plat, a to nechces :hug:

kr.bez
Nováček 7 příspěvků 28.06.19 11:08

@89Luca Děkuji :* naštěstí jsem nikdy neměla problém s učením a špatným prospěchem, tak snad mi ta schopnost vydrží ještě chvíli

Váš příspěvek
Reklama